Гомеопатичні препарати

ЦЕ ВАЖЛИВО


Гомеопатичні препарати допомагають не миттєво. Вони повільно, але правильно ставлять пацієнта на ноги, не викликаючи ніякої залежності. Первинна дія наших препаратів помітна вже на 2-3 тижні лікування.

Гомеопатія шалено популярна. Нею лікують усі: від подряпин до раку.

Гомеопатія – це один із видів альтернативної медицини. Основний принцип такого лікування – це лікування "схожого схожого". Наприклад, якщо у здорової людини після поїдання кори дерева почнеться діарея, людину з діареєю ця кора лікує.

Є критики, які стверджують, що гомеопатія – це «лженаука», і що лише любителі (що не мають відношення до науки) цікавляться цією темою.

Насправді, в усьому світі вчені з дуже престижних університетів, науково-дослідних інститутів та клінік проводять дослідження в галузі гомеопатії, використовуючи ті ж дослідні методи, що й для дослідження стандартної медичної терапії.

Дослідження в галузі гомеопатії – це відносно нова область, але за останні 40 років кількість статей, опублікованих у журналах, що рецензуються експертами, значно зросла.

Це відставання від звичайної медицини навряд чи дивно, якщо врахувати відсутність фінансування.

Висококваліфіковані вчені у шановних установах в даний час продовжують проводити високоякісні фундаментальні дослідження, клінічні випробування та ветеринарні дослідження в галузі гомеопатії та повідомляють про свої позитивні результати, які публікуються у науковій літературі, пройшовши експертне рецензування. Тому єдиною підставою для твердження про те, що це «лженаука», є лише те, що ми точно не знаємо, як саме діє гомеопатія.

Зазвичай, коли спостерігається явище, яке не можна пояснити тим, що наука вже знає, це викликає хвилю нових наукових досліджень, а не відкидається як ненаукове тільки тому, що воно ще не зрозуміло.Показано з 1 по 12 із 31 (всього сторінок: 3)