Урологічні та нефрологічні препарати
Урологічні препарати впливають на ефективне лікування захворювань сечостатевої системи. Досліджуючи різні причини розвитку та характеру патології, можливе призначення лікарських засобів з різних фармакологічних груп – від гомеопатичних препаратів та спазмолітиків, до антибіотиків та діуретиків.
Види урологічних препаратів:
  • антибактеріальні засоби (служать для загибелі або гальмування процесів розмноження бактерій. Засоби цієї групи застосовуються в лікуванні інфекційних урологічних захворювань - простатиту, баланіту, ендометриту, сальпінгіту, аднекситу, пієлонефриту, циститу, уретриту та багатьох інших)
  • спазмолітики (їх дія спрямована на ослаблення або повне усунення спазмів гладкої мускулатури внутрішніх органів, вен та артерій. Внаслідок цього суттєво зменшується больовий синдром)
  • сечогінні препарати (засоби цієї групи гальмують у ниркових каналах процеси реабсорбції води та солей, збільшуючи їх виведення з сечею. Крім того, вони підвищують швидкість утворення сечі, знижуючи таким чином вміст рідини в тканинах та порожнинах)
  • інші засоби
У жодному разі не можна займатися самолікуванням або призначати собі ліки без консультації кваліфікованого уролога.


Показано з 1 по 12 із 22 (всього сторінок: 2)