Гінекологічні препарати
Гінекологічні препарати - Будь-яка жінка, незалежно від віку, турбуватиметься про своє здоров'я і регулярно проходить обстеження у гінеколога. Особливо жінка має стежити за здоров'ям після народження дитини.
Жіноче здоров'я - делікатна тема: навіть легка недуга здатна позбавити спокою представницю прекрасної статі. Жінки рідко говорять про гінекологічні захворювання навіть із близькими людьми і, на жаль, при появі тих чи інших тривожних симптомів нерідко уникають відвідування лікаря: заважають почуття незручності та страх почути тривожний діагноз. Тим часом, попри стереотипи, поширені хвороби статевої сфери на цьому етапі розвитку медицини чудово лікуються, не ускладнюючи подальше життя пацієнтки.
За даними статистичних досліджень, до 60% жінок репродуктивного віку страждають на гінекологічні хвороби, проте експерти припускають, що насправді цей відсоток значно вищий. До поширених захворювань цієї групи належать запальні процеси матки та придатків, порушення менструального циклу та ендометріоз. Непоодинокі серед відвідувачок гінекологічних кабінетів та інфекції статевих шляхів, причому в ряді випадків йдеться про занедбані мляві хвороби, придбані багато років тому.

Захворювання жіночої статевої сфери можна поділити на такі групи:

  • Інфекційні
  • Ендокринні
  • Пухлинні новоутворення


Показано з 1 по 12 із 34 (всього сторінок: 3)