Похожие препараты

1 990.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Індінол форто

Інструкція

Лікарська взаємодія

Враховуючи вплив індолкарбінолу на активність ізоферментів цитохрому Р450, слід бути обережним при сумісному застосуванні з лікарськими препаратами, у метаболізмі яких беруть участь ізоферменти цитохрому Р450 (непрямі антикоагулянти, глюкокортикостероїди, пероральні препарати, пероральні препарати, пероральні препарати; до. може знадобитися корекція їхньої дози.

капс. 200 мг: 60, 90 чи 120 шт. Реєстр. №: ЛП-002010

Клініко-фармакологічна група:

Селективний модулятор естрогенових рецепторів

Форма випуску, склад та упаковка

Капсули тверді, желатинові, розмір №0, з корпусом білого кольору та кришкою оранжевого кольору. Вміст капсули: порошок від білого до світло-жовтого або світло-коричневого кольору.

  1 капс. індолкарбінол 0.2 г

Допоміжні речовини: лактози моногідрат (цукор молочний) – 0.14 г, крохмаль кукурудзяний модифікований – 0.095 г, целюлоза мікрокристалічна – 0.064 г, магнію стеарат – 0.001 г.

20 шт. - упаковки коміркові контурні (алюміній/ПВХ) (3) - пачки картонні.
20 шт. - упаковки коміркові контурні (алюміній/ПВХ) (6) - пачки картонні.
60 шт. - банки полімерні (1) - картонні пачки.
90 шт. - банки полімерні (1) - картонні пачки.
120 шт. - банки полімерні (1) - картонні пачки.

Опис активних компонентів препарату « Індінол форто » Фармакологічна дія

Селективний модулятор естрогенових рецепторів.

Індінол Форто є універсальним коректором патологічних гіперпластичних процесів у тканинах молочної залози. В основі терапевтичного ефекту препарату Індінол Форто лежить його антиестрогенну та антипроліферативну дію. Головною властивістю препарату Індінол Форто є його здатністю викликати вибіркову загибель клітин молочної залози з аномально високою проліферативною активністю.

Індолкарбінол, що входить до складу препарату Індинол Форто, модулює цитохромну систему таким чином, що утворюється ізоформа цитохрому Р450 - CYP1A1 гідроксилює естрогени у 2-му положенні, з утворенням 2-гідроксіестрону (2-ОНЕ1). Отриманий метаболіт є антагоністом рецептора естрогенів і блокує його активацію самими естрогенами, а також їх небезпечними метаболітами, зокрема 16-α-гідроксіестроном (16α-ВОНЕ1), частка якого серед метаболітів знижується. Так пригнічується індукція естроген-залежних генів і клітина перестає отримувати надмірну естроген-залежну стимуляцію. Препарат також блокує інші сигнальні механізми (цитокінові), що стимулюють патологічний клітинний ріст у тканинах молочної залози за допомогою придушення сигнальних каскадів від відповідних рецепторів.

Курсове застосування препарату сприяє зменшенню інтенсивності та зникненню больового синдрому в молочній залозі при циклічній масталгії (мастодинії).

Застосування препарату Індінол Форто не зумовлює збільшення маси тіла. Індінол Форто стосується практично нетоксичних препаратів (LD 50 >5 г/кг).

Показання

- Лікування циклічної масталгії (мастодинії), в т.ч. на фоні доброякісної гіперплазії молочної залози.

Режим дозування

Всередину, 2 рази на добу по 200 мг.

Добова доза становить 400 мг. Капсули приймають перед їжею.

Тривалість курсу лікування – 6 місяців.

Побічна дія

З боку репродуктивної системи: порушення менструального циклу як подовження чи укорочення.

З боку органів травлення: біль у епігастрії.

Лабораторні показники: підвищення концентрації тиреотропного та фолікулостимулюючого гормонів, пролактину та естрадіолу, зниження концентрації креатиніну, еозинофілія.

Інше: зниження маси тіла.

За даними клінічних досліджень, кількість пацієнток з небажаними явищами не мала значних відмінностей між групами пацієнток, які отримували Індинол. Форто (26.9%) та плацебо (20.0%). Усі виявлені небажані реакції мало виражені і купировались самостійно чи призначенням симптоматичної терапії.

Якщо будь-які побічні ефекти посилюються, або Ви помітили будь-які інші побічні ефекти, не зазначені в інструкції, повідомте про це лікаря.

Протипоказання

- Підвищена чутливість до компонентів препарату;

- Спадкова непереносимість галактози;

- Дефіцит лактази;

- Глюкозо-галактозна мальабсорбція;

- Вагітність;

- грудне годування;

- дитячий та підлітковий вік до 18 років.

Вагітність та лактація

Протипоказане застосування препарату Індинол Форто при вагітності та в період лактації.

Застосування для дітей

Протипоказання: дитячий та підлітковий вік до 18 років.

особливі вказівки

Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами

Виходячи з особливостей фармакодинаміки та профілю небажаних ефектів, малоймовірно, що Індінол Форто впливає на здатність керувати транспортними з'єднаннями та працювати з технікою.

Передозування

Симптоми: можливі нудота, блювання, діарея.

Лікування: специфічний антидот невідомий. При підозрі на передозування Індінолу Форто рекомендується симптоматична терапія.

Лікарська взаємодія

Враховуючи вплив індолкарбінолу на активність ізоферментів цитохрому Р450, слід бути обережним при сумісному застосуванні з лікарськими препаратами, у метаболізмі яких беруть участь ізоферменти цитохрому Р450 (непрямі антикоагулянти, глюкокортикостероїди, пероральні препарати, пероральні препарати, пероральні препарати; до. може знадобитися корекція їхньої дози.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки. Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Для опису препарату
Назва Індінол
Діюча речовина Індолкарбінол
Фармакологічна група Метаболіки інші
Форма випуску Капсули
Код ATX G03XC
Показання для лікування Циклічна масталгія

Ще не було питань.

Мітки: Індінол Форто капсули 200 мг №120