Біологічно активні добавки (БАД)

Біологічно активні добавки до їжі (БАД)

БАД - це композиції біологічно активних речовин природного та/або ідентичного природного походження, призначені для безпосереднього прийому або для збагачення харчових продуктів.

Одним з найважливіших складових здоров'я людини є харчування.

Раціон харчування сучасної людини не дозволяє повністю задовольнити його потреби в біологічно активних речовинах (вітамінах, мікро- та макроелементах, біосорбентах та інших незамінних мікронутрієнтах), що призводить до підвищення ризику розвитку різноманітних патологій органів та систем організму.

Незбалансованість мікронутрієтного складу продуктів, що вживаються в їжу, пов'язують з несприятливими наслідками для здоров'я, такими як розвиток внутрішньоутробних патологій плода, остеопороз, порушення імунної функції, когнітивної функції, а також розвитком хронічних захворювань, у тому числі певних видів раку, вікових захворювань очей, гіпертонії, можливо ішемічної хвороби серця та інсульту.


Достатнє споживання мікроелементів (вітамінів та мінералів) потрібне для всіх процесів метаболізму, розвитку та росту, а також для забезпечення хорошого здоров'я протягом усього життя.

Не слід забувати, що в сучасному світі продукти харчування піддаються різним видам обробки - консервації, термічній дії, тривалому зберіганню, перевезенням, що також дуже негативно впливає на вміст у них біологічно активних речовин.

У зв'язку з цим необхідне додаткове збагачення харчових продуктів та в цілому раціону харчування людини життєво важливими нутрієнтами, біологічно активними речовинами.


БАД до їжі використовуються як додаткове джерело харчових та біологічно активних речовин з метою оптимізації вуглеводного, жирового, білкового, вітамінного та інших видів обміну речовин при різних функціональних станах, для нормалізації та/або поліпшення функціонального стану органів та систем організму людини, у тому числі для зниження ризику захворювань, а також нормалізації мікрофлори шлунково-кишкового тракту.

БАД постачають у наш організм необхідні компоненти, які звичайне харчування у достатній кількості забезпечити не в змозі.

При цьому важливо зауважити, що БАД не працюють замість регуляторних систем організму, а лише усувають дефіцит окремих нутрієнтів в організмі людини.


Ви можете придбати необхідні препарати та БАД в аптеці apteka1.infoПоказано з 1 по 12 із 13 (всього сторінок: 2)