Похожие препараты

227.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

ЕНТЕРОКЛІН

Інструкція

склад

високодисперсний діоксид кремнію (SiO2) – (2,7 г);

пектин – 0,6 г;

хітозан – 0,4 г;

лактулоза – 0,3 г.

допоміжні речовини: відсутні.


Діючі властивості компонентів

Високодисперсний діоксид кремнію (SiO2) завдяки своїм фізико-хімічним властивостям створює електрично заряджені колоїдні системи, за рахунок високої дисперсності, що мають виражену сорбційну здатність. Діоксид кремнію активно пов'язує та виводить з організму ендогенні, а також екзогенні агресивні речовини різного генезу – інфекційні токсини, медикаменти, отрути, солі важких металів, радіонукліди, продукти розпаду алкоголю та токсичні метаболіти; допомагає впоратися із патогенними мікроорганізмами, алергенами.


Діоксид кремнію не розщеплюється у травному тракті і не всмоктується, залишаючи організм природним шляхом у незмінному вигляді; при його використанні корисні складові флори шлунково-кишкового тракту не порушується травлення.

Пектин має здатність нейтралізувати токсичні речовини - пестициди, іони важких металів, радіоактивні елементи, не порушуючи при цьому баланс організму, завдяки чому рекомендується до раціону людей, які контактують з небезпечними речовинами або проживають в екологічно несприятливих регіонах. Користь пектину полягає також у його здатності нормалізувати мікрофлору кишечника, проявляти помірну протизапальну та обволікаючу дію на слизові шлунка та кишечника, формувати оптимальні умови для розвитку популяції корисних для організму бактерій.


Хітозан - це амінополісахарид з хітинових оболонок ракоподібних морських тварин; є джерелом натуральних харчових волокон, після попадання в організм людини, практично не засвоюючись, за рахунок сорбційних властивостей виводить з організму шкідливі речовини, алергени, жири, сприяє підтримці нормальної мікрофлори травного тракту, зниженню кислотності шлункового соку, відновленню слизової оболонки шлунка, посиленню перистальтики кишечника, усунення дисбактеріозу. Хітозан також імунокорегуюча, онкопротекторна дії. Крім того, він покращує обмін речовин у підшлунковій залозі та печінці, оптимізує їх функції, тим самим попереджаючи порушення моторики жовчовивідних шляхів та кишечника. Хітозан має антибактеріальну та протигрибкову дії, сприяє кращому засвоєнню кальцію, вітамінів, зміцненню зубів і кісток, профілактиці остеопорозу.


Лактулоза транзитом, у незмінному вигляді, практично не всмоктуючись, проходить у дистальний відділ кишечника, де виступає харчовим субстратом (тобто пребіотики) для сахаролітичних бактерій (біфідо- та лактобактерій), сприяє їх розвитку та за їх участю піддається ферментації з утворенням коротколанцюгових жирів. (в основному, оцтової, пропіонової, олійної). Ці кислоти та їх солі мають трофічний ефект, беруть участь у стимуляції неспецифічного імунітету, сприяють зміщенню рН у кислий бік, гальмуючи тим самим розвиток хвороботворної мікрофлори та зменшуючи інтоксикацію продуктами їхньої життєдіяльності.

Підвищуючи осмотичний тиск у просвіті товстої кишки, лактулоза стимулює перистальтику, регулює моторику кишечника, завдяки чому зменшується час контакту інфекційних агентів та їх метаболітів зі слизовою оболонкою кишечника та полегшується елімінація їх з організму.


Рекомендації щодо застосування

Курс застосування становить 3-5 днів, у тяжких випадках термін застосування може бути продовжено до 7-10 днів за погодженням з лікарем.

при гострих кишкових розладах доцільно починати з максимальної разової дози – 8 г для дорослих та дітей віком від 12 років, або 4 г дітям віком від 3 до 12 років.

Дорослим та дітям старше 12 років надалі приймати по 4 г (1 пакет-саше) 2-3 рази на добу; дітям з 3 до 12 років суміш приготовлену з 1 пакет-саші (4 г) приймати в 1-2 прийоми, добова доза Ентерокліну дітям від 3 до 12 років становить 4-8 г (1-2 пакети-саші, доза встановлюється індивідуально та залежить від тяжкості гострих кишкових розладів) курс застосування становить 3-5 днів

для посилення виведення ендо та екзотоксинів у осіб з порушеною функцією нирок з метою зменшення навантаження на нирки приймати дорослим по 1 саші (4 г) за 1,5 години до або через 2 години після прийому їжі або пероральних лікарських засобів 3-4 рази на добу протягом 20 днів

після проведення курсу антигельмінтні терапії дорослим та дітям старше 12 років приймати по 8-12 г на добу протягом трьох днів, дітям з 3 до 12 років 4-6 г на добу протягом трьох днів

з метою зменшення вираженості проявів алергодерматозу (алергічні дерматити, токсикодермії, екземи, псоріаз, атопічний дерматит, кропив'янка), харчових та лікарських алергій, акне, розацеа дорослим та дітям старше 12 років приймати по 4-8 г на добу протягом 5 днів

з метою зменшення токсичного впливу алкоголю та прискорення виведення його з організму, при абстинентному синдромі 8 г одноразово.

Надалі термін вживання та можливість повторного курсу погоджувати з лікарем індивідуально.


Спосіб застосування

Застосовувати Ентероклін за 1 годину до їди або прийому пероральних лікарських засобів (через їхню можливу абсорбцію і відповідно - зниження ефективності);

Дорослим та дітям старше 12 років – 1 пакет-саше (4 г) ретельно розмішати у 100-150 мл питної води кімнатної температури до утворення однорідної суспензії. Максимальна рекомендована добова доза для дорослих та дітей з 12 років становить 16 г

Дітям з 3 до 12 років вміст 1 пакет-саші (4 г) ретельно розмішати в 100-150 мл питної води кімнатної температури до утворення однорідної суспензії, вживати приготовлену суміш у 2-3 прийоми; Максимальна рекомендована добова доза для дітей віком від 3 до 12 років становить 8 г (2 саші на добу)

Добову дозу розподіляти на 2-4 прийоми. Максимальна разова доза повинна перевищувати половини добової дози.


Запобіжні заходи

Чутливість до компонентів продукту, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, виразки та ерозії кишечника, непрохідність кишечника, жінкам у період вагітності та лактації. Перевищувати рекомендовану добову норму. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.

Категорично забороняється вживання сухого порошку усередину. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем чи іншими механізмами.


Форма випуску

Саші масою нетто 4г; фасування згідно з ТУ У 10.8-38405950-005: 2016 "Добавки дієтичні на основі мінеральних речовин"

Дата виробництва або кінцевий термін придатності, номер серії наведено на упаковці.

Чи не є лікарським засобом. Без ГМО.


Умови зберігання та термін придатності

Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 2°С до 25°С. Термін придатності – 2 роки з дати виготовлення.

Для опису препарату
Назва Ентероклін
Діюча речовина Діоксид кремнію високодисперсний (SiO2), Пектин, Хітозан, Лактулоза.
Фармакологічна група Препарати для травної системи
Форма випуску Саші
Код ATX
Показання для лікування при гострих кишкових розладах, для посилення виведення ендо та екзотоксинів у осіб з порушеною функцією нирок з метою зменшення навантаження на нирки; , акне, розацеа.

Ще не було питань.