Препарати для потенції та чоловічої сили

"Ліки для чоловіків" найчастіше розглядаються препарати, що впливають на потенцію. Адже наявність повноцінного сексу, що приносить задоволення, дуже важлива для нормального життя чоловіка. Проблеми сексуального плану викликають почуття неповноцінності, знижують самооцінку, викликають неврози, спричиняють сімейні неприємності. Отже, препарати, що усувають проблеми з потенцією, допомагають чоловікові усунути фізичний дискомфорт, а й сприяють хорошому психологічному самопочуттю.


Ліки загального характеру

Діють причину зниження потенції не напряму. Їхній вплив швидше має психологічний характер. Вони застосовуються, коли дисфункція ґрунтується на психологічних факторах. Або як додатковий лікарський вплив за наявності основного лікування. Плюс усіх цих препаратів полягає в тому, що вони практично нешкідливі і не можуть вплинути на істотні негативні дії, ускладнення.

До цієї групи належать:

 • Йохімібін
 • Імпаза
 • Золотий коник
 • Тентекс фор.

Всі перелічені ліки для чоловіків можуть застосовуватися при підвищених фізичних, емоційних навантаженнях. Вони допомагають повернути потенцію при розладах, спричинених вегетосудинною дистонією. Також препарати будуть хороші під час клімактеричного періоду у чоловіків для подолання втрати сексуального потягу.


Ліки, що підвищують потенцію

Ця група лікарських засобів діє так: препарати викликають розслаблення гладкої мускулатури стінок судин чоловічого статевого органу. Внаслідок цього відбувається приплив крові та заповнення нею печеристих тіл, за зовнішньою будовою схожих на губку. Оскільки печеристі тіла розташовані з боків уретрального каналу, їх наповнення кров'ю викликає ущільнення, збільшення і випрямлення органу.

За таким принципом діють такі препарати:

 • Сухагра
 • Віагра
 • Сіаліс
 • Тадасіп
 • Тадалафіл

Ліки для чоловіків, що входять до цієї групи, показані у випадках, коли в основі дисфункції лежить проблема тонусу судин. Сам тонус може страждати через безліч факторів: порушення обмінних процесів, харчування, фізичні навантаження, стреси, наявність хронічних, супутніх захворювань. У таких випадках препарати, що впливають на судинний тонус, здатні зняти прояви проблеми.

У середньому дія ліків цієї групи настає через 15 хв-1 год. Тривалість дії залежить від конкретного засобу: у деяких вона становить 4-5 годин, у деяких більше.


Кошти, що продовжують час статевого акту

Призначаються у разі надмірно ранньої еякуляції. За даними останніх досліджень, доведено, що близько третини чоловіків страждають на подібну недугу.

Встановити конкретні причини цього явища складно: сам процес сім'явипорскування відбувається під впливом іннервації периферичної нервової системи. Також він залежить від емоційно-психічного стану людини та контролюється нейромедіатором, серотоніном.

Таким чином, препарати цієї групи перешкоджають впливу серотоніну, тим самим продовжуючи статевий акт.

До ліків такого типу відносяться:

 • Дапоксетін
 • Супер П-форс
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)