• Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Трибестан табл. п/о 250мг № 10
  • Артикул:
    sku-103194
239.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

ТрібестанІнструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Таблетки, покриті плівковою оболонкою коричневого кольору, круглі, двоопуклі.

1 таб.
сухий екстракт трави якірців стелиться * 250 мг,
що відповідає змісту суми фуростанолових сапонінів у перерахунку на протодіосцин не менше 112.5 мг

* Співвідношення сировини та екстракту (35-45): 1 + екстрагент - 70% етанол.

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (авіцель pH 101) - 287 мг, кремнію діоксид колоїдний - 6 мг, повідон (колідон K25) - 30 мг, кросповідон (поліпласдон XL) - 40 мг, магнію стеарат - 5 мг2 мг, тальк.

Склад оболонки: Опадрай (Opadry AMB brown) – 25 мг (полівініловий спирт (частково гідролізований) – 11.38 мг, тальк – 5 мг, титану діоксид – 4.0425 мг, заліза оксид червоний – 3.125 мг, заліза оксид чорний – 0.83 мг жовтий – 0.0025 мг, лецитин соєвий – 0.5 мг, камедь ксантанова – 0.12 мг.

Фармакологічна дія

Трибестан - препарат рослинного походження, що отримується за оригінальною технологією з надземної частини рослини якірці стелиться (Tribulus terrestris L.), містить переважно стероїдні сапоніни фуростанолового типу. Чинить загальнотонізуючу дію і стимулює деякі функції статевої системи. У чоловіків відновлює та покращує сексуальне лібідо, подовжує час ерекції. Стимулює сперматогенез, збільшуючи кількість сперматозоїдів та їх рухливість.

Механізм дії екстракту якірців, що стелиться, досі невідомий. Передбачається, що переважна речовина протодіосцин метаболізується в організмі до дегідроепіандростерону (DHEA), який сприятливо впливає на імунітет, цілісність клітинної мембрани, еректильну функцію та метаболізм холестерину. Відомо, що холестерин є вихідною речовиною для синтезу всіх стероїдів, включаючи DHEA, тестостерону та естрадіолу, чим пояснюється і гіполіпідемічний ефект Трибестану. Інші активні фуростанолові сапоніни, що входять до складу екстракту якірців, що стелиться, ймовірно, модулюють ефект протодіосцину.

Трибестан має гіполіпідемічний ефект, причому у пацієнтів з ліпопротеїнемією знижує вміст загального холестерину та ЛПНЩ, не впливає на значення сироваткових тригліцеридів та ЛПВЩ.


Фармакокінетика

Фармакологічні дослідження людини не проводилися.

Якорців стелених трави сухий екстракт містить комплекс біологічно активних речовин, у зв'язку з чим проведення фармакокінетичних досліджень не представляється можливим.


Показання

У складі комплексної терапії:

- Еректильна дисфункція, в т.ч. що супроводжується зниженням лібідо;

- безпліддя у чоловіків, зумовлене ідіопатичною олігоастенотератозооспермією (зменшення кількості та якості сперматозоїдів у виділеній спермі), оперативним втручанням з приводу варикоцеле (варикозне розширення вен насіннєвого канатика яєчка); імунологічна безплідність;

- дисліпідемії для зниження рівня загального холестерину.


Режим дозування

Всередину після їжі.

При еректильній дисфункції та безплідді: по 1-2 таблетки 3 рази на добу. Тривалість лікування щонайменше 90 днів. Курс лікування можна повторити за рекомендацією лікаря.

При дисліпідемії для зниження рівня загального холестерину: по 2 таблетки 3 рази на добу. Курс – не менше 3 місяців. Повторні курси – за рекомендацією лікаря.


Побічна дія

Можливо: алергічні реакції, що подразнює слизову оболонку шлунка (нудота).

У разі появи побічних ефектів, зокрема. не описані в інструкції, слід звернутися до лікаря.


Протипоказання до застосування

- Підвищена чутливість до компонентів препарату;

- Гіперплазія передміхурової залози;

- тяжкі серцево-судинні захворювання (інсульт, інфаркт міокарда) протягом останнього року або тяжкі, нестабільні та неконтрольовані серцево-судинні захворювання (нестабільна стенокардія, хронічна серцева недостатність із симптомами у спокої, СССУ або такі порушення провідності як синоатріальний блок, AV-блока ІІ або ІІІ ступеня, брадикардія (<50 ударів/хв);

- захворювання нирок (важка ниркова недостатність - КК<25 мл/хв або концентрація креатиніну >180 мкмоль/л);

- алергія на арахісовий білок чи сою;

- Вагітність;

- Період грудного вигодовування;

- Вік до 18 років.


Застосування при вагітності та годуванні груддю

Не рекомендується застосування Трибестану при вагітності та в період грудного вигодовування через відсутність клінічних даних, що підтверджують безпеку застосування препарату в ці періоди.


Застосування при порушеннях функції нирок

Протипоказання: захворювання нирок (важка ниркова недостатність – КК180 мкмоль/л);


Застосування у дітей

Протипоказання: вік до 18 років.


особливі вказівки

Перед тим, як розпочати прийом препарату, слід проконсультуватися з лікарем.

У разі відсутності ефекту на фоні прийому препарату протягом 1 місяця слід звернутися до лікаря.

Щоб уникнути можливої подразливої дії препарату Трібестан на слизову оболонку шлунка рекомендується приймати препарат після їди.

В оболонці лікарського препарату міститься соєвий лецитин. Пацієнтам з алергією на арахісовий білок або сою не можна застосовувати цей препарат через підвищений ризик тяжких алергічних реакцій (включаючи анафілактичний шок).

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

Трибестан не впливає на здатність до виконання потенційно небезпечних видів діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій (управління автотранспортом, робота з механізмами, що рухаються).


Передозування

Немає повідомлень про випадки передозування Трібестану. При застосуванні препарату в дозах, що перевищують рекомендовані, можлива поява диспепсичних розладів (нудота, блювання).

Лікування симптоматичне.


Лікарська взаємодія

Трибестан може посилити дію діуретиків та потенціювати гіпотензивний ефект антигіпертензивних засобів.


Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у сухому місці при температурі не вище 25°C. Термін придатності – 3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Зберігати у недоступному для дітей місці.


Умови відпустки з аптек

Без рецепта.

Для опису препарату
Назва Трібестан
Діюча речовина Якорців стелиться трави екстракт
Фармакологічна група Фітопрепарат зі стимулюючим впливом на статеву активність та гіполіпідемічну дію
Форма випуску Пігулки
Код ATX G04BE
Показання для лікування еректильна дисфункція, в т.ч. супроводжується зниженням лібідо; безпліддя у чоловіків, зумовлене ідіопатичною олігоастенотератозооспермією (зменшення кількості та якості сперматозоїдів у виділеній спермі), оперативним втручанням з приводу варикоцеле (варикозне розширення вен насіннєвого канатика яєчка); імунологічна безплідність; дисліпідемії для зниження рівня загального холестерину.

Ще не було питань.

Мітки: Трібестан табл. п/о 250мг №10