Похожие препараты

902.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Трилумін

Інструкція

склад

речовина, що діє: комплекс низькомолекулярних органічних біологічно активних сполук, отриманих з Bacillus Subtilis (10 мг)


допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний (335,05 мг), ароматизатор харчовий (4,5 мг), консервант харчовий метилпарабен (0,45 мг).


Діючі властивості компонентів

Біологічно активні сполуки, отримані з Bacillus subtilis, у складі Трилуміну містять амінокислоти, олігопептиди, нуклеотиди, вітаміни і забезпечують активацію імунологічних та фізіологічних змін в організмі людини, завдяки чому Трилумін виявляє імуномодулюючу, противірусну, антибактеріальну, протибактеріальну, антибактеріальну, антибактеріальну, антибактеріальну, антибактеріальну, антибактеріальну, антибактеріальну, антибактеріальну, антибактеріальну, протибактеріальну антитіл Трилумін підвищує резистентність організму до вірусних та бактеріальних інфекцій, сприяє швидкій локалізації вогнища інфекції, скорочує тривалість захворювання, попереджає розвиток ускладнень, знижує ризик виникнення рецидивів та продовжує періоди ремісії. Трилумін прискорює відновлення організму після одужання та знижує частоту захворюваності протягом року. Клінічний досвід застосування Трилуміну показав його високу активність, хорошу переносимість, відсутність токсичності та небажаних побічних ефектів.


Активні компоненти Трилуміну стимулюють синтез ендогенного інтерферону, сприяють нормалізації лейкопоезу, підвищують проліферативну активність лімфоцитів, стимулюють поділ і активацію макрофагів і Т-лімфоцитів, що регулюють функціональну активність CD4 рецептора, CD8, CD16, CD20) підвищують цитотоксичну активність натуральних кілерних клітин; містять ферменти, здатні розчиняти чужорідні та денатуровані білки; посилюють фагоцитарну активність нейтрофілів та моноцитів, підвищуючи природні захисні сили організму проти вірусів та бактерій. Під час герпетичної інфекції при прийомі Трилуміну значно прискорюється утворення специфічних протигерпетичних антитіл, зменшуються клінічні прояви, тривалість захворювання та частота рецидивів; у хворих на вірусний гепатит спостерігається зменшення симптомів ураження печінки. Трилумін знижує ризик передачі вірусу, загальну інтоксикацію, оксидативний стрес, прояви запалення; покращує кровообіг, утилізацію глюкози у тканинах, зменшує рівень холестерину; служить джерелом отримання вітамінів, олігопептидів, нуклеотидів, амінокислот, сприяє відновленню пошкоджених клітин, поліпшенню самопочуття та одужанню.


Рекомендації щодо застосування

Трилумін може бути рекомендований як додаткове джерело комплексу біологічно активних сполук, отриманих з Bacillus subtilis, як профілактичний засіб або в комплексній терапії гострих та хронічних інфекційних захворювань та з метою зниження імуносупресії:


при гострих респіраторних вірусних інфекціях та грипі;

у комплексній терапії хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів

герпетичної інфекції 1, 2 типу та викликаної вірусом Varicella zoster: лабіального герпесу, офтальмогерпесу, генітального герпесу, вітряної віспи та оперізувального лишаю, профілактики ускладнень (постгерпетичної невралгії, вірусного менінгоенцефалію).

гепатитах В та С, при вірусних, бактеріальних, грибкових інфекціях, їх асоціаціях (хламідії, мікоплазми, уреаплазми тощо);

при папіломавірусній інфекції шкіри та слизових оболонок вульви, піхви, шийки матки, у тому числі гострокінцевих кондиломах та ін.;

у складі комплексної терапії легких та середніх форм дисплазії шийки матки (CIN1 та CIN2), спричиненої папіломавірусною інфекцією, у тому числі онкогенними штамами;

для зменшення ступеня імуносупресії, спричиненої впливом рентгенівського випромінювання, цитостатиків;

при імунодефіцитних станах, а також для профілактики супутніх інфекцій при імуносупресії (туберкульоз, грип, герпес, псоріаз та ін.);

для зміцнення організму в період реконвалесценції, для профілактики інфекційних післяопераційних та посттравматичних ускладнень;

з метою зменшення астенії, геронтологічних проявів та покращення функціонування ендокринної та серцево-судинної систем.

Спосіб вживання

Дорослим та дітям з 12-річного віку приймати внутрішньо за 30 хвилин до їди по 1 капсулі двічі на добу. Капсули ковтати цілими, запиваючи достатньою кількістю рідини (1 склянка питної води): при герпесвірусній інфекції, ГРВІ та грипі - протягом 5 днів при рецидивному перебігу інфекційних захворювань, вірусних гепатитах, імунодефіцитних станах курс застосування становить 20 днів. З метою профілактики рецидивів курс повторюють 1-2 рази через 1-1,5 місяці. В інших випадках термін споживання та можливість повторного курсу погоджувати з лікарем індивідуально.


Запобіжні заходи

Чутливість до компонентів продукту, аутоімунні захворювання (ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак, аутоімунний тиреоїдит та ін.), застосування жінкам у період вагітності, лактації та в дитячому віці. Не варто перевищувати рекомендовану добову дозу, поєднувати з препаратами імуномодулюючої дії (через непередбачуваність характеру взаємодії). Під час прийому не слід вживати алкоголь, оскільки він може знизити ефективність трилуміну. Трилумін не впливає на здатність керувати автомобілем чи іншими механізмами.


Форма випуску

Тверді желатинові кишково-капсули, 10 капсул по 350 мг у блістері, по 1 або 2 блістери у картонній коробці.


Чи не є лікарським засобом. Дієтична добавка


Умови зберігання та термін придатності

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці, в сухому, захищеному від сонячних променів приміщенні при температурі від 2 ° С до 25 ° С. Термін придатності - 3 роки з дня виготовлення.

Для опису препарату
Назва Трилумін
Діюча речовина комплекс із низькомолекулярних органічних біологічно активних сполук, отриманих з Bacillus Subtilis
Фармакологічна група Імуномодулюючі засоби
Форма випуску Капсули
Код ATX БАД
Показання для лікування при гострих респіраторних вірусних інфекціях та грипі; в комплексній терапії хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів герпетичної інфекції 1, 2 типу та викликаної вірусом Varicella zoster: лабіального герпесу, офтальмогерпесу, генітального герпесу, вітряної віспиак і ін. гепатитах В і С; при вірусних, бактеріальних, грибкових інфекціях, їх асоціаціях (хламідії, мікоплазми, уреаплазми і т.д.); та ін.; у складі комплексної терапії легких та середніх форм дисплазії шийки матки (CIN1 та CIN2), викликаної папіломавірусною інфекцією, у тому числі онкогенними штамами; для зменшення ступеня імуносупресії, викликаної впливом рентгенівського випромінювання, цитостатиків; профілактики супутніх інфекцій при імуносупресії (туберкульоз, грип, герпес, псоріаз та ін.); для зміцнення організму в період реконвалесценції, для профілактики інфекційних післяопераційних та посттравматичних ускладнень; з метою зменшення астенії, геронтологічних проявів та покращення функціонування ендокринної та серцево-судинної систем.

Ще не було питань.