173.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Панкремол

Інструкція


склад

1 капсула вагою 400 мг містить:


Сухий екстракт коренів Салації сітчастої – 200 мг


Альфа-ліпоєва кислота – 200 мг


 


допоміжні речовини: відсутні.


Діючі властивості компонентів

Альфа-ліпоєва кислота (АЛК) – це цілком природний продукт, чиї молекули існують глибоко всередині кожної клітини нашого тіла. Вона посилює позитивну дію антиоксидантів (вітаміни С та Е). Також захищає ці вітаміни в організмі та допомагає їм пригнічувати вільні радикали. Альфа-ліпоєва кислота розчиняється як у воді, так і в жирі, тому є універсальним антиоксидантом.


На відміну від вітамінів С та Е, вона здатна боротися з вільними радикалами у будь-якій частині клітини і навіть проникати у простір між клітинами та захищати ДНК. Альфа-ліпоєва кислота здатна підвищити клітинний метаболізм, а це означає, що клітина починає виробляти більше енергії і легко відновлюватися.


Альфа-ліпоєва кислота – ефективний протизапальний засіб. Всі перелічені властивості Альфа-ліпоєвої кислоти відносяться не тільки до внутрішніх частин організму, а й до шкіри. Запалення шкіри – прямий шлях до появи тонких ліній та зморшок. Альфа-ліпоєва кислота перешкоджає появі цитокінів, що викликають запалення, речовин, які ушкоджують клітину та прискорюють процес старіння.


Альфа-ліпоєва кислота покращує метаболізм цукру в клітині, не дає йому накопичуватися в крові. Цукор необхідний нашому організму для життя, але його надлишок надає токсичний вплив на клітини. Розвивається діабет, ушкоджується шкіра. Пошкодження шкіри пояснюється тим, що цукор приєднується до колагену. Колаген втрачає гнучкість та еластичність, тому шкіра стає сухою та покривається зморшками. Альфа-ліпоєва кислота запобігає і навіть може повернути назад процес приєднання цукру до колагену, оскільки покращує метаболізм цукру в клітині, не дає йому накопичуватися і водночас дозволяє механізму природного відновлення організму працювати краще.


Альфа-ліпоєва кислота захищає від глікозилювання всі білки в нашому тілі і дозволяє організму набагато ефективніше використовувати цукор, тобто захищає нас від різних проблем, пов'язаних із діабетом. Навіть може повернути глікозилювання у зворотному напрямку, тобто усунути шкоду, яку цукор вже зробив. Сухий екстракт коренів Салації (Salacia reticulata традиційна аювердична назва - Kothala himbutu), застосовується для зниження та контролю рівня цукру в крові.


Основними діючими речовинами екстракту є салацинол, коталанол, понкоранол, а також ксантоновий глікозид – мангіферин. Утиск діяльності кишкових ферментів (альфа-глюкозидазі та альфа-амілазі) затримує всмоктування глюкози в кров та пригнічує гіперглекімію після прийому їжі, що, у свою чергу, покращує глікемічний контроль.


У кишечнику, при перетравленні їжі, всі ці сполуки мають властивість пригнічувати активність альфа-глюкозидазі (тобто знижують утворення простих вуглеводів), а також можуть перешкоджати всмоктуванню простих вуглеводів із їжі. Мангіферин є найпотужнішим інгібітором сахарози. У мангіферині виявлена також імунопротекторна, кардіопротекторна, антиоксидантна та кардіотонічна активність.


Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендована лікарем як додаткове джерело салацинолу, коталанолу, понкоранолу, а також ксантоного глікозиду – мангіферину, які входять до складу коренів салації сітківки, з метою інгібування діяльності кишкових ферментів та затримки всмоктування глюкози в кров, утиск гіперглі. Альфа-ліпоєва кислота захищає В-клітини підшлункової залози. Має гіпоглікемічну та антиоксидантну дії.


Спосіб вживання

Дорослі по 1 капсулі тричі на день за 30 хвилин до їди, запиваючи склянкою води.


Тривалість курсу 20 - 30 днів.


Запобіжні заходи

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту, жінок під час вагітності та лактації. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.


Можлива підвищена чутливість до компонентів препарату.


Форма випуску

Тверді желатинові капсули маса нетто 400 мг.


Дата виробництва або кінцевий термін придатності, номер партії наведено на упаковці.


Чи не є лікарським засобом.


Умови зберігання та термін придатності

Зберігати в оригінальній упаковці, в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 2°С до 25°С.


Термін придатності: 24 місяці з дати виробництва.

Детальніше: https://www.add.ua/pankremol-400-mg-kapsuly-30.htmlДля опису препарату
Назва Панкремол
Діюча речовина Альфаліпоєва кислота, Салації сітчастої екстракт
Фармакологічна група Біологічно-активна добавка
Форма випуску Капсули
Код ATX БАД
Показання для лікування Може бути рекомендована лікарем як додаткове джерело салацинолу, коталанолу, понкоранолу, а також ксантони глікозиду - мангіферину, які входять до складу коренів салації сітчастої, з метою інгібування діяльності кишкових ферментів та затримки всмоктування глюкози в кров, пригнічення гіперкелії. Альфа-ліпоєва кислота захищає В-клітини підшлункової залози. Має гіпоглікемічну та антиоксидантну дії.

Ще не було питань.