91.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Суставіт-форте крем для тіла

Інструкція із застосування

Коротко про товар

БАД. Не є лікарським засобом

склад

Вода,

ліпосомально-емульсійний комплекс №4 (цетеариловий спирт, вазилін, ланолін, емульгін В2, пропіленгліколь, еутанол G, німесулід, бджолиний віск, мікрокар IT),

біостимулюючий комплекс мікрокапсул проникаючих,

біостимулюючий комплекс мікрокапсул протизапальний,

біостимулюючий комплекс вітамінів групи В,

хондроїтин сульфат,

глюкозамін гідрохлорид,

капсаїцин,

мікрокар DMP,

парфумерна композиція.

Рекомендації щодо застосування

Крем наносити круговими рухами протягом 3-5 хвилин до повного поглинання 2-3 рази на день, по можливості укутати вовняною тканиною, забезпечити спокій. Тривалість застосування – 4-6 тижнів. Для запобігання загостренням рекомендується повторити курс через 2-3 місяці.

Протипоказання

Індивідуальна нестерпність компонентів.

Опис

Крем для тіла "Форте" з активним хондроїтином та глюкозаміном товарного знаку "Суставить" серії "Neogalen" (Неогапен). ефективний засіб на основі природних компонентів. Сприяє нормалізації функціонального стану. Забезпечує структурними елементами для активного оновлення та гнучкості. Стимулює природну регенерацію тканин, перешкоджає розвитку деструктивних процесів та старінню.

Хондроїтин сульфат і глюкозамін гідрохлорид є основними складовими хрящової тканини та природними захисниками (хондропротекгорами) клітин хряща. Спільне застосування хондроїтину та глюкозаміну забезпечує швидше насичення організму хондропротекторами порівняно з дією одного компонента, а також більш виражений клінічний ефект.
Хондропротектори забезпечують живлення та життєздатність хондроцитів, гальмують деградацію хрящових тканин та стимулюють відновлення хрящових поверхонь.

Капсаїцин витяжка з червоного перцю, збільшує швидкість ферментних реакцій, покращує мікроциркуляцію та обмін речовин, підвищує еластичність сполучної тканини та м'язів, блокує больовий синдром та надає тривалий розігріваючий ефект.
Вітаміни групи В регулюють окислювально - відновлювальні реакції, відіграють важливу роль при передачі нервового імпульсу та в реакціях аеробного метаболізму, позитивно впливають на нервово-рефлекторну регуляцію.

Переваги застосування крему для тіла "Форте" з активним хондроїтином та глюкозаміном товарного знаку "Суставить" крем для тіла містить лише натуральні природні компоненти. Крем забезпечує стійкий ефект, має чудову переносимість і безпеку. Може застосовуватися тривалий час, причому ефективність при тривалому застосуванні лише збільшується. Не викликає побічних ефектів та звикання.

Спеціальні вказівки

При появі алергічних реакцій припинити застосування та проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання

Тримати при температурі від +5 до +25°С.

Термін придатності

2 роки.

Умови відпустки з аптек

Без рецепта
Для опису препарату
Назва Суставить форте
Діюча речовина ліпосомально-емульсійний комплекс №4, хондроїтин сульфат, глюкозамін гідрохлорид
Фармакологічна група Засіб для природної регенерації тканин
Форма випуску крем
Код ATX БАД
Показання для лікування Сприяє відновленню нормального метаболізму кістково-хрящової та м'язової тканини, має протизапальну та протинабрякову дію, гальмує процес дегенерації пошкоджених хрящових поверхонь, сприяє виведенню сольових відкладень та зміцненню м'язово-зв'язувального апарату хребта.

Ще не було питань.