225.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Тиреоклін

Інструкція

склад

1 капсула вагою 370 мг містить:


коренів та кореневищ перстачу білого (Potentilla alba) екстракт сухий - 295 мг

плодів горобини чорноплідної (Photinia melanocarpa) екстракт сухий - 40 мг

квіток і плодів глоду криваво-червоного (Crataegus sanguinea) сухий екстракт - 30 мг

продукт екстрактивної переробки культури Bacillus subtilis – 4,95 мг

селеніт натрію (Natrii selenis) у вигляді сухого порошку – 0,05 мг.


Кореневища та коріння перстачу білої (Potentilla alba) містять флавоноїди, іридоїди, сапоніни, вуглеводи, фенолкарбонові кислоти, дубильні речовини, макро- та мікроелементи (йод, магній, мідь, селен, цинк, кобальт, залізо, алюміній, кремній).


Перстач білий налагоджує діяльність щитовидної залози, вироблення тиреотропного гормону, нормалізує мінеральний, сольовий та інші види обміну речовин в організмі, сприяє розсмоктуванню вузлів. Вирівнює гормональний фон, приводить до норми вагу. Виводить радіонукліди та надлишок холестерину з організму. Підсилює виділення сечі, виявляючи діуретики, гіпотензивні властивості, допомагає позбутися задишки, тахікардії, пітливості, дратівливості.


Плоди горобини чорноплідної (Photinia melanocarpa) містять антоціани, флавоноїди, органічні кислоти, вітаміни С, Е, РР, каротиноїди, цукру, дубильні речовини, вітамін В2, фолієвою кислотою, мікроелементи (фтор, йод, мідь, залізо та ін.).


Плоди чорноплідної горобини сприяють стабілізації роботи залоз внутрішньої секреції, відновлення функції щитовидної залози, зниження рівня цукру та холестерину в крові. Чорноплідна горобина сприяє зміцненню стінок судин, їх розширенню, зменшує підвищений артеріальний тиск, виводить з організму солі важких металів і радіонукліди, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, знімає спазми і має жовчогінну, сечогінну, кровоспинну, антиалергічну дію.


Квітки глоду криваво-червоного (Crataegus sanguinea) містять гіперозид, кверцетин, витексин, сапонаретин, орієнтин, аміни (холін, ацетилхолін, триметиламін). У плодах глоду знайдено органічні кислоти, цукру, сорбіт, пектинові речовини (1,9-6,1%), аскорбінову кислоту (18-100 мг%), В-каротин (0,4-2,7 мг%), вітамін до, фенольні сполуки (антоціани – до 1200 мг%, лейкоантоціани – 400-1500 мг%, катехіни, фенолокислоти тощо), кумарини (0,7-3,4%).


Плоди і квітки глоду криваво-червоного покращують обмін речовин, сприяють схуднення, рекомендуються при безсонні, запамороченні, задишці, прискореному серцебиття і підвищеному артеріальному тиску, нервовому збудженні, виводять з організму солі важких металів і знижують рівень холестерину. опірність організму до впливу несприятливих чинників довкілля.


Біологічно активні речовини продукту екстрактивної переробки культури штаму Bacillus subtilis (субтиліни, лізоцим, аналітичні та протеолітичні ферменти) мають властивості активно розчиняти всі чужорідні організму білки, денатуровані білки та нуклеопротеїди. Екстракт Bacillus subtilis характеризується високою антагоністичною активністю щодо патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, забезпечує організм біологічно активними речовинами, покращує обмін речовин, має імуномодулюючий та дезінтоксикаційний ефекти. Штами Bacillus subtilis є повністю безпечними для людей: не токсичні, не патогенні.


Мікроелемент селен необхідний для нормалізації роботи ендокринної системи, профілактики ендокринопатій та асоційованих із ними захворювань. Селен бере участь у секреції та метаболізмі тиреоїдних гормонів, забезпечує активацію конверсії тироксину (Т4) у трийодтироніну (Т3) сприяє оптимальному функціонуванню імунної системи, виведенню вільних радикалів, має протипухлинні властивості. Селен посилює енергетичні можливості міокарда, знижує гіпоксію, виступає антагоністом важких металів (миш'яку, кадмію, ртуті).


Рекомендації щодо застосування:


дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для нормалізації функціонування щитовидної залози; сприяє покращенню обміну речовин, усуненню дефіциту вітамінів, мікроелементів в організмі, знижує рівень цукру та холестерину в крові, виявляє гіпотензивну, антиоксидантну дії, сприяє нормалізації нейроендокринної взаємодії; має загальнозміцнюючу, тонізуючу, імуномодулюючу ефекти.


Застосування

дорослим по 1 капсулі 2 рази на день за 30 хвилин до їди, запиваючи склянкою води. Тривалість прийому 30 днів, при необхідності курс можна повторювати після 10-денної перерви (або провести підтримуючий курс 1 капсула 1 раз на день протягом 3 місяців). Перед застосуванням рекомендується проконсультуватись із лікарем.


Запобіжні заходи: індивідуальна чутливість до компонентів, брадикардія, гіпотонія, вагітність, період лактації, дітям до 14 років, з обережністю при тромбофлебіті.


Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем чи іншими механізмами.


Умови зберігання та термін придатності:


зберігати в упаковці виробника у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 2°С до 25°С. Термін придатності – 2 роки з дати виготовлення.


Упаковка: 60 капсул по 370 мг.


Дата виробництва: дивись на упаковці.


Чи не є лікарським засобом. Без ГМО.

Для опису препарату
Назва Тиреоклін
Діюча речовина Перчатки білої екстракт, Горобини чорноплідний екстракт, Глід криваво-червоного екстракт, Селеніт натрію
Фармакологічна група Біологічно-активна добавка
Форма випуску Капсули
Код ATX БАД
Показання для лікування Дієтична добавка до раціону харчування за рекомендаціями лікаря – додаткове джерело біологічно активних речовин, що сприяє нормалізації структури та функції щитовидної залози, кров'яного тиску, функціонування серцево-судинної системи; поліпшення ліпідного та вуглеводного обміну, зниження рівня цукру та холестерину в крові. Має загальнозміцнюючі та м'які заспокійливі властивості.

Ще не було питань.