Похожие препараты

1 990.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Індінол

Інструкція


Короткий опис

Склад: 1 капсула 300 мг містить: Екстракт сімейства хрестоцвітих сухий (кожна капсула містить 100 мг чистої речовини індол-3-карбінол). Застосовується як біологічно активна добавка до їжі - додаткового джерела індол-3-карбінол. під час їжі. Тривалість прийому 2-3 тижні.

Фармакологічна дія

Селективний модулятор естрогенових рецепторів.

Індінол Форто є універсальним коректором патологічних гіперпластичних процесів у тканинах молочної залози. В основі терапевтичного ефекту препарату Індінол Форто лежить його антиестрогенну та антипроліферативну дію. Головною властивістю препарату Індінол Форто є його здатністю викликати вибіркову загибель клітин молочної залози з аномально високою проліферативною активністю.

Індолкарбінол, що входить до складу препарату Індинол Форто, модулює цитохромну систему таким чином, що утворюється ізоформа цитохрому Р450 - CYP1A1 гідроксилює естрогени у 2-му положенні, з утворенням 2-гідроксіестрону (2-ОНЕ1). Отриманий метаболіт є антагоністом рецептора естрогенів і блокує його активацію самими естрогенами, а також їх небезпечними метаболітами, зокрема 16-α-гідроксіестроном (16α-ВОНЕ1), частка якого серед метаболітів знижується. Так пригнічується індукція естроген-залежних генів і клітина перестає отримувати надмірну естроген-залежну стимуляцію. Препарат також блокує інші сигнальні механізми (цитокінові), що стимулюють патологічний клітинний ріст у тканинах молочної залози за допомогою придушення сигнальних каскадів від відповідних рецепторів.

Курсове застосування препарату сприяє зменшенню інтенсивності та зникненню больового синдрому в молочній залозі при циклічній масталгії (мастодинії).

Застосування препарату Індінол Форто не зумовлює збільшення маси тіла. Індінол Форто стосується практично нетоксичних препаратів (LD 50 >5 г/кг).

Показання

Циклічна масталгія, у тому числі на тлі доброякісної гіперплазії молочної залози

Спосіб застосування та дозування

Всередину, 2 рази на день по 200 мг. Добова доза становить 400 мг. Капсули приймають перед їжею. Тривалість курсу лікування 6 місяців

Побічні дії

З боку репродуктивної системи: порушення менструального циклу як подовження чи укорочення.

З боку органів травлення: біль у епігастрії.

Лабораторні показники: підвищення концентрації тиреотропного та фолікулостимулюючого гормонів, пролактину та естрадіолу, зниження концентрації креатиніну, еозинофілія.

Інше: зниження маси тіла.

За даними клінічних досліджень, кількість пацієнток з небажаними явищами не мала значних відмінностей між групами пацієнток, які отримували Індинол. Форто (26.9%) та плацебо (20.0%). Усі виявлені небажані реакції мало виражені і купировались самостійно чи призначенням симптоматичної терапії.

Якщо будь-які побічні ефекти посилюються, або Ви помітили будь-які інші побічні ефекти, не зазначені в інструкції, повідомте про це лікаря.

Протипоказання

Індивідуальна нестерпність компонентів крему.

Передозування

Симптоми: можливі нудота, блювання, діарея.

Лікування: специфічний антидот невідомий. При підозрі на передозування Індінолу Форто рекомендується симптоматична терапія.

особливі вказівки

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами Виходячи з особливостей фармакодинаміки та профілю небажаних ефектів, малоймовірно, що Індінол Ò Форто впливає на здатність керувати транспортними засобами та працювати з технікою.

Взаємодія з іншими препаратами

Враховуючи вплив індолкарбінолу на активність ізоферментів цитохрому Р450, слід бути обережним при сумісному застосуванні з лікарськими препаратами, в метаболізмі яких беруть участь ізоферменти цитохрому Р450 (непрямі антикоагулянти, глюкокортикостероїди, пероральні препарати, пероральні препарати, пероральні препарати; до. може знадобитися корекція їхньої дози.

склад

капсула містить активну речовину: індолкарбінолу (інтринолу) - 0,200 г; допоміжні речовини: лактози моногідрат (цукор молочний) - 0,140 г, крохмаль кукурудзяний модифікований - 0,095 г, целюлоза мікрокристалічна - 0,064 г, магнію стеарат -0,001 г, капсула желатинова (1 капсула жела 1 %, титану діоксид Е 171 - 2,1128 %, капсули кришка желатин - до 100 %, вода очищена - 14-15 %, титану діоксид Е 171 - 2,4375 %, барвник

Умови зберігання

Препарат слід зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки. Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Для опису препарату
Назва Індінол
Діюча речовина Продукти рослинного, тваринного чи мінерального походження
Фармакологічна група Біологічно активні добавки (БАД)
Форма випуску Капсули
Код ATX G03XC
Показання для лікування Аногенітальні (венеричні) бородавкиІнші доброякісні новоутворення маткиДифузна кістозна мастопатіяЕндометріоз маткиЗалізна гіперплазія ендометріюАденоматозна гіперплазія ендометріюДісплазія шийки матки

Ще не було питань.

Мітки: Індинол капсули 300 мг №120