Похожие препараты

243.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Кетостеріл

Інструкція із застосування Кетостерил


Форма випуску

Пігулки

склад

Діюча речовина: DL-метил-оксо-2-кальцій валерінат (α-кетоаналог ізолейцину) 67 мгКонцентрація діючої речовини (мг.): 50мг

Фармакологічний ефект

Комбінований препарат. Забезпечує повне постачання незамінних амінокислот при мінімальному введенні азоту. Кетонові аналоги амінокислот в організмі ферментативно трансамінуються у відповідні L-амінокислоти, розщеплюючи при цьому сечовину. Препарат сприяє утилізації азотовмісних продуктів обміну, анаболізму білків при одночасному зниженні концентрації сечовини у сироватці. Покращує азотистий обмін. Знижує концентрацію в крові іонів калію, магнію та фосфату. При систематичному застосуванні препарату відмічено покращення стану пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю. У ряді випадків вдається відкласти початок проведення діалізу.

Фармакокінетика

Дані щодо фармакокінетики препарату Кетостерил не надано.

Показання

білково-енергетична недостатність, профілактика та лікування порушень, спричинених зміненим білковим метаболізмом при хронічній нирковій недостатності та при обмеженні білка в раціоні (у дорослих та дітей віком 3 років та старше). Переважно для пацієнтів зі швидкістю клубочкової фільтрації менше 25 мл/хв, що не виключає застосування при швидкості клубочкової фільтрації ≥25 мл/хв.

Протипоказання

гіперкальціємія; порушення обміну амінокислот; підвищена чутливість до компонентів препарату. При спадковій фенілкетонурії слід враховувати, що препарат містить фенілаланін.

Запобіжні заходи

Не перевищувати рекомендованих доз.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Клінічний досвід застосування Кетостерилу при вагітності та в період лактації недостатній.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначають внутрішньо, як правило, 3 рази на добу під час їди. Таблетки слід ковтати, не розжовуючи. Кетостерил застосовують протягом усього періоду, коли швидкість клубочкової фільтрації становить менше 25 мл/хв. що рекомендуються вміст білка в їжі для дітей 3-10 років - 1.4-0.8 г/кг/сут, для дітей старше 10 років - 1-0.6 г/кг/сут.

Побічні дії

З боку обміну речовин: в окремих випадках може розвинутись гіперкальціємія.

Передозування

Дані про передозування препарату Кетостеріл не надано.

Взаємодія з іншими препаратами

При одночасному призначенні лікарських засобів, що містять кальцій, можливе підвищення рівня кальцію в сироватці крові. У міру зменшення уремічних симптомів під впливом препарату Кетостерил дозу одночасно застосовуваного гідроксиду алюмінію слід відповідно зменшити. Слід слідкувати за зниженням рівня фосфатів у сироватці крові. кишечнику, не слід приймати одночасно з препаратом Кетостеріл лікарські засоби, які утворюють з кальцієм важкорозчинні сполуки (наприклад, тетрацикліни, хінолони, препарати, що містять залізо, фтор та естрамустин). Між прийомом препарату Кетостерил та подібних препаратів має бути інтервал не менше 2 год.

особливі вказівки

При гіперкальціємії рекомендується зменшити дозу прийнятого вітаміну D. Якщо гіперкальціємія зберігається, то слід зменшити дозу препарату Кетостерил, а також інших джерел кальцію. Необхідно регулярно контролювати вміст кальцію та контролювати зниження рівня фосфатів у сироватці крові. та перетворення на відповідні амінокислоти. Потрібно забезпечити достатню калорійність їжі. У пацієнтів з гіперчутливістю до компонентів препарату в окремих випадках можливе виникнення алергічних реакцій.

Відпустка за рецептом

Так
Для опису препарату
Назва Кетостеріл
Діюча речовина Кетоаналоги амінокислот
Фармакологічна група Препарат кетонових аналогів амінокислот, що застосовується при нирковій (нирках) недостатності
Форма випуску Пігулки, покриті оболонкою (покриттям)
Код ATX V06DD
Показання для лікування білково-енергетична недостатність, профілактика та лікування порушень, викликаних зміненим білковим метаболізмом при хронічній нирковій недостатності та при обмеженні білка в раціоні (у дорослих та дітей віком від 3 років і старше).

Ще не було питань.