516.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Адвантан мазь 0,1%


Інструкція

Форма випуску

Мазь 0,1%

Упаковка

Туба 15 р.

Фармакологічна дія

ГКС для зовнішнього застосування є негалогенізованим синтетичним стероїдом. При зовнішньому застосуванні Адвантан пригнічує запальні та алергічні шкірні реакції, також як і реакції, пов'язані з посиленою проліферацією, що призводить до зменшення об'єктивних симптомів (еритема, набряк, ліхеніфікація) та суб'єктивних відчуттів (свербіж, подразнення, біль).

При застосуванні метилпреднізолону ацепонату зовнішньо системна дія виражена мінімально як у людини, так і тварин. Після багаторазового нанесення Адвантану на великі поверхні (40-60% поверхні шкіри), а також при застосуванні під оклюзійну пов'язку не відзначається порушень функцій надниркових залоз: рівень кортизолу в плазмі крові та його циркадний ритм залишаються в межах норми, зниження рівня кортизолу у добовій сечі відбувається.

У ході клінічних досліджень при застосуванні Адвантану у формі мазі, крему, жирної мазі або емульсії до 12 тижнів у дорослих та до 4 тижнів у дітей (в т.ч. раннього віку) не було виявлено розвитку атрофії шкіри, телеангіектазій, стрій та вугреподібних висипань .

Метилпреднізолону ацепонат (особливо його основний метаболіт – 6α-метилпреднізолон-17-пропіонат) зв'язується із внутрішньоклітинними глюкокортикоїдними рецепторами. Стероїд-рецепторний комплекс зв'язується з певними ділянками ДНК, таким чином викликаючи серію біологічних ефектів.

Зокрема, зв'язування стероїд-рецепторного комплексу з ДНК призводить до індукції синтезу макрокортину. Макрокортин пригнічує вивільнення арахідонової кислоти і, тим самим, утворення медіатора запалення типу простагландинів та лейкотрієнів.

Інгібування глюкокортикостероїдами синтезу вазодилатуючих простагландинів і потенціювання судинозвужувальної дії адреналіну призводить до вазоконстрикторного ефекту.

Показання

Запальні захворювання шкіри, чутливі до терапії топічними глюкокортикостероїдами:

 • атопічний дерматит, нейродерміт, дитяча екзема;
 • справжня екзема;
 • мікробна екзема;
 • професійна екзема;
 • дисгідротична екзема;
 • простий контактний дерматит;
 • алергічний (контактний) дерматит.

Протипоказання

 • туберкульоз шкіри та шкірні прояви сифілісу в області нанесення препарату;
 • вірусні ураження шкіри в області нанесення препарату (наприклад, при вітряній віспі, що оперізує лишаї);
 • розацеа, періоральний дерматит у галузі нанесення препарату;
 • шкірні прояви реакцію вакцинацію;
 • дитячий вік до 4-х місяців;
 • Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

При необхідності застосування препарату Адвантан при вагітності та в період лактації слід ретельно зважити очікувану користь терапії для матері та потенційний ризик для плода або немовляти.

У цій категорії пацієнтів не рекомендується застосовувати препарат тривалий час на великих поверхнях шкіри.

Матерям-годувальницям не слід наносити препарат на молочні залози.

особливі вказівки

За наявності бактеріальних дерматозів та/або дерматомікозів на додаток до терапії Адвантаном необхідно проводити специфічне антибактеріальне або протигрибкове лікування.

Слід уникати попадання препарату у вічі.

Як і у разі застосування системних кортикостероїдів, при зовнішньому застосуванні кортикостероїдів може розвинутися глаукома (наприклад, після високих доз або дуже тривалого застосування, використання оклюзійних пов'язок або нанесення на шкіру навколо очей).

Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами

Не впливає на здатність до керування автотранспортом та роботи з механізмами.

склад

1 г мазі містить:

Активна річ мережа:

метилпреднізолон ацепонат 1 мг.

Допоміжні речовини:

парафін білий м'який - 350 мг,

парафін рідкий – 239 мг,

віск бджолиний білий - 40 мг

емульгатор Дехімулс Е - 70 мг,

вода очищена – 300 мг.

Спосіб застосування та дози

Препарат наносять 1 раз на добу тонким шаром на уражені ділянки шкіри.

Безперервне щоденне застосування Адвантану у формі мазі становить для дорослих не більше 12 тижнів, для дітей не більше 4 тижнів.

Мазь призначають для лікування захворювань шкіри, що не супроводжуються мокнутим та за наявності інфільтрації, при яких необхідна лікарська форма з урівноваженим співвідношенням жиру та води. Адвантан у формі мазі робить шкіру злегка жирною без затримки тепла та вологи.

Побічні дії

Зазвичай препарат добре переноситься.

Дуже рідко (менш ніж у 0.01% випадків) можуть спостерігатися місцеві реакції, такі як свербіж, печіння, еритема, утворення везикульозного висипу.

Якщо препарат застосовують понад 4 тижні і/або на площі 10% і більше поверхні тіла, можуть виникнути наступні реакції: атрофія шкіри, телеангіектазії, стрії, акнеформні зміни шкіри, системні ефекти, зумовлені абсорбцією кортикостероїду.

У ході клінічних досліджень жоден з перерахованих вище побічних ефектів не був відзначений при застосуванні Адвантану до 12 тижнів у дорослих і до 4-х тижнів у дітей.

У поодиноких випадках (0.01-0.1%) може спостерігатися фолікуліт, гіпертрихоз, періоральний дерматит, депігментація шкіри, алергічні реакції на один із компонентів препарату.

Лікарська взаємодія

Лікарська взаємодія препарату Адвантан не описана.

Передозування

При вивченні гострої токсичності метилпреднізолону ацепонату не було виявлено жодного ризику гострої інтоксикації при надмірному одноразовому зовнішньому застосуванні (нанесення препарату на велику площу за умов, сприятливих для абсорбції) або ненавмисному прийомі внутрішньо.

Симптоми: при надмірно тривалому та/або інтенсивному місцевому застосуванні кортикостероїдів може розвинутися атрофія шкіри (стоншення шкіри, телеангіектазії, стрії).

Лікування: відміна препарату.

Умови зберігання

Препарат слід зберігати за температури не вище 25°С.

Зберігати у місцях, недоступних для дітей.

Термін придатності

3 роки.Для опису препарату
Назва Адвантан
Діюча речовина Метилпреднізолону ацепонат
Фармакологічна група Глюкокортикостероїд для місцевого застосування
Форма випуску Мазь
Код ATX D07AC14
Показання для лікування Запальні захворювання шкіри, чутливі до терапії топічними глюкокортикостероїдами: атопічний дерматит, нейродерміт, дитяча екзема; істинна екзема; мікробна екзема; професійна екзема; дисгідротична екзема;

Ще не було питань.