479.00грн.
Є в наявності
Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (068) 738-52-60

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Альфаган П

Інструкція

Форма випуску

Альфаган П. Краплі очні

Упаковка

5 мл - флакон-крапельниці поліетиленові (1) - пачки картонні.

Фармакологічна дія

Брімонідин - селективний альфа 2 -адреноміметик, що надає стимулюючу дію на альфа 2 -адренорецептори. При застосуванні в лікарській формі краплі очні 0,15% максимальне зниження внутрішньоочного тиску (ВГД) досягається через 2 години.

Показання

Відкритокутова глаукома. Підвищений тиск очей (як монотерапія, так і в комбінації з іншими препаратами, які знижують ВГД).

Протипоказання

  • підвищена чутливість до бримонідину та інших компонентів препарату;
  • одночасна терапія інгібіторами МАО;
  • дитячий вік до 2 років; низька маса тіла (до 20 кг);
  • період годування груддю.

З обережністю: ортостатична гіпотензія, серцева недостатність, цереброваскулярні захворювання, що призводять до недостатності мозкового кровообігу, ниркова недостатність (КК нижче 40 мл/хв), печінкова недостатність, депресія, синдром Рейно, облітеруючий тромбангіїт, дитячий вік від 2 до 7 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

У доклінічних дослідженнях не виявлено впливу репродуктивну функцію. Однак встановлено, що бримонідин проникає через плацентарний бар'єр і в незначній кількості міститься в плазмі крові плода. Пошкоджуючого впливу на плід не встановлено.

Контрольованих досліджень у вагітних жінок не проводилось. У період вагітності Альфаган Р слід використовувати вкрай обережно, лише у випадках, коли очікувана користь матері значно перевищує можливий ризик для плода.

У дослідженнях на тваринах встановлено, що бримонідину тартрат проникає в грудне молоко. На час застосування препарату годування груддю слід припинити.

особливі вказівки

Застосування при порушеннях функції печінки

З обережністю: печінкова недостатність.

Застосування при порушеннях функції нирок

З обережністю: ниркова недостатність (КК нижче 40 мл/хв).

Застосування у дітей
Протипоказаний дітям віком до 2 років, з обережністю дітям віком від 2 до 7 років.

Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами

Прийом препарату Альфаган Р може супроводжуватися епізодами слабкості та сонливості у деяких хворих. У тому випадку, якщо робота пацієнта пов'язана з потенційно небезпечними видами діяльності, водінням автотранспортних засобів, його необхідно заздалегідь попередити про можливе зниження концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій та рекомендувати утриматися від цих видів діяльності.

склад

1мл. містить бримонідину тартрат 1,5 мг;
допоміжні компоненти : окси-хлоро комплекс стабілізований (натрію хлорид, натрію хлорат, хлору діоксид), натрію кармелозу, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, кислота борна, натрію тетрародату гідрат очищена.

Спосіб застосування та дози

Місцево. Кон'юнктивальний мішок ураженого ока по 1 краплі 3 рази на добу з інтервалом між введеннями близько 8 год.

Альфаган Р можна застосовувати з іншими офтальмологічними препаратами для зниження ВГД. Якщо використовують більше 2 препаратів, необхідно робити 5-хвилинну перерву між інсталяціями.

Побічні дії

Частота побічних ефектів, виявлених у ході досліджень, оцінювалася наступним чином: дуже часто (>10%), часто (>1% і0,1% і0,01% і

У клінічних дослідженнях препарату Альфаган Р виявлено такі побічні ефекти:

З боку органу зору: дуже часто – алергічний кон'юнктивіт, гіперемія кон'юнктиви, свербіж слизової оболонки очей та шкіри повік; часто - відчуття печіння, фолікульоз кон'юнктиви або фолікулярний кон'юнктивіт, місцеві алергічні реакції з боку очей (в т.ч. кератокон'юнктивіт), блефарит, блефарокон'юнктивіт, порушення чіткості зорового сприйняття, катаракта, набряк кон'юнктиви відокремлюване з очей, сухість і подразнення слизової оболонки очей, біль, набряк повік, почервоніння повік, відчуття стороннього тіла в очах, кератит, ураження повік, фотосенсибілізація, поверхнева точкова кератопатія, сльозотеча, випадання полів зору, функціональні порушення склоподібного тіла тіло, що плавають помутніння в склоподібному тілі та зниження гостроти зору; нечасто -ерозія рогівки, ячмінь;

З боку центральної нервової системи: часто - головний біль, сонливість, безсоння, запаморочення.

З боку серцево-судинної системи: часто – підвищення артеріального тиску; нечасто – зниження АТ.

З боку органів дихання: часто – бронхіт, кашель, задишка; нечасто – сухість слизової оболонки носа, апное.

З боку шлунково-кишкового тракту: часто – шлунково-кишкові розлади – диспепсія, сухість слизової оболонки порожнини рота.

З боку шкіри та підшкірно-жирової клітковини: часто – висипання.

Інфекційні та паразитарні захворювання: часто – грипоподібний синдром, інфекційне захворювання (озноб та респіраторна інфекція), риніт, синусит, у т.ч. інфекційний.

Лабораторні показники: часто – гіперхолестеринемія.

Інші: часто – загальні алергічні реакції, астенія, стомлюваність; нечасто – збочення смаку.

У дітей відмічено: апное, брадикардію, зниження артеріального тиску, гіпотермію, м'язову гіпотонію.

У післямаркетинговий період додатково отримано повідомлення про такі побічні ефекти:

Порушення з боку органу зору: частота невідома - ірит, сухий кератокон'юнктивіт, міоз;

З боку центральної нервової системи: депресія;

Серцево-судинна система: брадикардія, тахікардія.

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота.

З боку шкіри та підшкірно-жирової клітковини: місцеві шкірні реакції (еритема, свербіж повік, набряк обличчя, висип та вазодилатація судин шкіри повік та особи).

Лікарська взаємодія

Досліджень щодо вивчення лікарської взаємодії препарату Альфаган Р не проводилося, проте при його одночасному застосуванні слід враховувати можливість посилення ефекту лікарських засобів, що пригнічують ЦНС (алкоголь, барбітурати, похідні опію, седативні препарати, загальні анестетики). Враховуючи здатність препаратів групи альфа-адреноміметиків знижувати АТ та ЧСС, з обережністю слід одночасно застосовувати гіпотензивні лікарські препарати та серцеві глікозиди.

У зв'язку з відомим зменшенням вираженості гіпотензивного ефекту клонідину (альфа 2 -адреноміметик) при сумісному застосуванні з трициклічними антидепресантами, не можна виключити можливого зниження ефективності препарату Альфаган Р при супутньому лікуванні трициклічними антидепресантами.

З обережністю слід застосовувати препарат Альфаган Р з трициклічними антидепресантами, які можуть впливати на метаболізм амінів та їх розподіл у судинному руслі.

Передозування

Повідомлень про випадки передозування препарату немає.

При випадковому прийомі препарату можливі наступні симптоми: пригнічення ЦНС, сонливість, пригнічення та втрата свідомості, зниження артеріального тиску, брадикардія, зниження температури тіла, ціаноз шкірних покривів, апное.

При виявленні симптомів передозування потрібне проведення симптоматичної терапії, контроль прохідності дихальних шляхів.

Для опису препарату
Назва Альфаган Р
Діюча речовина Бримонідіна тартрат
Фармакологічна група Офтальмологічні засоби, Альфа-адреноміметики.
Форма випуску Краплі очні
Код ATX S01EA05
Показання для лікування Відкритокутова глаукома, Підвищений очний тиск.

Ще не було питань.

Мітки: Альфаган Р гл.кап.1, 5мг/мл 5мл