• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  Анауретте спрей д/очищ. ушной полости 15мл
 • Артикул:
  sku-103095
296.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Анауретте спрей

Інструкція

Форма випуску

Спрей для очищення вушної порожнини 15 мл у алюмінієвому балоні. По 1 алюмінієвому балону з розпилювальною насадкою та інструкцією по застосуванню в картонній пачці

Фармакологічна дія

Дія спрею для очищення вушної порожнини АНАУРЕТТЕ поєднує механічне очищення з дією похідної натуральної оливкової олії — фітосквалану (Phitosqualan). Діюча речовина фітосквалану - екстракт оливкової олії. За структурою і властивостями він подібний до структури вушної сірки, але знаходиться в рідкому стані. При розпиленні в зовнішньому слуховому проході його частинки врізаються в частинки сірки, що повільно рухаються. Як і за будь-якого зіткнення, частина кінетичної енергії передається часткам сірки вушної пробки, що дозволяє перевести їх у рідкий стан. Мінеральна олія, що входить до складу АНАУРЕТТЕ, є розчинником і змиває розчинену сірку. М'ята олія нагріває зовнішній слуховий прохід і каталізує фізичний процес розчинення, а також забезпечує приємний запах спрею. слуховий прохід сірчана пробка барабанна перетинка Після розчинення слуховий прохід очищається за допомогою механізму природного очищення. Пульверизатор АНАУРЕТТЕ гарантує чудове розпилення рідини у зовнішньому слуховому проході.

Показання

АНАУРЕТТЕ призначене для розчинення та видалення сірчаних пробок та профілактики їх утворення. АНАУРЕТТЕ може використовуватися для регулярної гігієни зовнішнього слухового проходу при підвищеній освіті вушної сірки, особливо при носінні слухових апаратів, телефонних гарнітур та навушників, а також при перебування в запилених місцях або зонах підвищеної вологості, при зайнятті водними видами спорту та відпочинку. АНАУРЕТТЕ призначене для індивідуального застосування як у домашніх умовах, так і в умовах ЛПЗ.

Протипоказання

АНАУРЕТТЕ протипоказаний до застосування при індивідуальній непереносимості компонентів, пацієнтам з перфорацією барабанної перетинки, дітям віком до 3 місяців.

склад

Мінеральна олія - 74,95%, фітосквалан - 25,0%, м'ятна олія - 0,05%

Спосіб застосування та дози

 • поверніть наконечник балона під кутом 90 °;
 • тримайте голову прямо;
 • помістіть наконечник у зовнішній слуховий прохід;
 • натисніть на розпилювальну насадку;
 • тримайте голову прямо, зачекайте 10 секунд;
 • витріть насухо шкіру біля зовнішнього слухового проходу;
 • після використання промийте наконечник за температури 40 °C протягом 10 секунд.

Дози для застосування у дорослих та дітей старше 3 місяців:

За наявності сірчаних пробок: по 1–2 дози спрею (1–2 натискання на розпилювальну насадку) 3 рази на день у зовнішній слуховий прохід до видалення сірки.

Регулярна гігієна зовнішнього слухового проходу : по 1-2 дози спрею (1-2 натискання на розпилювальну насадку) 1 раз на день для запобігання утворенню сірчаної пробки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Для опису препарату
Назва Анауретте
Діюча речовина Мінеральна олія, Фітосквалан, М'ята олія
Фармакологічна група Механічне взаємодія з вушною сіркою
Форма випуску Спрей вушний
Код ATX V03X
Показання для лікування Розчинення та видалення сірчаних пробок та профілактика їх утворення; регулярна гігієна зовнішнього слухового проходу при підвищеному утворенні вушної сірки; при носінні слухових апаратів, телефонних гарнітур та навушників; при перебуванні в запилених місцях або зонах підвищеної вологості; при зайнятті водними видами спорту та відпочинку.

Ще не було питань.

Мітки: Анауретте спрей д/очищ. вушної порожнини 15мл