647.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Арбідол

Уміфеновір   ( Umifenovir )Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Капсули тверді, розмір №1, корпус білого кольору, кришечка жовтого кольору; вміст капсул - суміш, що містить гранули і порошок від білого до білого із зеленувато-жовтим або кремуватим відтінком кольору.

1 капс.
уміфеновіру гідрохлорид (у формі уміфеновіру гідрохлориду моногідрату) 100 мг

допоміжні речовини: крохмаль картопляний – 30.14 мг, целюлоза мікрокристалічна – 55.76 мг, кремнію діоксид колоїдний (аеросил) – 2 мг, повідон К25 (колідон 25) – 10.1 мг, кальцію стеарат – 2 мг.

Склад корпусу капсули: титану діоксид (Е171) – 2%, желатин – до 100%.
Склад кришечки капсули: титану діоксид (Е171) – 1.3333%, барвник сонячний захід сонця жовтий (Е110) – 0.0044%, хіноліновий жовтий (Е104) – 0.9197%, желатин – до 100%.


Фармакологічна дія

Противірусний препарат. Специфічно пригнічує in vitro віруси грипу А та В (Influenza virus А, В), включаючи високопатогенні підтипи A(H1N1)pdm09 та A(H5N1), а також інші віруси - збудники ГРВІ (коронавірус (Coronavirus), асоційований з важким гострим рестромом) (ТОРС), риновірус (Rhinovirus), аденовірус (Adenovirus), респіраторно-синцитіальний вірус (Pneumovirus) та вірус парагрипу (Paramyxovirus)). За механізмом противірусної дії відноситься до інгібіторів злиття (фузії), взаємодіє з гемаглютиніном вірусу та перешкоджає злиттю ліпідної оболонки вірусу та клітинних мембран. Має помірну імуномодулюючу дію, підвищує стійкість організму до вірусних інфекцій. Має інтерферон-індукувальну активність - у дослідженні на мишах індукція інтерферонів відзначалася вже через 16 год, а високі титри інтерферонів зберігалися в крові до 48 год після введення. Стимулює клітинні та гуморальні реакції імунітету: підвищує число лімфоцитів у крові, особливо Т-клітин (CD3), підвищує число Т-хелперів (CD4), не впливаючи на рівень Т-супресорів (CD8), нормалізує імунорегуляторний індекс, стимулює фагоцитарну функцію і підвищує кількість природних кілерів (NK-клітин).

Терапевтична ефективність при вірусних інфекціях проявляється у зменшенні тривалості та тяжкості перебігу хвороби та її основних симптомів, а також у зниженні частоти розвитку ускладнень, пов'язаних з вірусною інфекцією, та загострень хронічних бактеріальних захворювань.

Належить до малотоксичних препаратів (LD 50 >4 г/кг). Не має жодного негативного впливу на організм людини при пероральному застосуванні в рекомендованих дозах.

Фармакокінетика

Всмоктування та розподіл

Швидко абсорбується із ШКТ. З max у плазмі крові досягається через 1.5 год.

Уміфеновір швидко розподіляється по органах та тканинах організму.

Метаболізм та виведення

Метаболізується у печінці. T 1/2 становить 17-21 год.

Близько 40% виводиться у незміненому вигляді, в основному з жовчю (38.9%) та у незначній кількості – нирками (0.12%). Протягом першої доби виводиться 90% прийнятої дози.

Показання

- профілактика та лікування у дорослих та дітей: грип А та В, інші ГРВІ;

- комплексна терапія гострих кишкових інфекцій ротавірусної етіології у дітей віком від 6 років;

- комплексна терапія хронічного бронхіту, пневмонії та рецидивуючої герпетичної інфекції;

- Профілактика післяопераційних інфекційних ускладнень.

Режим дозування

Препарат приймають внутрішньо, до їди.

Разова доза: дітям віком від 6 до 12 років – 100 мг (1 капсула), для дорослих та дітей віком від 12 років – 200 мг (2 капс. по 100 мг)

Для неспецифічної профілактики та лікування грипу та інших ГРВІ у дітей та дорослих

Неспецифічна профілактика

У період епідемії грипу та інших ГРВІ: дітям від 6 до 12 років – 100 мг, дітям віком від 12 років та дорослим – 200 мг 2 рази на тиждень протягом 3 тижнів.

При безпосередньому контакті з хворими на грип та інші ГРВІ - дітям 6 до 12 років - 100 мг, дітям старше 12 років і дорослим - 200 мг 1 раз на добу протягом 10-14 днів.

Лікування грипу та інших ГРВІ

Дітям від 6 до 12 років – 100 мг, дітям віком від 12 років та дорослим – 200 мг 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 5 діб.

Комплексна терапія гострих кишкових інфекцій ротавірусної етіології у дітей віком від 6 років.

Дітям від 6 до 12 років – 100 мг, дітям віком від 12 років – 200 мг 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 5 діб.

У комплексній терапії хронічного бронхіту, пневмонії та рецидивуючої герпетичної інфекції

Дітям від 6 до 12 років – 100 мг, дітям старше 12 років та дорослим – 200 мг 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 5-7 діб, потім разову дозу 2 рази на тиждень протягом 4 тижнів.

Профілактика післяопераційних ускладнень

Дітям від 6 до 12 років – 100 мг, дітям старше 12 років та дорослим – 200 мг за 2 доби до операції, потім на 2 та 5 добу після операції.

Побічна дія

Рідко: алергічні реакції.

Якщо ці побічні ефекти посилюються, або з'явилися будь-які інші побічні ефекти, пацієнт повинен повідомити про це лікаря.

Протипоказання до застосування

- Підвищена чутливість до уміфеновіру або будь-якого компонента препарату;

- Дитячий вік до 6 років;

- І триместр вагітності.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

У дослідженнях на тваринах не було виявлено шкідливих впливів протягом вагітності, розвиток ембріона та плоду, родову діяльність та постнатальний розвиток.

Застосування препарату Арбідол у I триместрі вагітності протипоказане.

У ІІ та ІІІ триместрах вагітності Арбідол® можна застосовувати лише для лікування та профілактики грипу і в тому випадку, якщо передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. Співвідношення користь/ризик визначається лікарем.

Невідомо, чи виділяється Арбідол з грудним молоком у жінок у період лактації. При необхідності застосування препарату Арбідол слід припинити грудне вигодовування.

Застосування у дітей

Протипоказане застосування препарату у дитячому віці до 6 років.

особливі вказівки

Необхідно дотримуватись рекомендованої схеми та тривалості прийому препарату. У разі пропуску прийому однієї дози препарату пропущену дозу слід прийняти якомога раніше і продовжити курс прийому препарату за розпочатою схемою.

Вплив на здатність до керування транспортними засобами та механізмами

Не виявляє центральної нейротропної активності та може застосовуватися в медичній практиці в осіб різних професій, що потребують підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій (в т.ч. водії транспорту, оператори).

Передозування

Випадки передозування препарату не відмічені.

Лікарська взаємодія

При призначенні коїться з іншими лікарськими засобами негативних ефектів немає.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°C. Термін придатності – 3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається без рецепта.

Для опису препарату
Назва Арбідол
Діюча речовина Уміфеновір
Фармакологічна група противірусний засіб
Форма випуску Капсули
Код ATX J05AX13
Показання для лікування Ротавірусний ентерит; Гострі інфекції верхніх дихальних шляхів; Грип, спричинений ідентифікованим вірусом грипу; Синдром респіраторного розладу; Необхідність імунізації проти грипу.

Ще не було питань.

Мітки: Арбідол капс. 100мг № 40