Похожие препараты

225.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Артіжель

Інструкція


Склад:

1 саше (10 мл) містить екстракт листя артишоку - 500 мг, екстракт кореня кульбаби - 500 мг, інозитол - 250 мг, холін дигідрогена цитат - 714,3 мг (що еквівалентно 250 мг холіну), очищену воду, кристалічну натрій бензоат, гідроксид натрію.


Багато людей стикалися з проблемами травлення, що проявляються вагою в правому підребер'ї, нудотою, відрижкою, постійною гіркотою під язиком, запорами, неприємним запахом із рота. Також часто дається взнаки хронічна втома, зниження розумової, фізичної активності. Обов'язково перевірте на застої жовчі та вживайте заходів. Їх провокують стреси, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, голодування, безконтрольний прийом антибіотиків. Способи усунення проблеми можливі різні, лікарі часто прописують пацієнтам Артіжель.


Завдяки унікальній комбінації екстрактів кульбаби, артишоку - добавка сприяє усуненню застою жовчі, підвищення її якості. Входять до складу Артижелю холін (або вітамін В8) та інозитол (інша назва — вітамін В4) регенерують пошкоджені клітинні структури печінки, нормалізують біосклад жовчі, відновлюють головний фільтр організму після токсичних пошкоджень лікарськими препаратами, вірусними агентами, алкоголем. Артижель покращує розумову, фізичну працездатність.

Екстракт артишоку відповідає за детоксикацію організму, коріння кульбаби – активізує жировий, білковий, ліпідний обміни, знижує масу тіла, бореться з хронічною втомою та її наслідками. Також кульбаба - ефективний натуральний засіб від запорів та розладів, болю в області правого підребер'я.

При курсовому прийомі Артижеля нормалізується стілець, покращується стан шкіри та загальне самопочуття.


Рекомендації щодо застосування:

розчин для прийому внутрішньо по 10 мл


дієтична добавка до раціону харчування - джерело біологічно активних речовин, що сприяє нормалізації функціонування печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, процесів травлення та обмінних процесів в організмі.


Має гепатопротекторні, жовчогінні, сечогінні властивості.


Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

екстракт листя артишоку виявляє жовчогінну, гепатопротекторну та сечогінну дії; посилює антитоксичну функцію печінки; нормалізує обмін речовин; знижує рівень холестерину в сироватці крові екстракт кореня кульбаби виявляє

жовчогінну, спазмолітичну, протизапальну та сечогінну дії;

має антиоксидантний та дезінтоксикаційний вплив на печінку;

гальмує всмоктування холестерину та має антиатеросклеротичну дію;

покращує процеси травлення; виявляє легкий проносний ефект;

має пробіотичні властивості;

інозитол та холін виявляють гепатопротекторну дію та гальмують розвиток жирової дистрофії печінки при незбалансованому харчуванні та інтоксикаціях за рахунок стимуляції виведення надлишку жиру з клітин печінки та відновлення їх мембран шляхом участі у синтезі фосфоліпідів.


Показання

Таким чином, Артижель шляхом комплексної дії інозитолу, холіну та біологічно активних речовин екстракту артишоку та екстракту кореня кульбаби сприяє:

- Поліпшення секреції та відтоку жовчі, нормалізації її основних властивостей;

- відновлення та збереження цілісності клітин печінки

- Поліпшення холестеринового обміну;

- усунення симптомів хронічної інтоксикації та виділення з організму сечовини, креатиніну, а також токсинів (в т. ч. нітросполук, алкалоїдів, солей важких металів, алкоголю), надлишкової рідини;

- покращення процесів травлення, особливо при вживанні значної кількості вуглеводів та жирної їжі;

- Нормалізації обмінних процесів в організмі;


- Нормалізації балансу кишкової мікрофлори.


За рекомендацією лікаря Артижель може бути використаний у комплексній терапії хронічних захворювань печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, а також для підтримки печінки при вживанні деяких лікарських засобів, що мають токсичну дію на печінку (у тому числі при алкогольній інтоксикації).


Спосіб застосування та дози

дорослим та дітям з 12 років: внутрішньо по 1 саші (10 мл) двічі на день за 20 хвилин до вживання їжі. Розчин можна приймати у чистому вигляді або розведеному у невеликій кількості питної води. Зазвичай курс прийому становить 2-4 тижні. Проведення повторних курсів можливе після погодження з лікарем. Не перевищувати добову дозу, що рекомендується.

Перед застосуванням потрібна консультація з лікарем!


Протипоказання:

Діти до 12 років;

підвищена на чутливість до компонентів, що входять до складу;

непрохідність жовчних шляхів;

жовчнокам'яна хвороба;

гострі захворювання печінки;

тяжка ниркова недостатність;

непрохідність сечовивідних шляхів;

гострі захворювання нирок.


Запобіжні заходи:

у період вагітності та період лактації застосовувати лише за рекомендацією лікаря.


Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла та тепла місці при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.


Термін придатності

3 роки від дати виготовлення.


Не використовувати після закінчення терміну дії, вказаної на упаковці.


Упаковка:

по 10 мл у саші

Для опису препарату
Назва Артіжель
Діюча речовина Артишок екстракт листя, Кульбаба екстракт кореня, Інозитол, Холін
Фармакологічна група Препарати для лікування захворювань жовчних шляхів
Форма випуску стіки
Код ATX A05AX10
Показання для лікування дієтична добавка до раціону харчування - джерело біологічно активних речовин, сприяє нормалізації функціонування печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, процесів травлення та обмінних процесів в організмі.

Ще не було питань.