Похожие препараты

1 005.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Асклезан А

Інструкція


Фармакологічна дія

Біологічно активна добавка (БАД) для покращення венозного кровообігу у нижніх кінцівках. Асклезан А має основну діючу речовину біологічно активну фракцію лісового ліщини. Асклезан А – ефективно знімає втому в ногах, сприяє нормалізації кровообігу при варикозній хворобі, підвищує венозний тонус, нормалізує мікроциркуляцію у нижніх кінцівках. Асклезан А успішно використовується для ліквідації синюшних плям, судинних зірочок та набряків на ногах. Терапевтичне лікування варикозної хвороби на початковій стадії стадії особливо ефективно, тому що має не тільки лікувальну дію, але й профілактичну. При застосуванні Асклезана А можна уникнути подальшого розвитку захворювання. Використання Асклезану А рекомендується при оперативному лікуванні варикозної хвороби та при склеротерапії, оскільки покращує результати операції та сприяє профілактиці рецидивів та після операційних ускладнень. Асклезан А успішно пройшов клінічні випробування в судинному центрі Санкт-Петербурзької Державної Медичної Академії імені І.І. Мечникова та рекомендований до застосування як терапевтичний засіб при варикозній хворобі вен нижніх кінцівок. Основна дія Асклезану А: підвищення венозного тонусу; нормалізація венозного відтоку та мікроциркуляції в нижніх кінцівках; нормалізація лімфатичного відтоку у нижніх кінцівках; Основні ефекти Асклезану А: зникнення болю, тяжкості, набряків та нічних судом у нижніх кінцівках; нормалізація кольору шкіри в області нижніх кінцівок; загоєння трофічних виразок у ділянці гомілок та стоп; зменшення у розмірах варикозних вузлів до повного зникнення; зникнення судинних "зірочок" та "сіточок".

Показання

Асклезан може застосовуватися як з лікувальною, так і з профілактичною метою. варикозна хвороба вен нижніх кінцівок, набряки, болі, судоми, тяжкість у нижніх кінцівках, трофічні порушення в ділянці нижніх кінцівок (ціаноз, трофічні виразки); передопераційна підготовка та післяопераційне лікування варикозної хвороби; наявність судинних "зірочок" та "сіточок" на шкірі нижніх кінцівок; геморой, тромбофлебіти, профілактика та лікування на ранніх стадіях целюліту. Профілактичний прийом Асклезану А показаний за так званих факторів ризику: несприятливої спадковості (наявність хвороби у батьків, бабусь, дідусів); надмірній вазі; роботу, пов'язану з важкими фізичними навантаженнями, тривалим перебуванням у положенні стоячи або сидячи (хірурги, водії, стоматологи, бухгалтери, верстатники).

Спосіб застосування та дозування

Крем Асклезан А слід наносити на шкіру рухами, що масажують, 2-3 рази на добу. Асклезан А призначають внутрішньо по 1 таблетці 2-3 рази на день під час їжі, запиваючи невеликою кількістю води. Курс лікування Асклезаном-А. На ранніх стадіях при несильно виражених симптомах варикозної хвороби (набряки, тяжкість, біль у ногах) слід проводити курс лікування Асклезаном А 2-4 тижні. При більш виражених симптомах захворювання проводять 4-тижневі курси лікування Асклезаном А з перервами 2-3 тижні. Усього 3-5 курсів. При оперативному лікуванні рекомендується приймати Асклезан А за 2 тижні до операції та 2 тижні після оперативного втручання. З профілактичною метою слід приймати Асклезан-А протягом 1 місяця - у вигляді 2-х курсів на рік. При загостренні геморою рекомендується приймати по 2 таблетки Асклезан-А 2-3 рази на день протягом 2 тижнів. Асклезан-А в таблетках рекомендується як профілактичний засіб судинних захворювань у курців.

Протипоказання

Індивідуальна нестерпність окремих компонентів БАД Асклезан-А; діти до 12 років; вагітність та годування груддю.

особливі вказівки

Асклезан є повністю натуральним продуктом, а не хімічним лікарським засобом, тому його можна застосовувати тривалий час, без особливих обмежень.

Умови зберігання

T=+(15-25)C

Для опису препарату
Назва Асклезан А
Діюча речовина Лісовий ліщина
Фармакологічна група біологічно активна добавка (БАД) для покращення венозного кровообігу в нижніх кінцівках
Форма випуску Капсули
Код ATX V03
Показання для лікування варикозна хвороба вен нижніх кінцівок, набряки, болі, судоми, тяжкість у нижніх кінцівках, трофічні порушення в області нижніх кінцівок (ціаноз, трофічні виразки); передопераційна підготовка та післяопераційне лікування варикозної хвороби; наявність судинних " та "сіточок" на шкірі нижніх кінцівок; геморой, тромбофлебіти, профілактика та лікування на ранніх стадіях целюліту.

Ще не було питань.

Мітки: Асклезан А капс. 0.3 г №36