• Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Атероклефит Эвалар капс.№60
  • Артикул:
    sku-105385
364.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Атероклефіт

Інструкція

Інструкція із застосування Евалар Атероклефіт Біо для серця та судин капсули 60 шт.

Короткий опис Фармакологічна дія Показання Спосіб застосування та дозування Побічні дії Протипоказання Передозування Особливості застосування Взаємодія з іншими препаратами Умови зберігання

Короткий опис

БАД для профілактики атеросклерозу, а також у складі комплексної терапії при лікуванні серцево-судинних захворювань. Краплі. рази на день під час їжі. Тривалість прийому 25-30 днів, повторний прийом через 2 тижні. Рекомендується 3-4 курси на рік.


Фармакологічна дія

Атероклефіт являє собою рідкий екстракт з трави конюшини червоної, отриманий шляхом подвійної екстракції сировини 40% етанолом. Згідно з результатами проведених доклінічних досліджень, рідкий екстракт трави конюшини червоної має помірну гіполіпідемічну дію: сприяє зниженню концентрації загального холестерину, концентрації ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ) та підвищенню концентрації ліпопротеїдів високої щільності (ЛПЗЩ).

Механізм дії рідкого екстракту трави конюшини червоної пов'язаний з перерозподілом холестерину з ЛПНЩ в ЛПВЩ, у складі яких холестерин швидше метаболізується та виводиться з організму. Рідкий екстракт трави конюшини червоної також сприяє зниженню інтенсивності перекисного окислення ліпідів; внаслідок чого зменшується перекисна модифікація ліпопротеїдів та нормалізується проникність судинної стінки.


Показання

- Гіперліпідемія IIа типу за Фредеріксоном, слабовиражена.


Спосіб застосування та дозування

По 1 чайній ложці препарату, попередньо розведеного в 1/3 склянки води, 3 рази на день за 30 хвилин до їди. Курс лікування 3-6 місяців. Проведення повторного курсу лікування можливе за рекомендацією лікаря. Перед призначенням препарату пацієнт повинен бути переведений на тпохолестеринемічну дієту, яку повинен дотримуватись протягом усього періоду терапії.


Побічні дії

Можливі алергічні реакції (свербіж шкіри, висип), а також нудота, головний біль, відчуття гіркоти в роті.


Протипоказання

- Вік до 18 років; - черепно-мозкова травма; - Захворювання головного мозку; - Захворювання печінки; - Виражені порушення функції нирок; - алкоголізм; - Підвищена чутливість до компонентів препарату. З обережністю: порушення функції нирок легкого та середнього ступеня тяжкості. Особам, які мають хронічні захворювання, перед застосуванням препарату обов'язково проконсультуватися з лікарем.


Передозування

При застосуванні препарату в дозах, які значно перевищують рекомендовані, можлива поява симптомів алкогольної інтоксикації. Лікування симптоматичне.


особливі вказівки

Вміст етанолу в препараті становить не менше 35%. Разова доза препарату (1 чайна ложка) містить 1,58 г абсолютного спирту, максимальна добова доза (3 чайні ложки) містить 4,74 г абсолютного спирту. У період терапії препаратом Атероклефіт необхідний контроль активності печінкових трансаміназ, креатинфосфокінази, контроль функції нирок. Жінки дітородного віку при застосуванні препарату повинні застосовувати надійні методи контрацепції. Не слід перевищувати вказану добову дозу. Вплив на здатність до керування автотранспортом та керування механізмами У період лікування препаратом Атероклефіт необхідно утриматися від керування транспортними засобами та заняття іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.


Взаємодія з іншими препаратами

В даний час немає даних про взаємодію препарату Атероклефіт при сумісному застосуванні його з іншими лікарськими засобами, зокрема з гіполіпідемічними препаратами.


Умови зберігання

За температури не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.

Для опису препарату
Назва Атероклефіт
Діюча речовина Конюшина червоного екстракт
Фармакологічна група Гіполіпідемічний засіб рослинного походження
Форма випуску Капсули
Код ATX C10AX
Показання для лікування підтримання правильного обміну холестерину та його нормального рівня в крові; підтримка стану судин та показників в'язкості крові в нормі.

Ще не було питань.