• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  Бактериофаг псевдомонас аэругиноза (синегнойный) 20 мл № 1
 • Артикул:
  sku-102683
192.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Бактеріофаг псевдомонас аеругінозу


Інструкція

склад

Препарат є стерильний фільтрат фаголізату, активний щодо бактерій псевдомонас аеругінозу (синьогнійної палички).

Показання для застосування. Бактеріофаг синьогнійний рідкий.

Бактеріофаг синьогнійний (псевдомонас аеругінозу) застосовують для лікування та профілактики гнійно-запальних захворювань різних органів та ентеральних захворювань, спричинених синьогнійною паличкою, а також дисбактеріозів:

 • захворювання вуха, горла, носа, дихальних шляхів та легень (запалення пазух носа, середнього вуха, ангіна, фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, пневмонія, плеврит);
 • хірургічні інфекції (гнійно-ускладнені рани, опіки, абсцес, флегмона, фурункули, карбункули, гідраденіт, панариції, парапроктит, мастит, бурсит, остеомієліт);
 • урогенітальні інфекції (уретрит, цистит, пієлонефрит, кольпіт, ендометрит, сальпінгоофорит);
 • ентеральні інфекції (гастроентероколіт, холецистит, дисбактеріоз);
 • генералізовані септичні захворювання;
 • гнійно-запальні захворювання новонароджених (омфаліт, піодермія, кон'юнктивіт, гастроентероколіт, сепсис та ін.);
 • інші захворювання, спричинені синьогнійною паличкою;
 • з профілактичною метою для обробки післяопераційних та свіжоінфікованих ран, а також для профілактики внутрішньолікарняних інфекцій за епідемічними показаннями.

Протипоказання до застосування Бактеріофаг синьогнійний рідкий

Індивідуальна нестерпність.

Рекомендації щодо застосування

Важливою умовою ефективної фаготерапії є попереднє визначення фагочутливості збудника.
Залежно від характеру вогнища інфекції синьогнійний бактеріофаг застосовують: місцево як зрошення, примочок і тампонування; у порожнині - плевральну, черевну, суглобову; через катетер у сечовий міхур; у порожнину вагіни, матки; всередину та ректально. Курс лікування 5-15 днів. При рецидивному перебігу захворювання можливе проведення повторних курсів лікування.

Місцево у вигляді зрошення, примочок та тампонування з урахуванням розміру ураженої ділянки у кількості 5-200 мл.
Лікування гнійно-запальних захворювань із локалізованими ураженнями доцільно проводити одночасно як місце, так і через рот 7-20 днів.
При гнійно-запальних захворюваннях вуха, горла, носа синьогнійний бактеріофаг вводять у дозі 2-10 мл 1-3 рази на день. Бактеріофаг використовують для полоскання, промивання, закапування, введення змочених турундів (залишаючи їх на 1 годину).
При абсцесах синьогнійний бактеріофаг ін'єкційно вводять в порожнину вогнища після пункційного видалення гною. Кількість препарату, що вводиться, трохи менше обсягу евакуйованого гною. При розтині абсцесу в порожнину вводять тампон, рясно змочений бактеріофагом.
При фурункулах і карбункулах рідкий синьогнійний бактеріофаг вводиться безпосередньо в осередок або під основу інфільтрату, а також навколо нього. Ін'єкції бактеріофага виробляють щодня, через день залежно від реакції у послідовно зростаючих дозах: на 1 ін'єкцію 0,5 мл, потім 1 – 1.5 – 2 мл. Усього за цикл лікування проводять 3-5 ін'єкцій.

При остеомієліті після відповідної хірургічної обробки рану вливають синьогнійний бактеріофаг по 10-20 мл.
Введення в порожнини – плевральну, черевну, суглобову, сечовий міхур та ін. – від 30 до 100 мл синьогнійного бактеріофага, після чого порожнину зашивають або залишають капілярний дренаж, через який протягом декількох днів повторно вводять бактеріофаг.
При гнійних плевритах синьогнійний бактеріофаг вводять у порожнину після відкачування гною в кількості 50 -100 мл. і більше за день, всього 3-4 рази.

При циститах, пієлонефритах, уретритах . Через катетер синьогнійний бактеріофаг вводять у сечовий міхур. Якщо порожнину сечового міхура або ниркової балії дреновані, бактеріофаг вводять через цистостому або нефростому 1-2 рази на день по 20-50 мл у сечовий міхур і по 5-7 мл у ниркову балію. При цьому бактеріофаг призначають також внутрішньо.
При гнійно-запальних гінекологічних захворюваннях синьогнійний бактеріофаг вводять у порожнину вагіни, матки в дозі 5-10 мл щодня одноразово.
При кишкових формах захворювання, захворюваннях внутрішніх органів, дисбактеріозі синьогнійний бактеріофаг застосовують через рот та в клізмі. Всередину дають 3 рази на добу натщесерце за 1 годину до їди; у вигляді клізм призначають 1 раз на день замість прийому внутрішньо.
При сепсисі, ентероколіті новонароджених, включаючи недоношених дітей , синьогнійний бактеріофаг застосовують у вигляді високих клізм (через газовідвідну трубку або катетер) 2-3 рази на добу. За відсутності блювоти та відрижки можливе застосування препарату через рот. У цьому випадку він поєднується з грудним молоком. Можливе поєднання ректального (у клізмах) та перорального (через рот) застосування синьогнійного бактеріофага.

При лікуванні омфалітів, піодермії, інфікованих ран синьогнійний бактеріофаг застосовують у вигляді аплікацій щодня дворазово марлеву серветку змочують бактеріофагом і накладають на пупкову ранку або на уражену ділянку шкіри.
З метою профілактики сепсису та ентероколіту при внутрішньоутробному інфікуванні або небезпеці виникнення внутрішньолікарняної інфекції у новонароджених дітей синегнійний бактеріофаг застосовують у вигляді клізм 2 рази на день протягом 5-7 днів.
Можна проводити комбіноване лікування разом із антибіотиками. Лікування синьогнійним бактеріофагом не виключає застосування інших лікарських засобів.

Фармакологічна дія

Бактеріофаг синегнійний (псевдомонас аеругінозу) – імунобіологічний препарат, фаг.
Бактеріофаг синегнійний (псевдомонас аеругінозу) має здатність специфічно лізувати бактерії псевдомонас аеругінозу, виділені при різних захворюваннях.

Бактеріофаг синьогнійний рідкий

При підшкірному і внутрішньом'язовому введенні може спостерігатися почервоніння і запалення, що швидко проходить.

особливі вказівки

Можливе застосування синьогнійного бактеріофага у вагітних жінок та дітей за призначенням лікаря з дотриманням дози.
Бактеріофаг синьогнійний рідкий повинен бути прозорим і не містити осаду. Препарат використовувати не можна при порушенні цілісності упаковки та маркування, помутнінні розчину. Зберігання після відкриття флакона не допускається.

Лікарська взаємодія

Застосування синьогнійного бактеріофага не виключає використання інших антибактеріальних препаратів.

Умови зберігання

Зберігати в сухому місці, захищеному від світла, при температурі 2-8°С.

Умови відпустки

Без рецепта

Для опису препарату
Назва Бактеріофаг псевдомонас аеругінозу
Діюча речовина Бактеріофаг синьогнійної палички
Фармакологічна група МИБП-бактеріофаг
Форма випуску Розчин
Код ATX V03A
Показання для лікування Лікування та профілактика захворювань, викликаних бактеріями Р. aeruginosa: захворювання вуха, горла, носа, дихальних шляхів та легень (запалення пазух носа, середнього вуха, ангіна, фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, пневмонія, плеврит); хірургічні інфекції (нагноєння ран, опіки, абсцес, флегмона, фурункули, карбункули, гідроаденіт, панариції, парапроктит, мастит, бурсит, остеомієліт); урогенітальні інфекції (уретрит, цистит, пієлонефрит, кольпіт, ендометрит, сальпінгоофорит); ентеральні інфекції (гастроентероколіт, холецистит), дисбактеріоз кишечника; генералізовані септичні захворювання; гнійно-запальні захворювання новонароджених (омфаліт, піодермія, кон'юнктивіт, гастроентероколіт, сепсис та ін.); інші захворювання, спричинені синьогнійною паличкою.

Ще не було питань.

Мітки: Бактеріофаг псевдомонас аеругінозу (синьогнійний) 20 мл № 1