Похожие препараты

  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Батрафен лак д/ногтей 3 мл Sanofi-Aventis Франция
  • Артикул:
    sku-81944
1 465.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Батрафен

Діюча речовина:
Циклопірокс (Ciclopirox)


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Лак для нігтів 8% прозорий.

1 г
циклопірокс 80 мг

допоміжні речовини: сополімер бутилгідромалеату та метоксиетилену (розчин 50% в ізопропанолі), етилацетат, ізопропанол.


Фармакологічна дія

Протигрибковий препарат широкого спектра дії. Активний щодо Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton verrucosum, Trichophyton tonsurans, Trichophyton quinckeanum, Trichophyton equinum, Trichophyton concentricum, Trichophyton epilans, Trichophyton ferrugineum, Trichophyton gallnae, Trichophyton gallnae, Trichophyton gallnae, Trichophyton gallnae, , Microsporum audouinii , Microsporum langeroni , Microsporum nanum , Epidermophyton floccosum , Candida ( Candida albicans , Candida tropicals , Candida krusei , Candida parapsilosis , Candida pseudotropicalis , Candida lipolytica , Candida quiliermondi capsulatum, Sporotrichum schenkii, Torulopsis glabrata, Blastomyces dermatitidis, Paracoccidioides brasiliensis, Saccharomyces cerevisiae, Torula Bergeri, Aspergillus fumigalus, Aspergillus flavus, Aspergillus niger, Penicillium chryso m, Absidia corymbifera, Mucor miehei, Paccilomyces varioti, Fusarium solani, Madurella grisca, Madurella mycetomi, Allescheria boydii, Cladosporium carrionii, Cladosporium trichoides, Philophora jeanselmei, Philophora pedrosoi, Philophora. Протигрибковий ефект циклопіроксу заснований на інгібуванні надходження до клітини та індукування виведення з клітини необхідних для її життєдіяльності компонентів. Має антибактеріальну дію щодо грампозитивних і більшості грамнегативних збудників. Пригнічує розвиток мікоплазм та трихомонад.

Фармакокінетика

Значення фунгіцидних концентрацій при одноденному застосуванні перевищують максимальну плазмову концентрацію в 20-30 разів (максимальна плазмова концентрація для дерматофітів, грибів роду кандиду, пліснявих та дріжджоподібних грибів - 0,98 - 3,9 мкг/мл, максимальна плазмова концентрація
vaginalis - 7,8-31,3 мкг/мл).

Показання

- Грибкові захворювання нігтів.

Режим дозування

Зовнішньо. Перед першим нанесенням препарату Батрафен, лак для нігтів, слід видалити ножицями максимально можливу кількість ураженого нігтя і надпиляти пилкою нігтьову пластинку, що залишилася, для створення нерівної поверхні. Лак наноситься тонким шаром на уражений ніготь 1 раз через добу протягом першого місяця, протягом другого – 2 рази на тиждень, протягом третього – 1 раз на тиждень. Один раз на тиждень (наприклад, у неділю) лак видаляють за допомогою звичайного розчинника або після теплої ванни зіскаблюють, при цьому ножицями знову слід видалити уражену частину нігтьової пластини, що підростає. Якщо лакове покриття ушкоджується в період між нанесеннями лаку, слід наносити лак знову тільки на ті ділянки нігтя, де пошкоджено лакове покриття.

Тривалість лікування залежить від тяжкості ураження грибком нігтьових пластин, але період лікування не повинен перевищувати 6 місяців.

Побічна дія

Місцеві реакції (рідко): свербіж, печіння або подразнення шкіри, гіперемія та лущення шкіри біля ураженого нігтя; алергічні реакції.

Протипоказання до застосування

- Підвищена чутливість до компонентів препарату;

- через відсутність клінічного досвіду застосування препарату Батрафен, лак для нігтів, у дітей віком до 10 років, а також у жінок у період вагітності та годування груддю, не показано.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Через відсутність клінічного досвіду застосування препарату під час вагітності та годування груддю протипоказано.

Застосування у дітей

Зважаючи на відсутність клінічного досвіду застосування препарату у дітей до 10 років протипоказане.

особливі вказівки

Для запобігання висиханню лаку слід щільно закривати кришку після використання. Щоб кришка не прилипала, уникати попадання лаку на різьблення. Після відкриття флакона препарат можна використовувати протягом 6 місяців за умови дотримання умов зберігання.

Під час лікування не рекомендується використовувати косметичний лак для нігтів. При тривалому зовнішньому застосуванні можливі явища сенсибілізації.

Умови та термін зберігання

У захищеному від світла місці за температури не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.

Умови відпустки з аптек

Препарат дозволений до застосування як засіб безрецептурної відпустки.
Для опису препарату
Назва Батрафен
Діюча речовина Циклопірокс
Фармакологічна група Протигрибкові засоби
Форма випуску Лак для нігтів
Код ATX D01AE14
Показання для лікування Мікози, Кандидоз, Інші запальні хвороби піхви та вульви

Ще не було питань.

Мітки: Батрафен лак д/нігтів 3 мл Sanofi-Aventis Франція