Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті
- Бренд:
- Модель:Бетоптик С гл.кап. 0.5% 5мл
- Артикул:sku-105386
- 10
усі питання за телефоном (097) 141-69-71
усі питання за телефоном (068) 172-31-12
З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці
Бетоптик
Інструкція
Форма випуску
Бетоптік. Краплі очні 0,5%.
склад
1 мл крапель містять:
Активні речовини: бетаксололу гідрохлорид – 5,6 мг, що відповідає вмісту бетаксололу – 5 мг.
Допоміжні речовини: бензалконію хлорид, хлороводневої кислоти та/або натрію гідроксиду розчин (для підтримки рівня pH), вода очищена.
Упаковка
5 мл - флакон-крапельниці пластикові "Drop Tainer" (1) - картонні пачки.
Фармакологічна дія
Протиглаукомний препарат. Селективний бета1-адреноблокатор без внутрішньої симпатоміметичної активності. Не має мембраностабілізуючу (місцево-анестезуючу) дію.
При місцевому застосуванні бетаксолол знижує внутрішньоочний тиск за рахунок зменшення продукції внутрішньоочної рідини.
Настання гіпотензивної дії спостерігається через 30 хв після закапування, максимальний ефект розвивається через 2 години. Після одноразової інстиляції вплив на офтальмотонус зберігається протягом 12 годин.
Бетаксолол (порівняно з іншими бета-адреноблокаторами) не викликає зниження кровотоку в зоровому нерві.
Бетоптика не призводить до виникнення міозу, спазму акомодації, гемералопії, ефекту "завіси" перед очима (на відміну від міотиків).
Показання
Бетоптик, показання до застосування
Препарат застосовується для зниження внутрішньоочного тиску як монотерапія або в поєднанні з іншими препаратами при:
Відкритокутова глаукома.
Очної гіпертензії.
Бетоптик може застосовуватися для лікування глаукоми або очної гіпертензії у пацієнтів із захворюваннями дихальної системи.
Протипоказання
Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.
З обережністю слід призначати препарат при синусовій брадикардії, AV-блокаді II та III ступеня, вираженій серцевій недостатності, кардіогенному шоці, міастенії, цукровому діабеті.
Спосіб застосування та дози
Препарат закопують у кон'юнктивальний мішок по 1-2 краплі 2 рази на добу.
У деяких пацієнтів стабілізація внутрішньоочного тиску відбувається протягом декількох тижнів, тому рекомендується контролювати внутрішньоочний тиск протягом першого місяця лікування.
При недостатній клінічній ефективності монотерапії призначають додаткову терапію.
Застосування при вагітності та годуванні груддю
Достатнього досвіду застосування Бетоптика під час вагітності, годування груддю немає. Можливе застосування Бетоптика для лікування вагітних і матерів-годувальниць за призначенням лікаря, якщо очікуваний лікувальний ефект перевищує ризик розвитку можливих побічних ефектів.
Побічні дії
З боку органу зору: часто – короткочасний дискомфорт в очах після закапування, сльозотеча; в окремих випадках – зниження чутливості рогівки, почервоніння ока, точковий кератит, світлобоязнь, анізокорія, фотофобія, свербіж, сухість очей.
З боку ЦНС: рідко – безсоння, депресивні неврози
особливі вказівки
З обережністю призначають препарат пацієнтам із цукровим діабетом, оскільки бета-адреноблокатори можуть маскувати симптоми гострої гіпоглікемії.
З обережністю препарат призначають пацієнтам з тиреотоксикозом, т.к. бета-адреноблокатори можуть маскувати симптоми тиреотоксикозу (наприклад, тахікардію). У пацієнтів з підозрою на тиреотоксикоз не слід різко скасовувати бета-адреноблокатори, тому що вони не спостерігаються. це може спричинити посилення симптоматики.
Слід враховувати, що бета-адреноблокатори можуть викликати симптоми, подібні до таких при міастенії (диплопія, птоз, загальна слабкість).
З обережністю слід призначати бета-адреноблокатори пацієнтам із вираженими порушеннями функції дихальної системи. Незважаючи на те, що у клінічних дослідженнях показано відсутність впливу бетаксололу на функцію зовнішнього дихання, не можна виключити можливості підвищеної чутливості до препарату.
Перед плановою хірургічною операцією слід поступово відмінити бета-адреноблокатори за 48 год до загальної анестезії, тому що. під час проведення загальної анестезії можуть зменшити чутливість міокарда до симпатичної стимуляції.
Пацієнти, у яких застосовуються бета-адреноблокатори, можуть мати в анамнезі атопію чи анафілактичні реакції. У разі розвитку повторних реакцій підвищеної чутливості такі пацієнти можуть бути нечутливими до звичайних доз епінефрину (адреналіну), необхідного для усунення анафілаксії.
Препарат слід призначати з обережністю пацієнтам із синдромом Рейно або феохромоцитомою.
При закапуванні в очі бета-адреноблокатори можуть всмоктуватись у системний кровотік. При цьому можуть бути такі ж побічні ефекти, як і при системному застосуванні. Описані випадки тяжких дихальних та серцево-судинних розладів, включаючи бронхоспазм із летальним кінцем у пацієнтів із бронхіальною астмою та смерть від серцевої недостатності.
Бетоптик має мінімальний вплив на АТ і ЧСС. Однак слід бути обережним при призначенні препарату пацієнтам з AV-блокадою або серцевою недостатністю. Лікування Бетоптиком слід негайно припинити з появою перших симптомів декомпенсації з боку серцево-судинної системи.
Слід бути обережними при спільному застосуванні Бетоптика та адренергічних психотропних засобів.
Очні краплі Бетоптик містять консерванти, які можуть осаджуватися в м'яких контактних лінзах і пошкоджувати дію на тканині ока. Тому пацієнтам, які мають контактні лінзи, слід зняти їх перед застосуванням крапель і встановити назад не раніше ніж через 20 хв після закапування.
Використання в педіатрії
Достатнього досвіду застосування препарату Бетоптік у дітей немає.
Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами
Якщо після застосування крапель у пацієнтів тимчасово знижується чіткість зору, до її відновлення не рекомендується керувати автомобілем та займатися видами діяльності, що потребують підвищеної уваги та реакції.
Взаємодія
При одночасному застосуванні препарату Бетоптик та бета-адреноблокаторів для прийому внутрішньо підвищується ризик розвитку побічних ефектів (як місцевих, так і системних) внаслідок адитивного ефекту (тому пацієнти, які отримують цю комбінацію препаратів, повинні перебувати під медичним наглядом).
При застосуванні Бетоптика у поєднанні з препаратами, що виснажують запаси катехоламінів (таких як резерпін), може спостерігатися зниження артеріального тиску та брадикардія.
Передозування
При попаданні у вічі надлишкової кількості препарату слід промити очі теплою водою.
Термін придатності
3 роки.
Показання до застосування
Глаукома, підозра на глаукому, Первинна відкритокутова глаукома
Для опису препарату | |
Назва | Бетоптик |
Діюча речовина | бетаксололу гідрохлорид |
Фармакологічна група | Протиглаукомний препарат |
Форма випуску | Краплі очні |
Код ATX | S01ED02 |
Показання для лікування | Препарат застосовується для зниження внутрішньоочного тиску як монотерапія або в поєднанні з іншими препаратами при: відкритокутовій глаукомі; очній гіпертензії. Бетоптик може застосовуватися для лікування відкритокутової глаукоми або очної гіпертензії у пацієнтів із захворюваннями дихальної системи. |
Ще не було питань.