140.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Біфлекс

Інструкція

склад

Активні компоненти: хондроїтин сульфат, D-глюкозаміну гідрохлорид, гіалуронідаза, лактобактерії, вітаміни В1, В2, вітамін С.


Харчова (поживна) цінність 100
г: білки – 4,0 г, жири – 0 г, вуглеводи – 29,0 г.

Енергетична цінність (калорійність) 100г : 132 кКал.

Властивості

Ефективність Біфлексу обумовлена поєднанням компонентів: хондроїтин сульфату, D-глюкозаміну гідрохлорид, гіалуронідази, вітамінів В1, В2, С, унікальних штамів лактобактерій: Lactobac. Rhamnosus LB, Lactobac. Murinus LNS.

Хондроїтину сульфат – стимулює процеси регенерації хрящової тканини, сприяє відновленню хрящової сумки, хрящових поверхонь суглобів. Відіграє роль природного мастила суглобових поверхонь, а також уповільнює резорбцію кісткової тканини. Знижує втрати кальцію, прискорює процеси відновлення кісткової тканини та полегшує рухливість уражених суглобів.

Лактобактерії L. Rhamnosus Lb та L. Murinus Lns. - забезпечують фізіологічне вторинне травлення та відновлення нормальної мікрофлори у всіх відділах травного тракту. Мають виражену антагоністичну активність проти патогенних (гнильних) мікроорганізмів і збудників гострих кишкових інфекцій. Поліпшують засвоєння активних корисних речовин.

Гіалуронідаза - сприяє збільшенню обсягу рухів у суглобах та попередженню формування контрактур.

Вітаміни В1, В2 та С – нормалізують обмінні процеси, підвищують метаболізм хондроїтину сульфату та D-глюкозаміну гідрохлориду в суглобі.

D-глюкозаміну гідрохлорид – бере участь у синтезі протеогліканів, гіалуронової, хондроїтинсерної кислоти та інших речовин, які є будівельним матеріалом для суглобових оболонок, внутрішньосуглобової рідини та хрящової тканини. Нормалізує відкладення кальцію в кістковій тканині.

Рекомендації щодо застосування

Біологічно активна добавка Біфлекс №90 відноситься до класу харчових добавок, що надають на організм людини комбіновану хондропротекторну дію. Подібний вплив можливий завдяки цілій гамі речовин, що впливають, що містяться в одній капсулі.

  • сприяє нормалізації мікрофлори кишківника;
  • сприяє покращенню стану хрящової тканини;
  • дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована як джерело лактобактерій (Lactobac. Rhamnosus LB та Lactobac. Murinus LNS) та вітамінів.

Не є лікарським засобом

Спосіб застосування

Дорослим та дітям від 12 років по 1 капсулі 3 рази на добу за 10 хвилин до їди. Запивати водою. Перед застосуванням потребує консультації із лікарем.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому захищеному від світла місці, при температурі - від 10 0 С до + 25 0 С.

Форма випуску

Капсули, №90.

Термін придатності

24 місяці від дати виготовлення.


Для опису препарату
Назва Біфлекс
Діюча речовина Хондроїтину сульфат, Вітамін В1, Вітамін В2, Вітамін С, D-глюкозаміну гідрохлорид, Гіалуронідаза
Фармакологічна група харчова добавка, що надає на організм людини комбіновану хондропротекторну дію
Форма випуску Капсули
Код ATX БАД
Показання для лікування сприяє нормалізації мікрофлори кишечника; сприяє поліпшенню стану хрящової тканини; дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована як джерело лактобактерій (Lactobac. Rhamnosus LB та Lactobac. Murinus LNS) та вітамінів.

Ще не було питань.