1 700.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Цереброкурин

Інструкція

склад

діюча речовина : Цереброкурин (активні нейропептиди, отримані з мозку ембріонів великої рогатої худоби);

1 мл 2 мг Цереброкурину;

Допоміжні речовини: хлорид натрію, вода для ін'єкцій, хінозол.

Лікарська форма

Розчин для ін'єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина світло-жовтого кольору.

Фармакологічна група

Психостимулюючі та ноотропні засоби. Код АТХ N06В Х.

Фармакологічні властивості

Фармакологічні.

Пептидний модулятор Цереброкурин впливає на вищу нервову діяльність шляхом активації енергопродукуючої та білоксинтетичної функції нервових клітин, підвищення активності синаптичного апарату нейронів.

Цереброкурин сприяє збільшенню діаметра мітохондрій, збільшенню їх площі в одиниці об'єму та відновленню мієлінових оболонок у нейроцитах мозку, мозаїчне руйнування яких відбувається за гіпоксичного ураження нейронів. Препарат має ноотропну та вазоактивну дію, надає регулюючий вплив на біоелектричну активність мозку.

Цереброкурин покращує артеріальний та венозний церебральний кровотік. Ноотропна, гіполіпідемічна, гепатопротекторна, анаболічна дія сприяє реституції порушених функцій центральної нервової системи, обумовлених як функціональним, так і органічним ураженням головного мозку, нормалізації емоційно-мнестичних функцій, розширює діапазон адаптаційних реакцій, сприяє фізичній, психічній та соціальній реабілітації хворих з захворюваннями.

При спадководетермінованих та генетично обумовлених захворюваннях Цереброкурин має стабілізуючий ноотропний ефект.

Фармакокінетика.

Вивчення фармакокінетики неможливе, оскільки активні нейропептиди, що входять до складу препарату, присутні в організмі у вигляді високомолекулярних білків-попередників, біосинтез яких відбувається у постнатальний період.

Показання

Захворювання, що характеризуються порушенням функції центральної нервової системи, зокрема, різні форми нейроциркуляторної дистонії, хронічні ішемічні дисциркуляторні та посттравматичні енцефалопатії, залишкові явища гострого порушення мозкового кровообігу.

Як допоміжний засіб – після перенесених нейрохірургічних реконструктивних операцій на магістральних судинах голови; при хворобі Альцгеймера, синдромі Бінсвангера (ішемічний перивентрикулярний аріалізм), при синдромі хронічної втоми та старечому недоумстві судинного генезу, деменції змішаних форм, інтелектуальних динамічних порушеннях, психоорганічному синдромі з інтелектуальною недостатністю; наслідки енцефаліту; хвороби Дауна, синдромах Ретта та Мартіна-Белла.

В офтальмологічній практиці - синільна макулодистрофія (суха і волога форми), висока ускладнена короткозорість, стани після відшарування сітківки, часткова атрофія зорового нерва, посттравматична макулодистрофія, центральна серозна хоріоретинопатія, непроліферативна, непроліферативна, непроліферативна.

У педіатричній практиці - при затримці психічного розвитку та мови, вродженої алалії та дислексії, наслідках інсульту з афазією, церебральному паралічі з психомовною затримкою (неважкі ступеня), апалічному (декортикаційному) синдромі - у підгострому періоді та його наслідках безчастих або черепно-мозкової травми з розладами інтелектуальних функцій та стійких цефалгіях, млявих паралічах. У неонатальному періоді – при помірній та тяжкій асфіксії, наслідках тяжкої хронічної гіпоксії.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, вагітність, період годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Будь-якої взаємодії не спостерігалося.

Особливості застосування

Призначати з обережністю при схильності до алергії. Пацієнтам з епілептичним статусом та нападами слід застосовувати Цереброкурин під наглядом лікаря.

Дітям не рекомендується застосовувати Цереброкурин на ніч.

У період лікування слід вживати алкоголь.

Застосування у період вагітності або годування груддю .

Цереброкурин не рекомендується застосовувати жінкам у період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами.

Не впливає на здатність керувати автотранспортом та працювати з механізмами.

Спосіб застосування та дози

Цереброкурин вводити внутрішньом'язово.

Дорослим застосовувати по 2 мл щодня. Мінімальний курс лікування – 10 ін'єкцій. Хворі з тяжкими органічними ураженнями головного мозку, хворобою Альцгеймера вимагають тривалішого лікування; курс може бути збільшений до 40 ін'єкцій, повторні курси рекомендується проводити 2-3 рази на рік.

У педіатричній практиці застосовувати з перших днів життя до 6-місячного віку – по 0,5 мл через день, на курс лікування – 3-5 ін'єкцій у віці від 6 місяців до 1 року – по 0,5 мл через день, на курс лікування 10 ін'єкцій дітям віком 1-3 років – по 1-2 мл через день, курс – 10 ін'єкцій у віці від 3 років – 2 мл через день, 10-20 ін'єкцій. Доцільними є повторні курси (2-4) через 1-3 місяці.

Новонародженим та дітям до 3 років лікування слід проводити в умовах стаціонару.

В офтальмологічній практиці Цереброкурин вводити внутрішньом'язово по 2 мл щодня або перші п'ять ін'єкцій внутрішньом'язово, потім 1 мл перібульбарно, 1 мл внутрішньом'язово. Ін'єкції здійснювати щодня без перерви. Мінімальний курс лікування – 10 ін'єкцій.

Діти.

У педіатричній практиці застосовувати з перших днів життя.

Передозування

Випадки передозування препарату не було.

Побічні реакції

Можлива індивідуальна чутливість до компонентів препарату. При застосуванні лікарського засобу при лікуванні дитячого церебрального паралічу з симптоматичною епілепсією можуть бути побічні реакції як почастішання нападів, головний біль, надмірна збудливість.

Термін придатності

2 роки.

Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від +4°С до +10°С, у недоступному для дітей місці. Чи не заморожувати!

Упаковка

По 0,5 мл в ампулах № 5, по 2 мл в ампулах № 10 у картонній упаковці з полімерною пористою вкладкою.

Категорія відпустки

За рецептом.

Для опису препарату
Назва Цереброкурин
Діюча речовина Цереброкурин
Фармакологічна група Пептидний модулятор
Форма випуску Розчин для ін'єкцій
Код ATX N06BX26
Показання для лікування Різні форми нейроциркуляторної дистонії, хронічні ішемічні дисциркуляторні та посттравматичні енцефалопатії, залишкові явища гострого порушення мозкового кровообігу, хвороба Альцгеймера, синдром Бінсвангера, ішемічний перивентрикулярний аріалізм, синдромі хронічної втоми, старече Дауна, синдроми Ретта і Мартіна — Белла, стани після відшарування сітківки, часткова атрофія зорового нерва, посттравматична макулодистрофія, центральна серозна хоріоретинопатія, непроліферативна діабетична ретинопатія без вираженого набряку макулярної ділянки, глаукома дислексія, наслідки інсульту з афазією, церебральний параліч з психомовною затримкою (неважкого ступеня), апалічний (декортикаційний) синдром, наслідки енцефаліту іл та черепно-мозкової травми з розладами інтелектуальних функцій та стійких цефалгіях, мляві паралічі.

Ще не було питань.

Мітки: Цереброкурин 0.5 мл №5