387.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Демазол крем

Інструкція


Короткий опис

Демазол зменшує запалення, набряк, свербіж шкіри повік та обличчя, усуває відчуття дискомфорту, "піску" та печіння в очах, сприяє елімінації кліщів Demodex із уражених тканин. Крем усуває демодекозний висип на шкірі повік та обличчя, запобігає появі нових висипів. Біологічно активні компоненти крему "Демазол" сприяють зниженню запальних явищ, стимулюють обмінні та репаративні процеси у уражених тканинах. Також крем містить компоненти, що інгібують зростання деяких видів анаеробних бактерій. Області застосування крему є: шкіра повік і всієї особи, шкіра зовнішнього слухового проходу.

Показання

Демазол застосовується для догляду за шкірою, ураженою висипом бактеріального або паразитарного походження, у т.ч. демодекоз шкіри обличчя, повік, вушних раковин і слухового проходу, зумовленим кліщами, має протизапальну, протинабрякову, протисвербіжну дію, усуває відчуття дискомфорту, "піску" і печіння в очах.

Спосіб застосування та дозування

Невелика кількість крему за допомогою тампона на паличці наносять на краї верхньої та нижньої повіки (у разі демодекозного блефариту) 1 раз вранці і 1 раз на ніч, або тільки на ніч. При ураженні обличчя шкіру дворазово з 15-хвилинним інтервалом протирають однією із спиртових настоянок, а потім наносять крем. Ефективність крему підвищується, якщо перед нанесенням повіки 2 рази з 15-хвилинним інтервалом протирати ватним тампоном на паличці, змоченим настоянкою евкаліпта, календули або аралії або сумішшю 70° етилового спирту та ефіру протягом 20-30 секунд. Уникати потрапляння спирту у вічі! Через 30 хвилин залишки крему видаляються серветкою. Тривалість застосування крему – 45 днів. При свербіння шкіри в області надбрівних дуг, чола, носогубних складок та підборіддя, а також у глибині слухового проходу, обумовленому присутністю кліща, ці ділянки протирають 2 рази вказаною настойкою, а потім наносять крем 1-2 рази на добу. Важливо запобігти повторному зараженню (самозараженню) кліщем. Для цього необхідно використовувати разові серветки після вмивання, масажувати повіки мокрими пальцями, обмежити вживання косметики.

Побічні дії

Перед застосуванням слід проконсультуватися з фахівцем.

Протипоказання

Індивідуальна нестерпність компонентів Демазол.

особливі вказівки

Склад: Оливкова олія, глікани, ланолін, екстракт ромашки, похідне 2-метилнітроімідазолу, віддушка, основа

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 20 °С.

Для опису препарату
Назва Демазол
Діюча речовина Оливкова олія, Глікани, Ланолін, Ромашки екстракт, похідне 2-метилнітроімідазолу
Фармакологічна група Засіб для догляду за шкірою
Форма випуску Крем
Код ATX V03
Показання для лікування Демазол застосовується для догляду за шкірою, ураженою висипом бактеріального або паразитарного походження, у т.ч. демодекоз шкіри обличчя, повік, вушних раковин та слухового проходу, обумовлених кліщами, має протизапальну, протинабрякову, протисвербіжну дію, усуває відчуття дискомфорту, "піску" та печіння в очах.

Ще не було питань.

Мітки: Демазол крем 10 мл