861.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Диферелін

Інструкція
Форма випуску, склад та упаковка

Ліофілізат для приготування розчину для підшкірного введення майже білого кольору, що диспергується в розчиннику, що додається, з утворенням прозорого розчину, практично вільного від частинок; розчинник – прозорий безбарвний розчин.


Фармакологічна дія

Синтетичний декапептид, аналог природного ГнРГ. Дослідження на тваринах та клінічні дослідження показали, що після початкового періоду стимуляції, тривале застосування препарату Диферелін пригнічує секрецію гонадотропіну з подальшим пригніченням функції яєчників.

Постійне застосування препарату Диферелін пригнічує секрецію гонадотропіну (ФСГ та ЛГ). Пригнічення проміжних ендогенних піків ЛГ дозволяє підвищити якість фолікулогенезу, при цьому збільшується кількість фолікулів, що дозрівають, і як наслідок - підвищується ймовірність вагітності за цикл.


Показання

- Жіноча безплідність. Проведення стимуляції яєчників спільно з гонадотропінами (чМГ, чХГ, ФСГ) у програмах екстракорпорального запліднення та перенесення ембріона, а також інших допоміжних репродуктивних технологій.


Режим дозування

Короткий курс лікування

Диферелін вводять п/к у дозі 100 мкг/добу щодня, починаючи з 2-го дня циклу (одночасно починаючи стимуляцію яєчників), і закінчують лікування за 1 день до запланованого введення хоріонічного людського гонадотропіну. Курс лікування становить 10-12 днів.

Тривалий курс лікування

Диферелін вводять п/к у дозі 100 мкг/сут щодня, починаючи з 2-го дня циклу. При десенсибілізації гіпофіза ( Е2 менше 50 пг/мл, тобто приблизно на 15-й день після початку лікування) починають стимуляцію яєчників гонадотропінами і продовжують п/к ін'єкції Дифереліну в дозі 100 мкг/добу, закінчуючи їх за 1 день до запланованого введення людського хоріонічного гонадотропіну Тривалість лікування визначається лікарем індивідуально.

Правила приготування розчину

Розчинник, що додається, вводять у флакон з ліофілізатом і збовтують до повного розчинення. Використовувані голки слід помістити у контейнер для гострих предметів.


Побічна дія

На початку лікування

З боку репродуктивної системи: при поєднанні з гонадотропінами можлива гіперстимуляція яєчників (відзначається збільшення розмірів яєчників, біль у животі).

У процесі лікування

З боку репродуктивної системи: найчастіше – раптові припливи, сухість піхви, зниження лібідо та диспареунія, пов'язані з гіпофізо-яєчниковою блокадою.

З боку системи травлення: нудота, блювання, підвищення активності печінкових трансаміназ.

З боку ЦНС та периферичної нервової системи: емоційна лабільність, порушення зору, головний біль.

З боку кістково-м'язової системи: м'язові та суглобові болі. Тривале застосування аналогів ГнРГ може призвести до демінералізації кісток, ризику розвитку остеопорозу (ця побічна дія не спостерігалася при короткочасному застосуванні препарату Диферелін 0.1 мг).

З боку серцево-судинної системи: підвищення артеріального тиску.

Алергічні реакції: кропив'янка, висипання на шкірі, свербіж; рідко – набряк Квінке.

Місцеві реакції: біль у місці введення препарату.

Інші: збільшення маси тіла.


Протипоказання до застосування

- Вагітність;

- Період лактації;

- Підвищена чутливість до ГнРГ, інших аналогів ГнРГ, до препарату Диферелін та його компонентів.


Застосування при вагітності та годуванні груддю

В даний час аналоги ГнРГ використовуються в комбінації з гонадотропінами для стимуляції овуляції та вагітності.

Вагітність є протипоказанням для застосування препарату. Однак практика показала, що після овуляції, стимульованої у попередньому циклі, у деяких випадках вагітність наступала без стимуляції, і подальший курс стимуляції овуляції продовжувався.

У двох якісно виконаних експериментальних дослідженнях на тваринах не виявлено тератогенних ефектів Дифереліну.

Таким чином, при застосуванні препарату не очікується розвитку вроджених аномалій у людини.

Результати проведених клінічних досліджень за участю невеликої кількості вагітних жінок, які отримували аналог ГнРГ, показали відсутність вад розвитку плода або фетотоксичності. Проте необхідне подальше вивчення наслідків впливу препарату на вагітність.


особливі вказівки

Перед початком лікування слід виключити вагітність.

Реакція у відповідь яєчників на підшкірне введення Дифереліну в поєднанні з гонадотропінами може помітно збільшитися у схильних пацієнтів, зокрема, у разі полікістозу яєчників.

Реакція у відповідь яєчників на введення препарату в поєднанні з гонадотропінами у пацієнток може відрізнятися, крім того, реакція може бути різною у одних і тих же пацієнток при різних циклах.

Стимуляцію овуляції слід проводити під наглядом лікаря та проведенням регулярного аналізу за допомогою біологічних та клінічних методів: підвищення вмісту естрогенів у плазмі та проведення ультразвукової ехографії. Якщо реакція у відповідь яєчників надмірна, то рекомендується перервати цикл стимуляції і припинити ін'єкції гонадотропіну.

Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами

Так як препарат у поодиноких випадках може викликати порушення зору, то в даному випадку під час лікування препаратом Диферелін не рекомендується керувати транспортними засобами та займатися іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.


Передозування

Випадки передозування препаратом Диферелін не відомі.


Лікарська взаємодія

Лікарська взаємодія не описана.


Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°C. Термін придатності – 2 роки.


Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом.
Для опису препарату
Назва Диферелін
Діюча речовина Трипторелін
Фармакологічна група Гормони гіпоталамуса, гіпофіза, гонадотропіни та їх антагоністи
Форма випуску Ліофілізат
Код ATX L02AE04
Показання для лікування Злоякісне новоутворення передміхурової залози, Інші доброякісні новоутворення матки, Передчасне статеве дозрівання, Ендометріоз, Жіноче безпліддя.

Ще не було питань.

Мітки: Диферелін ін.0, 1 мг + р-ль №7