Похожие препараты

165.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Диклозан форте

Інструкція


Опис


Нормалізуючий обмін речовин у печінці, функціональний стан якої безпосередньо пов'язаний з процесами регенерації (відновлення та оновлення) хрящової тканини.

1 таблетка Диклозан 500 мг: біофлавоноїдна фракція дикоростучого багаторічного кореня кульбаби та білої верби (зміст активних компонентів 40 мг), кальцій стеариновокислий, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль.

Фармакологічні властивості

Захворювання суглобів становлять значну частину серед захворюваності населення. Серед усіх захворювань суглобів чільне місце займають дегенеративно-дистрофічні захворювання кістково-суглобової системи – остеохондрози та артрози, які виникають у молодому віці та поступово розвиваються, довго залишаючись непомітними. Хвороба характеризується тривалим порушенням обміну речовин із поступовим порушенням хрящової тканини. У більш зрілому віці, коли стають помітними зміни морфологічної структури хрящів, з'являються характерні симптоми: болі в спині та суглобах у спокої та при рухах, радикуліти, порушення рухливості суглобів, зниження амплітуди рухів, з'являється хрускіт у суглобах при рухах. Можуть виникати судинні та неврологічні розлади. Нерідко виникають грижі міжхребцевих дисків. Таким чином, лікування захворювань суглобів та хребта має здійснюватися на будь-якому етапі, але починатися якомога раніше. Воно має бути спрямоване насамперед на усунення причини захворювання – корекцію обміну речовин. Компоненти препарату Диклозан посилюють детоксикаційну функцію печінки, внаслідок чого відбувається виведення продуктів обміну, шлаків та надлишкових солей кальцію із хрящової тканини. Під час очищення хрящової тканини відбувається її оновлення та нормалізуються процеси регенерації (відновлення). З нормалізацією обмінних процесів у сполучній тканині суглобів зникають симптоми захворювання. Компоненти Диклозану впливають безпосередньо на причину виникнення хронічних захворювань опорно-рухового апарату, усуваючи порушення обміну речовин. Тому він рекомендується також із профілактичною метою особам після 25-30 років.

Основна дія

Виведення токсинів та шлаків із печінки, нормалізація загального обміну речовин; нормалізація обміну речовин у хрящовій тканині; стимуляція регенерації сполучної тканини суглобів; покращення кровопостачання суглобів; поліпшення функціонального стану печінки та підшлункової залози.

Основні ефекти

Поліпшення загального стану; поступове зникнення болю в ділянці суглобів та хребта; відновлення рухливості суглобів; зникнення "хрускоту" у суглобах при рухах.

Показання

Диклозан рекомендується як засіб, що нормалізує обмін речовин при остеохондрозах, артрозах, артритах різного генезу.

Спосіб застосування та дози

По 1 таблетці 2-3 десь у день під час їжі, запиваючи невеликою кількістю води. Застосовувати курсами протягом 4-8 тижнів із перервами 2-4 тижні. Тривалість застосування залежить від тяжкості та давності захворювання та може становити від 1 до 5 курсів. Як профілактичний засіб Диклозан рекомендується застосовувати курсами по 4 тижні з перервами 6-8 тижнів.

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів препарату.
Не рекомендується застосування препарату дітям до 12 років, вагітним і жінкам, що годують, через відсутність даних спостережень.

Для опису препарату
Назва Диклозан форте
Діюча речовина Екстракт кореня кульбаби, Екстракт кори білої верби, Екстракт шабельника болотного
Фармакологічна група Біологічно активна добавка до їжі
Форма випуску Капсули
Код ATX V03X
Показання для лікування Сприяє процесам нормалізації обміну речовин у хрящовій тканині; знижує ризик розвитку захворювань опорно-рухового апарату; Артрит; Артроз; Остеохондроз хребта.

Ще не було питань.

Мітки: Диклозан форте таб. 500мг №36