460.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

ДимефосфонІнструкція

Форма випуску, склад та упаковка
Розчин для прийому внутрішньо 15% 1 л
диметилоксобутилфосфонілдиметилат 150 г


Фармакологічна дія

Антиацидемічний засіб, нормалізує кислотно-лужний стан при ацидозах різної етіології – за рахунок активації метаболічних механізмів його регуляції (особливо ниркового та легеневого), посилення внутрішньоорганного кровотоку та тканинного метаболізму. Виявляє церебровазодилатуючу, ноотропну, антидепресивну, протинабрякову, протиішемічну, стреспротекторну, мнемотропну та антиамнестичну, протиалергічну, мембраностабілізуючу, імуномодулюючу, антигіпоксантну, антимутагенну та радіопротекторну дію, пригнічує.

Дозозалежно знижує інтенсивність перекисного окиснення ліпідів, пригнічує спонтанну та АДФ-індуковану агрегацію, підвищує антиоксидантну активність тромбоцитів та зменшує вміст у них продуктів перекисного окиснення ліпідів.

Покращує мозковий кровообіг, нормалізує тонус мозкових судин та кровонаповнення мозку, покращує венозний відтік. Нейротропна активність та церебропротекторні властивості обумовлені впливом на механізми нейрометаболічного захисту мозку (нормалізує вуглеводний та енергетичний обмін, запобігає активації перекисного окислення ліпідів, підвищує активність антиоксидантних ферментів у тканині мозку).

При травматичному пошкодженні головного мозку сприятливо впливає на його метаболізм та електричну активність; усуває вазомоторну цефалгію; зменшує споживання кисню тканинами мозку, серцеву та дихальну недостатність центрального генезу, сприяє регресові осередкових півкульних та стовбурових симптомів. Усуває алергічне запалення, зокрема, при розвитку лейкотрієнзалежної реакції непереносимості сульфітів, знижує вираженість проявів атопічної бронхіальної астми та атопічного дерматиту. У комплексі з вітамінами, ферментами підшлункової залози та колестираміном у дітей зі спадковим ентеро-оксалуричним синдромом уповільнює прогресування хвороби та збільшує тривалість життя.

При місцевому застосуванні має антисептичну дію, підвищує захисні функції шкіри та слизових оболонок.

Фармакокінетика

Після перорального одноразового прийому всмоктується досить повно. Час досягнення C max - 2-2.5 год. Легко проходить гістогематичні бар'єри та розподіляється по різних органах та тканинах. Найбільші концентрації створюються в селезінці, мозку та еритроцитах.

Показання

- ацидоз при пневмонії, хронічних захворюваннях легень, ГРВІ, цукровому діабеті та в післяопераційному періоді;

- Бронхоспастичний варіант бронхіальної обструкції (хронічний бронхіт, бронхіальна астма, в т.ч. атопічна бронхіальна астма у дітей);

- субкомпенсована гіпертензія у "малому" колі кровообігу;

- поліноз у дітей;

- минущі ішемічні атаки, ішемічний та геморагічний інсульт (початкові прояви, наслідки раніше перенесеного інсульту);

- Дисциркуляторна енцефалопатія (в т.ч. на тлі артеріальної гіпертензії);

- Мієлопатія, радикулопатія;

- нейрохірургічна операційна травма головного та спинного мозку;

- черепно-мозкова травма (струс і забій головного мозку);

— синдром та хвороба Меньєра, вегетативна лабільність;

- атопічний дерматит;

- інфекційно-запальні захворювання шкіри та слизових оболонок: вугровий висип, бешиха, гнійно-запальні ускладнення в місцях виходу спиць апарату Ілізарова;

- захворювання ЛОР-органів та стоматологічні;

- мукозити при променевій терапії злоякісних новоутворень;

- Інфіковані рани, трофічні виразки;

- рахітоподібні захворювання у дітей;

- Спадковий ентеро-оксалуричний синдром.

Режим дозування

Всередину (дітям рекомендується запивати молоком, фруктовим соком, солодким чаєм; має гіркий смак), 30-50 мг/кг 1-4 рази на добу: при порушеннях мозкового кровообігу та синдромі Меньєра - протягом 1-4 тижнів, при планових нейрохірургічних операціях - 5 днів до та 10-14 днів після операції, при черепно-мозковій травмі - 3-8 тижнів; при вегетативної дисфункції, захворюваннях органів дихання, ацидозах, при атопічній бронхіальній астмі (у дітей) – 2-4 тижні; для профілактики загострення полінозу - 3 тижні перед очікуваним сезонним погіршенням і протягом усього цвітіння рослини-алергену.

Зовнішньо. При інфекційно-запально-алергічних захворюваннях шкіри та слизових оболонок - у вигляді пов'язок, турунд та примочок з розчином щодня протягом 3-14 днів; для профілактики променевого мукозиту - марлеві серветки, змочені розчином, укладаються у проекції пучків випромінювання за 20 хв до експонування дози.

В/в: струминно - вміст 1-2 ампул розводять у 10-20 мл стерильної води для ін'єкцій або 0.9% розчину натрію хлориду, краплинно - 200-400 мл 0.9% розчину натрію хлориду. Вводять 1-4 рази на добу протягом 7-10 днів.

Побічна дія

Нудота, блювання, печія, діарея (при вживанні), сонливість (на початку лікування).

Протипоказання до застосування

- Гіперчутливість;

- Хронічна ниркова недостатність II-III ст.;

- Епілепсія.

Застосування при порушеннях функції нирок

Протипоказаний при хронічній нирковій недостатності ІІ-ІІІ ст.

особливі вказівки

З появою сонливості утриматися від керування транспортними засобами та занять, що вимагають підвищеної уваги та швидкості реакції.

Лікарська взаємодія

Підсилює антиагрегантну дію ацетилсаліцилової кислоти.
Для опису препарату
Назва Димефосфон
Діюча речовина Диметилоксобутилфосфонілдиметилат
Фармакологічна група Препарат для корекції кислотно-лужної рівноваги
Форма випуску Розчин
Код ATX V03AX
Показання для лікування ацидоз при пневмонії, хронічних захворюваннях легень, ГРВІ, цукровому діабеті та в післяопераційному періоді; бронхоспастичний варіант бронхіальної обструкції (хронічний бронхіт, бронхіальна астма, в т.ч. атопічна бронхіальна астма у дітей); колі кровообігу; поліноз у дітей; минущі ішемічні атаки, ішемічний і геморагічний інсульт (початкові прояви, наслідки раніше перенесеного інсульту); дисциркуляторна енцефалопатія (в т.ч. на тлі артеріальної гіпертензії); мієлопатія, радикулопатія; нейрохірургічна ;черепно-мозкова травма (струс і забій головного мозку); синдром і хвороба Меньєра, вегетативна лабільність; - атопічний дерматит; інфекційно-запальні захворювання шкіри та слизових оболонок: вугровий висип, бешиха; захворювання ЛОР-органів та стоматологічні; мукозити при променевій терапії злоякісних новоутворень; інфіковані рани, трофічні виразки; рахітоподібні захворювання у дітей;

Ще не було питань.

Мітки: Димефосфон 15% 100 мл