• Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Дузофарм (Энельбин) табл. п/о 50 мг №10
  • Артикул:
    sku-104725
171.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Дузофарм

Інструкція

Форма випуску

таблетки

Фармакологічна дія

Дузофарм має судинорозширювальну дію, внаслідок чого покращує периферичний та мозковий кровообіг. Викликає зниження периферичного судинного опору та збільшує хвилинний об'єм серця, не суттєво впливаючи на частоту серцевих скорочень та артеріальний тиск. Вазодилатуючий ефект Дузофарму є результатом його прямої міотропної, антагоністичної по відношенню до серотонінових 5НТ2-рецепторів та альфа-адреноблокуючої дії. Чинить М-холіноблокуючу дію. Має позитивний вплив на клітинний метаболізм, покращуючи утилізацію кисню та глюкози. Ця дія препарату обумовлюється його здатністю підвищувати рівень АТФ та інгібувати фермент сукцинатдегідрогеназу. Активізує утилізацію глюкози через цикл лимонної кислоти та збільшує перетворення янтарної кислоти на фумарову. Внаслідок цього підвищується стійкість клітин (у т.ч. мозку) до гіпоксії. Крім цього, Дузофарм знижує підвищену в'язкість крові.

Показання

Відновлювальний період порушень мозкового кровообігу; порушення периферичного кровообігу (переміжна кульгавість, хвороба Рейно, трофічні виразки).

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату. Інфаркт міокарда (гостра стадія). Артеріальна гіпотензія. Геморагічний інсульт (гостра стадія). Епілепсія, підвищена судомна готовність. Хронічна серцева недостатність ІІ–ІІІ стадії (ІІІ–ІV за NYHA — функціональна класифікація серцевої недостатності Нью-Йоркської асоціації кардіологів). Тахіаритмії. Вік до 18 років (ефективність та безпека не встановлені). З обережністю: закритокутова глаукома; гіперплазія простати.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Дузофарм не має тератогенної дії, але т.к. спеціальних досліджень його безпеки у вагітних жінок не проводилося, рекомендується призначати препарат лише у випадках, коли користь лікування матері перевищує потенційний ризик для плода. Не рекомендується приймати препарат під час годування груддю.

склад

1 таблетка містить: Активна речовина: нафтидрофурилу оксалат – 50 мг. допоміжні речовини: лактоза моногідрат; мікрокристалічна целюлоза; пшеничний крохмаль; коповідон; кремнію діоксид колоїдний; магнію стеарат; тальку. Склад оболонки: діоксид титану; тальк; магнію стеарат; макрогол 6000; метакрилової кислоти та етилакрилату сополімер; барвник сонячний захід сонця жовтий Е110.

Спосіб застосування та дози

Всередину. Пігулки приймаються повністю, з достатньою кількістю рідини (рекомендується запивати водою). При порушеннях мозкового кровообігу: у добовій дозі 300 мг (по 2 таблетки 3 рази на добу). При порушеннях периферичного кровообігу: добові дози – 500-600 мг, розділені на 3 прийоми. Дузофарм рекомендується для тривалої пероральної терапії (до 6 місяців). Корекція дози при нирковій/печінковій недостатності не потрібна.

Побічні дії

При прийомі внутрішньо в дозах від 300 мг до 600 мг Дузофарм добре переноситься в цілому. Можливі побічні ефекти: нудота, блювання, біль в епігастральній ділянці, кишкові коліки, діарея, зниження апетиту, головний біль, запаморочення, порушення сну, оборотне підвищення активності печінкових ферментів, виразки слизової оболонки шлунка, алергічні реакції.

Лікарська взаємодія

Посилює гіпотензивний ефект антигіпертензивних препаратів. У зв'язку з цим рекомендується частіший контроль артеріального тиску на початку комбінованого лікування Дузофармом та антигіпертензивними засобами одночасно.

Передозування

Симптоми: посилення побічних ефектів, шлуночкова аритмія, занепокоєння, зниження артеріального тиску, брадикардія. Лікування: промивання шлунка, призначення активованого вугілля та проносних препаратів, симптоматичне лікування. Специфічного антидоту немає.

Умови зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °C.

Термін придатності

3 роки.

Для опису препарату
Назва Дузофарм
Діюча речовина Нафтидрофурил
Фармакологічна група Препарат, що покращує мозковий та периферичний кровообіг. Вазодилатуючий засіб.
Форма випуску Пігулки
Код ATX C04AX21
Показання для лікування Порушення периферичного кровообігу (симптом переміжної кульгавості), синдром Рейно, судоми в литкових м'язах, біль у кінцівках у спокої, початкова стадія гангрени, трофічні виразки, діабетична ангіопатія, акроціаноз, пролежні. Порушення мозкового кровообігу, порушення кровопостачання сітківки.

Ще не було питань.

Мітки: Дузофарм (Енельбін) табл. п/о 50 мг №10