387.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Елтацін


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Пігулки під'язичні круглі, двоопуклі, білого або білого з жовтуватим відтінком кольору з елементами мармуровості.

1 таб.
гліцин 70 мг
L-глутамінова кислота 70 мг
L-цистин 70 мг

допоміжні речовини: водорозчинна метилцелюлоза 7.8 мг, магнію стеарат 2.2 мг.


Фармакологічна дія

Антиоксидантний препарат. Елтацін - комбінований препарат, який містить суміш замінних амінокислот: гліцину, глутамінової кислоти та цистину, що є регуляторами обміну речовин: підвищують внутрішньоклітинну концентрацію глутатіону та активність глутатіонзалежних ферментів, нормалізують окислювально-відновні процеси та утилізацію препарату;

— виявляє антиоксидантну (зменшуючи вміст вільних радикалів, перекисних сполук, малонового діальдегіду) та антигіпоксантну (підвищуючи стійкість організму до кисневої недостатності, посилюючи процеси синтезу аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ));

- Підвищує скоротливу здатність міокарда;

- Збільшує фізичну працездатність;

- покращує якість життя хворих з хронічною серцевою недостатністю (підвищуючи соціальну адаптацію, покращуючи психоемоційний стан);

- Прискорює відновлення працездатності після інтенсивних фізичних навантажень у дітей.

Показання

- Хронічна серцева недостатність I-III функціонального класу за класифікацією NYHA у дорослих (на тлі стандартної терапії);

- Хронічна серцева недостатність I-II функціонального класу за класифікацією NYHA у дітей віком від 12 до 18 років (на фоні стандартної терапії);

- синдром вегетативної дисфункції у дітей віком від 12 до 18 років;

- Профілактика хронічного фізичного перенапруги та відновлення після інтенсивних фізичних навантажень при занятті спортом у дітей віком від 11 до 15 років.

Режим дозування

Під'язично. Таблетку можна розжувати і потримати в роті під язиком до повного розчинення.

Хронічна серцева недостатність І-ІІІ функціонального класу за класифікацією NYHA у дорослих: по 1 таб. 3 рази на добу під'язично, курс лікування від 1 до 3 місяців залежно від тяжкості захворювання, повторні курси призначаються за рекомендацією лікаря.

Хронічна серцева недостатність І-ІІ функціонального класу за класифікацією NYHA у дітей віком від 12 до 18 років: по 1 таб. 3 рази на добу під'язично, курс лікування від 1 до 3 місяців залежно від тяжкості захворювання, повторні курси призначаються за рекомендацією лікаря.

Синдром вегетативної дисфункції у дітей віком від 12 до 18 років: по 1 таб. 3 рази на добу під'язично, курс лікування від 1 до 3 місяців залежно від тяжкості захворювання, повторні курси призначаються за рекомендацією лікаря.

Профілактика хронічного фізичного перенапруги в дітей віком від 11 до 15 років: по 1 таб. 2 рази на добу протягом 2-3 тижнів.

У період відновлення після інтенсивних фізичних навантажень при занятті спортом у дітей віком від 11 до 15 років – по 1 таб. 3 рази на добу протягом 2 тижнів.

Побічна дія

Можливі алергічні реакції.

Протипоказання до застосування

- Підвищена чутливість до препарату;

- дитячий вік до 11 років (ефективність та безпека не встановлені).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Клінічних досліджень застосування препарату у вагітних та в період лактації не проводилося. Не рекомендується застосовувати при вагітності та в період лактації.

Застосування у дітей

Протипоказання: дитячий вік до 11 років (ефективність та безпека не встановлені).

особливі вказівки

Можна приймати одночасно з інгібіторами АПФ, бета-адреноблокаторами, діуретичними засобами, антагоністами альдостерону, органічними нітратами та блокаторами "повільних" кальцієвих каналів.

Передозування

Немає даних.

Лікарська взаємодія

Немає відомостей.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки. Не використовувати пізніше дати, вказаної на упаковці.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається без рецепта.
Для опису препарату
Назва Елтацін
Діюча речовина Гліцин, Глутамінова кислота, Цистін
Фармакологічна група Препарат, що нормалізує метаболізм міокарда, що зменшує гіпоксію тканин
Форма випуску Таблетки для розсмоктування
Код ATX C01EX
Показання для лікування хронічна серцева недостатність I-III функціонального класу за класифікацією NYHA у дорослих (на фоні стандартної терапії); хронічна серцева недостатність I-II функціонального класу за класифікацією NYHA у дітей віком від 12 до 18 років (на фоні стандартної терапії); синдром вегетативної дисфункції у дітей віком від 12 до 18 років; профілактика хронічного фізичного перенапруги та відновлення після інтенсивних фізичних навантажень при занятті спортом у дітей віком від 11 до 15 років.

Ще не було питань.

Мітки: Елтацин таблетки під'язич №30