171.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Енелбін 100 ретард


Інструкція

Упаковка

№ 100 (10 × 10): по 10 таблеток у блістері, по 10 блістерів у картонній коробці.

склад

речовина, що діє: Нафтидрофурил;

1 таблетка містить нафтидрофурил гідрогеноксалату 100 мг

допоміжні речовини: лактоза; целюлоза мікрокристалічна віск гірський; кремнію діоксид гідрофобний; магнію стеарат тальк гіпромелоза; поліетиленгліколь; полісорбат; титану діоксид (Е 171) хінолін жовтий алюміній Лейк (Е 104) Понсо 4R (Е124) емульсія симетикону.

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою, пролонгованої дії.

Основні фізико-хімічні властивості: світло-жовтого кольору круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакологічна група. Периферичні вазодилататори.

Фармакологічні властивості

Фармакологічні.

Нафтидрофурил виявляє мускулотропний спазмолітичний ефект на гладкі м'язи артерій та знижує тонус артеріол та резистентність периферичних судин. Він покращує кровообіг у периферичних тканинах, особливо у центральній нервовій системі, та зменшує ішемічні болі. Нафтидрофурил специфічно блокує S2 рецептори, які знаходяться в тромбоцитах та гладких м'язах судин (антисеротонінергічна вазодилатація та антиагрегантні ефекти). Він також є антагоністом нікотину та брадикініну. Нафтидрофурил стимулює енергетичний метаболізм у нейронах та зменшує утворення альгогенних речовин (молочної кислоти). Він активує сукцинілдегідрогеназу у тканинах, збільшує надходження кисню до тканин, допомагає утилізувати глюкозу та збільшує утворення АТФ.

Фармакокінетика.

Нафтидрофурил добре всмоктується з травного тракту. Завдяки подовженому вивільненню діючої речовини з таблетки пролонгованої дії ефективні концентрації в плазмі містяться протягом принаймні 3-5 годин після прийому препарату. Нафтидрофурил зв'язується з білками плазми до 80%. Він виводиться у вигляді метаболітів переважно з жовчю та меншою мірою – із сечею. Період напіввиведення із плазми становить приблизно 40-60 хвилин. Нафтидрофурил добре проникає через гематоенцефалічний бар'єр і грудне молоко.

Показання

Порушення периферичного кровообігу, у тому числі переміжна кульгавість, трофічні виразки, діабетична ангіопатія, хвороба та синдром Рейно, акроціаноз, біль у кінцівках у стані спокою, парестезії, судоми у литковому м'язі.

Порушення мозкового кровообігу, у тому числі церебральна недостатність та церебральний атеросклероз.

Поведінкові порушення у літньому віці, реабілітаційний період після перенесеного інсульту, інсульт, стан після коми та травм, хвороба Меньєра, ішемічні пошкодження сітківки та функції ока, порушення кровопостачання внутрішнього вуха.

Протипоказання

Підвищена чутливість до нафтидрофурилу або будь-якої з допоміжних речовин, що входять до складу препарату.

Гострий інфаркт міокарда.

Клінічно виражена серцева недостатність III та IV класу (за NYHA).

Серйозні розлади серцевої провідності.

Серйозна коронарна недостатність.

Минущі ішемічні атаки (ТІА).

Стани, що супроводжуються кровотечею.

Циркуляторний колапс в анамнезі.

Серйозна гіпотензія, порушення ортостатичної регуляції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Одночасне застосування нафтидрофурилу та антиаритмічних препаратів або бета-блокаторів обумовлює кардіодепресивне, негативні дромотропні ефекти, які можуть призводити до AV-блокади.

Особливості застосування

Не рекомендується курити та вживати алкогольні напої під час лікування.

На початку лікування необхідно контролювати показники артеріального тиску, оскільки в окремих випадках у пацієнтів, схильних до гіпотензії, препарат може знижувати артеріальний тиск, може виникнути відчуття підвищеної стомлюваності, запаморочення або ортостатична гіпотензія. Слід мати на увазі, що при тривалому застосуванні можлива поява оксалатів кальцію, з обережністю застосовувати пацієнтам із захворюваннями печінки та нирок.

Препарат містить як допоміжну речовину лактозу. Пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, лактазним дефіцитом Lapp або глюкозно-галактозою синдромом мальабсорбції не слід застосовувати цей препарат.

Препарат містить азобарвник Понсо 4R (E 124), що може спричинити алергічні реакції.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Безпека застосування препарату під час вагітності та годування груддю не підтверджена належним чином. З огляду на це застосування препарату в період вагітності дозволяється тільки у випадку, коли очікувана терапевтична користь перевищує потенційні ризики для плода. Годування груддю під час лікування не рекомендується.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами

У виняткових випадках на фоні застосування високих доз препарату (переважно на початку лікування у деяких пацієнтів) можуть виникати підвищена втома, запаморочення, зниження артеріального тиску або ортостатична гіпотензія. В результаті може спостерігатися тимчасове погіршення здатності до видів діяльності, що потребують підвищеного рівня уваги, координації рухів та швидкого прийняття рішень (наприклад, керування автотранспортом, робота з механізмами, робота на висоті).

Спосіб застосування та дози

Звичайна доза при лікуванні периферичних судинних порушень становить 100-200 мг (1-2 таблетки, вкриті оболонкою), що приймається 2-3 рази на добу. Максимальна ефективність досягається і натомість застосування добової дози 400-600 мг. Терапія повинна тривати протягом щонайменше 3 місяців.

Для лікування станів, пов'язаних із порушенням мозкового кровообігу, застосовується доза 100 мг (1 таблетка, вкрита оболонкою), що приймається 3 рази на добу.

При терапії гострих цереброваскулярних розладів призначають дозу 200 мг (2 таблетки, вкриті оболонкою), що приймається 3 рази на добу, або 300-400 мг (3-4 таблетки, вкриті оболонкою), що приймається 2 рази на добу.

Лікування препаратом довгострокове.

Таблетки, вкриті оболонкою, слід ковтати повністю, не розжовуючи, запиваючи водою чи іншим неалкогольним напоєм.

Діти

Препарат показаний для застосування у дітей у зв'язку з відсутністю даних щодо ефективності та безпеки застосування цієї категорії пацієнтів.

Передозування

При інтоксикації Нафтидрофурил найчастіше виникають стан сплутаності свідомості, спазми центрального нервового походження, подовження передачі нервового імпульсу у міокарді та зниження артеріального тиску. Лікування тільки симптоматичне та підтримуюче, спрямоване на забезпечення та контроль життєво важливих функцій пацієнта.

Побічні реакції

У таблиці нижче наведено узагальнені дані щодо небажаних реакцій на Нафтидрофурил, які згруповані з використанням термінології MedDRA та за частотою розвитку: дуже часто (≥1/10), часто (≥1/100 - <1/10), нечасто (≥1/ 1000 - <1/100), рідко (≥ 1/10 000 - <1/1000), дуже рідко (<1/10 000), частота невідома (неможливо визначити за наявними даними):

Категорії «Система-Орган-клас» за класифікацією MedDRA частота небажані реакції
З боку психіки рідко безсоння
Дуже рідко занепокоєння
З боку нервової системи Дуже рідко Запаморочення, головний біль
З боку серця рідко аритмія
З боку судин Дуже рідко Артеріальна гіпотензія, ортостатична гіпотензія
З боку шлунково-кишкового тракту рідко Нудота, шлункові розлади, біль в епігастральній ділянці
гепатобіліарної системи рідко гепатопатія
З боку шкіри та підшкірної клітковини рідко висипання
Загальні порушення та реакції у місці введення препарату Дуже рідко підвищена стомлюваність

Повідомлення про підозрюваних небажані реакції.

Повідомлення про підозрюваних побічні реакції після реєстрації лікарського засобу є важливою процедурою. Це дозволяє продовжувати моніторинг співвідношення ризик / користь для цього лікарського засобу. Медичні працівники повинні повідомляти про всіх підозрюваних небажаних реакцій через національну систему повідомлень.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Для опису препарату
Назва Енелбін 100 Ретард
Діюча речовина Нафтидрофурил
Фармакологічна група Вазодилатуючий засіб. Препарат, що покращує мозковий та периферичний кровообіг.
Форма випуску Пігулки пролонгованої дії
Код ATX C04AX21
Показання для лікування Порушення периферичного кровообігу (симптом переміжної кульгавості), синдром Рейно, судоми в литкових м'язах, біль у кінцівках у спокої, початкова стадія гангрени, трофічні виразки, діабетична ангіопатія, акроціаноз, пролежні. Порушення мозкового кровообігу, порушення кровопостачання сітківки.
Вера / 16.01.2023
Можно ли купить 50 шт таблеток энелбин 100 ретард
Администратор
По всіх питаннях Вам краще звернутися за телефоном (097) 141-69-71. Дякуємо

Мітки: Енелбін (Дузофарм) 100 ретард таб.100мг №10