1 204.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Епіген інтим спрей

Інструкція


Опис

Фармакотерапевтична група

Противірусний імуностимулюючий препарат.

Код АТХ

D 06 BB

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Діючою речовиною препарату Епіген Інтим є активована гліциризинова кислота, одержувана шляхом екстракції рослинної сировини (кореня солодки).

Активована гліциризинова кислота має комплексну дію, яка включає імуностимулюючу, противірусну, протизапальну, протисвербіжну та регенеруючу.

Активована глицирризиновая кислота індукує вироблення власних інтерферонів. Імуностимулюючий ефект проявляється підвищенням числа та активності Т - лімфоцитів, зменшенням концентрації імуноглобуліну G та збільшенням концентрації імуноглобуліну А та М.

Активована гліциризинова кислота має противірусну дію на різні типи ДНК і РНК вірусів in vitro та in vivo ( Varicella Zoster ; вірус простого герпесу типу 1 і 2; цитомегаловірус, різні типи вірусу папіломи людини, у тому числі онкогенні). Активована гліциризинова кислота перериває реплікацію вірусів на ранніх стадіях, викликає вихід віріону з капсиду, тим самим не допускаючи його проникнення у клітини. Активована гліциризинова кислота інактивує зазначені віруси в нетоксичних для нормально функціонуючих клітин концентраціях. Мутантні штами вірусів, резистентні до ацикловіру та йодоуридину, також високочутливі до гліциризинової кислоти, як і не мутантні штами.

Протизапальна активність активованої гліциризинової кислоти поєднується зі стимулюючим впливом на гуморальні та клітинні фактори імунітету. Активована гліциризинова кислота суттєво гальмує викид кінінів та синтез простагландинів клітинами сполучної тканини у зоні запалення. Регенеруюча дія обумовлена поліпшенням репарації шкіри та слизових.

Фармакокінетика

При зовнішньому та місцевому застосуванні активована гліциризинова кислота депонується у вогнищах ураження. Системна абсорбція відбувається повільно. Препарат виявляється у крові у слідових кількостях.

Латинська назва

EPIGEN INTIM

Форма випуску

Спрей для зовнішнього та місцевого застосування.

Упаковка

У пластиковому флаконі із дозатором 60 мл засобу. В упаковці 1 флакон з розпилювальною насадкою для інтравагінального застосування.

Протипоказання

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Рекомендації щодо застосування

Зовнішньо, інтравагінально та інтрауретрально.

Перед вживанням балон струсити. При застосуванні балон тримати у вертикальному положенні.

При зовнішньому застосуванні препарат наноситься на всю уражену поверхню шкіри з відстані 4-5 см шляхом 1-2 натискань клапана, що є оптимальною терапевтичною дозою.

Для інтравагінального застосування препарату додається спеціальна насадка з розпилювачем. Зняти клапан з балона пульверизатора та надіти клапан насадки. Потім насадку ввести в піхву і впорскувати шляхом 1-2 натискань насадки, що є оптимальною терапевтичною дозою.

При застосуванні чоловіками, крім зовнішнього нанесення, препарат упорскується в зовнішній отвір сечівника 1-2 натисканнями клапана пульверизатора.

При герпесвірусній інфекції І типу, що оперізує лишаї, препарат рекомендується застосовувати 6 разів на день на вогнище ураження протягом 5 днів. При наполегливій течії інфекційного процесу термін лікування продовжується до повного зникнення симптомів захворювання.

При герпесвірусній інфекції II типу (генітальний герпес), цитомегаловірусній інфекції рекомендується застосовувати 5 разів на день протягом 14 днів зовнішньо та інтравагінально, після усунення рецидиву – зовнішньо та інтравагінально 3 рази на добу протягом 10 днів.

З метою профілактики рецидивів генітального герпесу та цитомегаловірусної інфекції препарат рекомендується застосовувати зовнішньо та інтравагінально з 18-20 дня менструального циклу до закінчення менструації 2 рази на день вранці та ввечері.

При папіломавірусній інфекції препарат рекомендується застосовувати:

  • до видалення кондилом – 3 рази на добу протягом усього періоду етіотропної терапії.

  • на фоні деструкції – 5 разів на добу протягом 10 днів і більше до повного загоєння.

  • для профілактики найближчих рецидивів 3 десь у день протягом 1 месяца.

Для профілактики прогресування папіломавірусної інфекції рекомендується застосовувати до і після статевого акту, а так само при виникненні провокуючих факторів (стрес, перевтома, респіраторні вірусні інфекції, порушення мікрофлори, прийом антибіотиків, цитостатиків) - 3 рази на день інтравагінально провокуючих факторів.

При бактеріальному вагінозі, неспецифічному вульвовагініті та кандидозному вульвовагініті: препарат рекомендується застосовувати інтравагінально 3-4 рази на день протягом 7-10 днів. При необхідності курс лікування повторити через 10 днів. При виникненні провокуючих факторів (респіраторні вірусні інфекції, прийом антибіотиків, цитостатиків) – 3 рази на день інтравагінально та зовнішньо протягом усього періоду впливу провокуючих факторів.

При явищах дискомфорту в області статевих органів, що супроводжуються свербінням, печінням та сухістю слизових оболонок: 2 рази на день (вранці та ввечері) протягом 2-3 тижнів. З метою профілактики станів дискомфорту застосовувати регулярно після статевого акту.

Як профілактичний противірусний засіб, препарат рекомендується застосовувати до і після статевого акту.

особливі вказівки

Насадку промивають кип'яченою водою з милом і зберігають у поліетиленовій упаковці, що додається. Конструкція насадки дозволяє рівномірно зрошувати шийку матки та стінки піхви.

При використанні в умовах стаціонару інтравагінальне зрошення препаратів у дзеркалах можна проводити без насадки.

Для ефективної дії перед застосуванням препарату не потрібне попереднє промивання ураженої ділянки.

При появі ознак непереносимості застосування препарату слід припинити.

Можлива індивідуальна нестерпність компонентів препарату.

У поодиноких випадках можливі місцеві алергічні реакції, у тому числі у вигляді контактного дерматиту.

Не виявлено взаємодії з основними групами лікарських препаратів, що застосовуються для комплексного лікування вірусних захворювань (анальгетики та антисептики, протизапальні та знеболювальні засоби).

Виявлено синергізм при одночасному застосуванні гліциризинової кислоти та інших противірусних препаратів, зокрема похідних ацикловіру, йо

Препарат дозволений до застосування протягом усього періоду вагітності та лактації.

доуридину, інтерферону та інших імуномодуляторів.

склад

Склад на 100 мл препарату:

Діюча речовина:

гліциризинова кислота активована (еквівалентно амонію гліциризинату) 0,1 г.

Допоміжні речовини: яблучна кислота, фумарова кислота, аскорбінова кислота, фолієва кислота, пропіленгліколь, твін – 80 (полісорбат – 80), вода очищена.

Опис

Розчин від світло-жовтого до світло-коричневого кольору, що має характерний запах.

Умови зберігання

При температурі від 15 ° до 30 ° С, у недоступному для дітей місці.

Для опису препарату
Назва Епіген інтим
Діюча речовина Амонію гліцирризінат
Фармакологічна група Противірусні засоби
Форма випуску Спрей
Код ATX D06BB
Показання для лікування Аногенітальна герпетична вірусна інфекція, Аногенітальні (венеричні) бородавки, Інфекції, спричинені вірусом простого герпесу, Опоясивающий лишай, Цитомегаловірусна хвороба неуточнена, Вірусна інфекція неуточненої локалізації, Інші запальні хвороби в.

Ще не було питань.

Мітки: Епіген інтим спрей 0, 1% 60мл