767.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Гель косметичний з бактеріофагами для проблемної шкіри.


Опис


ІНСТРУКЦІЯ щодо застосування лікарського препарату для медичного застосування


Торгова назва препарату: Фагодерм


Лікарська форма: гель


Активна речовина: активні речовини: стерильна суспензія фагових частинок у фізіологічному розчині;

допоміжні речовини: вода очищена, карбопол, екстракт календули.


Опис: Гель косметичний з бактеріофагами для проблемної шкіри.


Фармакологічні властивості


Гель косметичний з бактеріофагами для проблемної шкіри «Фагодерм» (далі – Фагодерм) застосовують з метою нормалізації мікрофлори та профілактики бактеріальних інфекцій шкірних покривів.

Фагодерм містить комплекс із 47 видів бактеріофагів колекції ТОВ НВЦ «Мікросвіт», що пригнічують зростання наступних патогенних бактерій:

 • Acinetobacter baumannii spp.
 • Bacteroides fragilis
 • Bacteroides spp.
 • Citrobacter freundii
 • Corynebacterium spp.
 • Enterobacter spp.
 • Escherichia coli spp.
 • Klebsiella spp.
 • Propionibacterium acnes
 • Providencia rettgeri spp.
 • Proteus mirabilis spp.
 • Proteus vulgaris spp.
 • Pseudomonas aeruginosa spp.
 • Staphylococcus aureus spp.
 • Staphylococcus epidermidis spp.
 • Streptococcus pyogenes spp.

Практика застосування бактеріофагів

Бактеріофаги (з др.-гр. – «пожирачі бактерій») – віруси, вибірково вражаючі бактерії: кожен вид бактеріофагів активний лише щодо певного виду бактерій та нейтральний щодо інших видів. У клінічній практиці використовуються бактеріофаги, які знищують патогенні бактерії, не порушуючи нормофлору людини та не взаємодіючи з її органами та системами. Це дозволяє застосовувати їх у всіх категорій пацієнтів (включаючи новонароджених, вагітних і матерів-годувальниць) як ефективний і безпечний антибактеріальний засіб профілактики та терапії, в т. ч. у комбінації з антибіотиками. («Раціональне застосування бактеріофагів у лікувальній та протиепідемічній практиці. Федеральні клінічні (методичні) рекомендації». М., 2014).

Особливу актуальність має профілактичний прийом бактеріофагів у тих випадках, коли клінічних ознак бактеріального інфікування відсутні, а застосування антибіотиків небажане через їх побічні ефекти. Наприклад, профілактика бактеріофагами бактеріальних ускладнень вірусних та грибкових інфекцій, травм, опіків, хірургічних втручань, а також профілактика власне бактеріальних інфекцій за наявності різних факторів ризику (супутні захворювання, окремі стани, небезпечна епідеміологічна ситуація та інші несприятливі фактори зовнішнього середовища).

Внаслідок застосування бактеріофагів знищуються патогенні бактерії, підтримується нормальний баланс мікрофлори, послаблюється негативний вплив на організм інфекційного запалення. Комплексна захисна дія бактеріофагів допомагає організму впоратися з інфекцією та її наслідками, а регулярне профілактичне використання бактеріофагів запобігає новим випадкам інфекційного запалення або значно знижує тяжкість його перебігу.


Показання до застосування

Повсякденний догляд за шкірою у здорових людей, у тому числі з метою нормалізації мікрофлори, захисту від шкідливих впливів зовнішнього середовища, усунення неприємного запаху в зонах підвищеного потовиділення;

Гігієна, профілактика бактеріальних інфекцій шкірних покривів за наявності факторів ризику, у тому числі цукрового діабету (особливо при синдромі діабетичної стопи), онкологічних захворювань (особливо в період проведення променевої та хіміотерапії), зниженого місцевого та загального імунітету, грибкових та вірусних інфекціях шкіри, еритемах (почервоніння шкіри), аутоімунних та інших системних захворюваннях;

Профілактика бактеріальних інфекцій шкіри при різноманітних ураженнях, у тому числі опіках, ранах, порізах, укусах комах і тварин, травмах, тріщинах, ерозіях, потертостях, попрілості;

Профілактика бактеріальних інфекцій при захворюваннях шкіри різного генезу, у тому числі, акне, гніздової алопеції, атопічних дерматитах, кропив'янці, мікозах, піодермії, псоріазі, дерматозах, розацеа, короста, екземі, захворюваннях, що передаються статевим шляхом;

Профілактика бактеріальних ускладнень у професійній косметології під час проведення процедур, включаючи різні інвазивні процедури (мезотерапія, корекція овалу обличчя), лазерне шліфування шкіри, механічне чищення обличчя тощо;

Профілактика бактеріальних ускладнень у післяпологовому періоді у матерів (обробка швів, профілактика маститу) та у новонароджених (обробка пуповини);

Профілактика хірургічних інфекцій шкірних покривів при гнійних захворюваннях різних органів та систем.

За призначенням лікаря в інших клінічних ситуаціях, за яких важливо забезпечити високий антибактеріальний захист та відсутність побічних ефектів.

Протипоказання


Підвищена чутливість до компонентів Фагодерму.


Спосіб застосування та дози


У домашніх умовах Фагодерм наносять тонким шаром (не втираючи) на шкіру. Оброблену ділянку шкіри не мочити (гель не змивати) протягом 40 хвилин після застосування Фагодерму.

В умовах прийому фахівця Фагодерм наносять тонким шаром (не втираючи) на уражену/травмовану ділянку шкіри або перев'язувальний матеріал. Оброблену ділянку шкіри не мочити (гель не змивати) протягом 40 хвилин після застосування Фагодерму.

ВАЖЛИВО! Не вносити Фагодерм у закриті вогнища запалення, які не мають або мають обмежений відтік ексудату з вогнища (наприклад, ушиті рани тощо).

Внесення Фагодерму в такі осередки може призвести до вираженого загострення запального процесу та/або набряків та/або лімфостазу.


Схеми застосування та дози


повсякденний догляд за шкірою у здорових людей, у тому числі з метою нормалізації мікрофлори, захисту від шкідливих впливів зовнішнього середовища, усунення неприємного запаху в зонах підвищеного потовиділення: Фагодерм наносять 2-3 рази на день після гігієнічних заходів. Дози Фагодерма визначаються індивідуально залежно від площі ділянки шкіри, що обробляється. Тривалість профілактичного курсу – від 7 до 14 днів. Курс рекомендується повторювати щомісяця. Тривалість застосування Фагодерму у профілактичних цілях не обмежена.

для гігієни, профілактики бактеріальних інфекцій шкірних покривів за наявності факторів ризику, у тому числі цукрового діабету (особливо при синдромі діабетичної стопи), онкологічних захворювань (особливо в період проведення променевої та хіміотерапії), зниженого місцевого та загального імунітету, грибкових та вірусних інфекціях шкіри , еритемах (почервоніння шкіри), аутоімунних та інших системних захворюваннях: Фагодерм наносять 2-3 рази на день після гігієнічних заходів. Дози Фагодерма визначаються індивідуально залежно від площі ділянки шкіри, що обробляється. Тривалість курсу відповідає тривалості впливу фактора ризику. У разі припинення дії фактора ризику рекомендується схема застосування для повсякденного догляду.

для профілактики бактеріальних інфекцій шкіри при різноманітних ураженнях, у тому числі, опіках, ранах, порізах, укусах комах і тварин, травмах, тріщинах, ерозіях, потертостях, попрілості: Фагодерм наносять 3-4 рази на день після гігієнічних заходів до зникнення ознак бактерій запалення у сфері травми, опіку, ураження та/або клінічних симптомів. Дози Фагодерма визначаються індивідуально залежно від площі ділянки шкіри, що обробляється. Далі рекомендується схема застосування для повсякденного догляду.

для профілактики бактеріальних інфекцій при захворюваннях шкіри різного генезу, у тому числі, акне, гніздової алопеції, атопічних дерматитах, кропив'янці, мікозах, піодермії, псоріазі, дерматозах, розацеа, короста, екземі, захворюваннях, що передаються статевим шляхом: конкретної клінічної ситуації Фагодерм наносять після проведення гігієнічної обробки та лікувальних маніпуляцій до зникнення ознак клінічних симптомів. Рекомендується поєднувати із застосуванням у домашніх умовах: Фагодерм наносять 3-4 рази на день після гігієнічних заходів до зникнення клінічних симптомів. Тривалість та частота застосування Фагодерму – за рекомендацією лікаря. Дози Фагодерма визначаються індивідуально залежно від площі ділянки шкіри, що обробляється. Далі рекомендується схема застосування для повсякденного догляду.

для профілактики бактеріальних ускладнень у професійній косметології під час проведення процедур, включаючи різні інвазивні процедури (мезотерапія, корекція овалу обличчя), лазерне шліфування шкіри, механічне чищення обличчя тощо: доза Фагодерма визначається з конкретної косметологічної процедури. Фагодерм наносять після проведення гігієнічних та косметологічних маніпуляцій та витримують, не змиваючи, протягом 10-20 хвилин. За потреби проводяться 2-3 додаткові процедури з інтервалом 2-3 дні. Рекомендується поєднувати із застосуванням у домашніх умовах: Фагодерм наносять 2-3 рази на день після гігієнічних заходів до зникнення клінічних симптомів. Дози Фагодерма визначаються індивідуально залежно від площі ділянки шкіри, що обробляється. Далі рекомендується схема застосування для повсякденного догляду.

для профілактики бактеріальних ускладнень у післяпологовому періоді у матерів (обробка швів, профілактика маститу) та у новонароджених (обробка пуповини): доза Фагодерма визначається лікарем виходячи з конкретної клінічної ситуації. Фагодерм наносять після проведення гігієнічної обробки та лікувальних маніпуляцій до зникнення ознак клінічних симптомів. Рекомендується поєднувати із застосуванням у домашніх умовах: Фагодерм наносять 3-4 рази на день після гігієнічних заходів до зникнення клінічних симптомів. Тривалість та частота застосування Фагодерму – за рекомендацією лікаря. Дози Фагодерма визначаються індивідуально залежно від площі ділянки шкіри, що обробляється. Далі рекомендується схема застосування для повсякденного догляду здорових людей.

для профілактики хірургічних інфекцій шкірних покривів при гнійних захворюваннях різних органів та систем: доза Фагодерма визначається лікарем виходячи з конкретної клінічної ситуації. Перед хірургічним втручанням – 2-3 десь у день після гігієнічних заходів протягом 7 днів на початок втручання. Після хірургічного втручання – 2-3 рази на день після гігієнічних заходів протягом 7 днів. Далі рекомендується схема застосування для повсякденного догляду.

за призначенням лікаря в інших клінічних ситуаціях, при яких важливо забезпечити високий антибактеріальний захист та відсутність побічних ефектів: лікар визначає схему застосування, кратність та обсяг використання Фагодерму, виходячи з конкретної клінічної ситуації.

ВАЖЛИВО! На початковому етапі за наявності запального вогнища рекомендується частіше застосування Фагодерму з інтервалом 1-2 години до зникнення клінічних симптомів і больових відчуттів.

Лікар може змінити схему застосування, кратність та обсяг використання Фагодерму виходячи з конкретної клінічної ситуації.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами


антибактеріальні засоби Фагодерм можна застосовувати одночасно з антибактеріальними засобами.

антисептичні засоби:

Фагодерм можна застосовувати одночасно з розчинами хлоргексидину біглюконату 0,05% та 0,2%, гідроксиметилхіноксаліндіоксиду 2,0%;

через інактивацію бактеріофагів, що входять до складу Фагодерму, не рекомендується одночасне використання з Фагодермом наступних засобів:

- засобів на основі октенідину та феноксиетанолу;

- засобів на основі солей поліакрилової кислоти;

- Розчинів перекису водню.

особливі вказівки


Захищати дозатор від потрапляння бруду та сторонніх речовин. Очищати носик дозатора та ковпачок від залишків гелю. Після використання слід завжди закривати дозатор захисним ковпачком.


Форма випуску


Гель у флаконі 50 мл з дозатором та захисним ковпачком.


Термін придатності


2 роки.


Умови зберігання

У сухому місці, захищеному від світла, при температурі від 2°С до 8°С протягом 24 місяців.

Після початку використання допускається зберігання Фагодерму при кімнатній температурі (не більше 25°С) за умов дотримання стерильності та використання всього вмісту флакону протягом 60 днів. Тим не менш, в домашніх умовах кращим місцем для зберігання Фагодерма є холодильник.


Умови відпустки

Відпускається без рецепта.


Виробник

ТОВ «НВЦ Агроветзахист С.-П.», Росія,

141315, Московська обл., м. Сергіїв Посад, вул. Центральна, д. 1 (для ТОВ НВЦ "МікроСвіт") (Російська Федерація).


Декларація про відповідність

№ RU.77.01.34.001.E.004019.04.12 від 25.04.2012 р.


Реквізити організації, яка уповноважена приймати претензії від споживачів

ТОВ НВЦ "МікроСвіт", Росія, 107031, м. Москва, пров. Нижній Кисельний, д. 5/23, стор. 1 Джерело: https://budzdorov.org.ua/p/528763998-fagoderm-gel-ss-bakteriofagami-50-ml/

Для опису препарату
Назва Фагодерм
Діюча речовина Стерильна суспензія фагових частинок у фізіологічному розчині
Фармакологічна група Вакцини, сироватки, фаги та анатоксини.
Форма випуску Гель
Код ATX V03
Показання для лікування Щоденний догляд за шкірою у здорових людей; гігієна, профілактика бактеріальних інфекцій шкірних покривів; Профілактика бактеріальних інфекцій шкіри при різноманітних ураженнях; Профілактика хірургічних інфекцій.

Ще не було питань.

Мітки: Фагодерм гель з бак/фагами бак. захист шкіри 50 мл