638.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Фосфалюгель гель для прийому внутрішньо саші

Інструкція


Фармакологічна дія

Фармакодинаміка:

Чинить кислотонейтралізуючу, обволікаючу, адсорбуючу дію.

Знижує протеолітичну активність пепсину. Не викликає олужнення шлункового соку, зберігаючи кислотність шлункового вмісту на фізіологічному рівні. Не призводить до вторинної гіперсекреції соляної кислоти. Утворює захисний шар на слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту. Сприяє видаленню токсинів, газів та мікроорганізмів протягом усього травного тракту, нормалізує пасаж вмісту по кишечнику.

Показання

Для дорослих виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, гастрит із нормальною або підвищеною секреторною функцією, діафрагмальна грижа; рефлюкс-езофагіт, синдром невиразкової диспепсії; функціональна діарея; функціональні захворювання товстої кишки; шлункові та кишкові розлади, спричинені інтоксикацією, прийомом лікарських препаратів, подразнюючих речовин (кислоти, луги), алкоголю;

Для дітей езофагіти, гастро-езофагальний рефлюкс, гастрити, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки.

Протипоказання

Виражені порушення функції нирок, підвищена чутливість до препарату.

Не слід приймати препарат без призначення лікаря.

З обережністю застосовують за наявності захворювань нирок, цирозу печінки, вираженої серцевої недостатності. У літніх пацієнтів та хворих з порушенням функції нирок при застосуванні Фосфалюгелю у рекомендованих дозах можливе збільшення концентрації алюмінію у сироватці крові.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Можливе застосування препарату у терапевтичних дозах у періоди вагітності та лактації за показаннями.

особливі вказівки

При запорах, що зрідка виникають при прийомі Фосфалюгеля, рекомендується збільшувати кількість води, що споживається щодня.

Препарат може застосовуватися хворими, які страждають на цукровий діабет.

Препарат може застосовуватися профілактично зменшення абсорбції радіоактивних елементів.

Застосування препарату Фосфалюгель не впливає на результати рентренологічного дослідження.

При застосуванні Фосфалюгелю одночасно з іншими лікарськими засобами слід проконсультуватися з лікарем, оскільки Фосфалюгель знижує ефективність дії деяких препаратів.

склад

Активна речовина:

1 пакетик містить: фосфат алюмінію 10,4 г.

Допоміжні речовини:

Сорбітол 70% 4,48 г, агар-агар 800 0,0448 г, пектин 0,0872 г, кальцію сульфат 0,0117 г, калію сорбат 0,0402 г, апельсиновий ароматизатор 0,080 г, вода очищена до 16 г.

Спосіб застосування та дози

Для дорослих та дітей старше 6 років – прийом внутрішньо по 1-2 пакетики 2-3 рази на добу. Схема прийому залежить від характеру захворювання: гастро-езофагеальний рефлюкс, діафрагмальна грижа – відразу після їжі та на ніч; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки - через 1-2 години після їжі і негайно при виникненні болю; гастрит, диспепсія – до їди; функціональні захворювання товстої кишки – вранці натще і на ніч. Якщо у проміжку між прийомами Фосфалюгелю біль відновлюється – прийом препарату повторити.

Для дітей віком до 6 місяців - 1/4 пакетика або 1 чайна ложка (4 г) після кожного з 6 годівель; старше 6 місяців - 1/2 пакетика або 2 чайні ложки після кожного з 4 годівлі.

Препарат можна приймати у чистому вигляді або перед прийомом розвести в половині склянки води.

Спосіб вживання:

Ретельно розімніть вміст пакетика між пальцями до отримання однорідного гелю.

Тримаючи пакетик вертикально, відріжте або відірвіть його куточок у позначеному місці.

Видавіть пальцями гель через отвір у пакетику.

Гель приймають у чистому вигляді або розводять перед прийомом у половині склянки води.

Побічні дії

Рідко – запори (переважно у хворих похилого віку, лежачих хворих).

Лікарська взаємодія

Антибіотики тетрациклінової групи, препарати заліза, серцеві глікозиди слід приймати не раніше, ніж через 2 години після прийому Фосфалюгелю.

Передозування

Великі кількості іонів алюмінію пригнічують перистальтику кишок. Для лікування передозування препарату слід застосовувати проносні засоби.


Для опису препарату
Назва Фосфалюгель
Діюча речовина алюмінію фосфат
Фармакологічна група Антацидний препарат
Форма випуску гель
Код ATX A02AB03
Показання для лікування Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі загострення, хронічний гастрит з підвищеною та нормальною секреторною функцією шлунка у фазі загострення, гострий гастрит, гострий дуоденіт, симптоматична виразка різного генезу, ерозія слизової оболонки ШКТ, рефлюкс-езофагіт, грижа стравохідного отвору діафрагми, ентероколіт, сигмоїдит, проктит, дивертикуліт, діарея у пацієнтів після гастроктомії, диспептичні явища (в т.ч. невротичного генезу, після похибок у дієті, прийому лікарських препаратів, хіміотерапії), гострий панкреатит, хронічний панкреатит у фазі загострення, отруєння та інтоксикації.

Ще не було питань.