Похожие препараты

1 509.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Галавіт


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Порошок для приготування розчину для внутрішньом'язового введення 1 фл.
амінодигідрофталазиндіон натрію (Галавіт ) 100 мг


Фармакологічна дія

Механізм дії препарату пов'язаний із здатністю впливати на функціонально-метаболічну активність фагоцитарних клітин (моноцитів/макрофагів, нейтрофілів, природних кілерів). Крім того, Галавіт нормалізує антитілоутворення, опосередковано стимулює вироблення ендогенних інтерферонів (ІФН-α, ІФН-γ).

При запальних захворюваннях препарат оборотно (на 6-8 год) інгібує надлишковий синтез гіперактивованими макрофагами фактора некрозу пухлини-α, інтерлейкіну-1, інтерлейкіну-6 та інших прозапальних цитокінів, активних форм кисню, рівень яких визначає ступінь запальних реакцій, їх циклич також вираженість інтоксикації та рівень оксидантного стресу. Нормалізація функціонального стану макрофагів призводить до відновлення антигенпредставляє і регулюючої функції макрофагів, зниження рівня аутоагресії.

Галавіт стимулює бактерицидну активність нейтрофільних гранулоцитів, посилюючи фагоцитоз та підвищуючи неспецифічну резистентність організму до інфекційних захворювань.

Фармакокінетика

Виводиться з організму переважно нирками. Після внутрішньом'язової ін'єкції Т 1/2 становить 30-40 хв. Основні фармакологічні ефекти спостерігаються протягом 72 год.

Показання

Як імуномодулюючий та протизапальний засіб у комплексній терапії імунодефіцитних станів у дорослих та підлітків з 12 років:

- виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки;

- Вірусні гепатити;

- хронічні рецидивні захворювання, викликані вірусом герпесу;

- Захворювання, викликані вірусом папіломи людини;

- інфекційно-запальні урогенітальні захворювання (уретрит хламідійної та трихомонадної етіології, хламідійний простатит, гострий та хронічний сальпінгоофорит, ендометрит);

- Гнійно-запальні захворювання органів малого тазу;

- Післяопераційна реабілітація хворих з міомою матки;

- Ускладнення післяопераційного періоду у жінок репродуктивного віку;

- післяопераційні гнійно-септичні ускладнення та їх профілактика (в т.ч. в онкологічних хворих);

- хронічний рецидивуючий фурункульоз, пика;

- астенічні стани, невротичні та соматоформні розлади, зниження фізичної працездатності (в т.ч. у спортсменів);

- психічні, поведінкові та постабстинентні розлади при алкогольній та наркотичній залежності;

- Запальні захворювання слизової оболонки порожнини рота та горла, захворювання пародонту.

У дорослих та підлітків з 12 років у монотерапії:

- гострих та хронічних інфекційно-запальних захворювань ШКТ, що супроводжуються інтоксикацією та/або діареєю;

- хронічних урогенітальних інфекцій, у т.ч. при проведенні імунореабілітаційних заходів у міжрецидивний період із метою підтримки клінічної ремісії.

Як імуномодулюючий та протизапальний засіб у комплексній терапії імунодефіцитних станів у дітей віком від 6 років:

- гнійні хірургічні захворювання (опікові ураження, рецидивуючий фурункульоз, хронічний остеомієліт, гангренозний апендицит з оментитом, перитоніт, гнійний плеврит);

- часті рецидивні захворювання дихальних шляхів та ЛОР-органів бактеріальної та вірусної етіології (часті ГРВІ, бронхіт, пневмонія, хронічний тонзиліт, хронічний отит, хронічний аденоїдит).

Режим дозування

Препарат вводять внутрішньом'язово. Перед введенням препарат розводять у 2 мл води для ін'єкцій або 0.9% розчин натрію хлориду.

Способи застосування, дози та тривалість застосування вибираються лікарем залежно від діагнозу, тяжкості захворювання, віку хворого.

При виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки в гострому періоді призначають 2 дні по 200 мг 1 раз на добу, потім по 100 мг з інтервалом 72 год. Курс 15-25 ін'єкцій. У хронічному періоді – 5 днів по 100 мг 1 раз на добу, потім по 100 мг через 72 год. Курс 20 ін'єкцій.

При вірусних гепатитах початкова доза становить 200 мг одноразово, потім по 100 мг 2 рази на добу до усунення симптомів інтоксикації та запалення. Подальше продовження курсу по 100 мг з інтервалом 72 год. Курс 20-25 ін'єкцій.

При хронічних рецидивуючих захворюваннях, спричинених вірусом герпесу, призначають по 100 мг щодня 5 ін'єкцій, потім 100 мг через день 15 ін'єкцій.

При захворюваннях, спричинених вірусом папіломи, призначають 5 днів по 100 мг 1 раз на добу, потім по 100 мг через день 15 ін'єкцій. Курс 20 ін'єкцій.

При урогенітальних захворюваннях (уретриті хламідійної та трихомонадної етіології, хламідійному простатиті) призначають у 1-й день по 100 мг двічі, потім по 100 мг через день. Курс 10-15 ін'єкцій (залежно від тяжкості патологічного процесу).

При сальпінгоофорит, ендометрит в гострий період призначають 2 дні по 200 мг 1 раз на добу, потім по 100 мг з інтервалом 72 год, тривалість застосування залежить від тяжкості захворювання. Усього на курс 20 ін'єкцій. У хронічному періоді – 5 днів по 100 мг 1 раз на добу, потім по 100 мг через кожні 72 год. Курс 20 ін'єкцій.

При гострих та хронічних гнійних захворюваннях органів малого тазу в гострому періоді призначають у 1-й день 200 мг одноразово, потім 3 дні по 100 мг щодня, потім по 100 мг через день 5 ін'єкцій. Курс 10 ін'єкцій. У хронічному періоді – 5 днів по 100 мг 1 раз на добу, потім 100 мг через кожні 72 години. Курс 20 ін'єкцій.

Для післяопераційної реабілітації хворих з міомою матки та при ускладненнях післяопераційного періоду у жінок репродуктивного віку призначають 5 днів по 100 мг 1 раз на добу, потім по 100 мг через день. Курс 15 ін'єкцій.

Для профілактики та лікування післяопераційних інфекційних ускладнень у до- та післяопераційному періоді (в т.ч. у онкологічних хворих) призначають по 100 мг 1 раз на добу 5 ін'єкцій до операції, 5 – після операції по 100 мг через день та 5 ін'єкцій по 100 мг з інтервалом 72 год. При тяжкому перебігу захворювання початкова доза - 200 мг одноразово або 2 рази на добу по 100 мг. Курс 20 ін'єкцій.

При хронічному рецидивному фурункульозі, пиці призначають 5 днів по 100 мг 1 раз на добу, потім по 100 мг через день. Курс 20 ін'єкцій.

При астенічних станах, невротичних та соматоформних розладах, при психічних, поведінкових та постабстинентних розладах, у пацієнтів з алкогольною та наркотичною залежністю призначають 5 днів по 100 мг щодня, потім по 100 мг через 72 год. Курс 15-20 ин.

Для підвищення фізичної працездатності призначають по 100 мг через день – 5 ін'єкцій, потім 100 мг через 72 год, курс до 20 ін'єкцій.

При запальних захворюваннях слизової оболонки порожнини рота і горла, захворювання пародонту початкова доза - 100 мг щодня 5 ін'єкцій, потім по 100 мг з інтервалом 72 год. Курс 15 ін'єкцій.

У дорослих та підлітків з 12 років (як монотерапія)

При гострих та хронічних інфекційно-запальних захворюваннях ШКТ, що супроводжуються інтоксикацією та/або діареєю, призначають по 200 мг одноразово, потім по 100 мг 2 рази на добу до усунення симптомів інтоксикації. Можливе подальше продовження курсу по 100 мг з інтервалом 72 год. Курс 20-25 ін'єкцій;

При хронічних урогенітальних інфекціях, зокрема. при проведенні імунореабілітаційних заходів у міжрецидивний період з метою підтримки клінічної ремісії призначають по 100 мг через день курсом у 10 ін'єкцій.

Діти старше 6 років

При гнійних хірургічних захворюваннях (опікових ураженнях, рецидивному фурункульозі, хронічному остеомієліті, гангренозному апендициті з оментитом, перитоніті, гнійному плевриті): дітям у віці від 6 до 11 років призначають по 1 ін'є 5 мг через добу протягом 10–15 днів. Курс 10-15 ін'єкцій; дітям та підліткам віком 12-18 років лікування проводиться за тією ж схемою у вигляді внутрішньом'язових ін'єкцій по 100 мг. При перев'язках бажано зовнішнє застосування Галавіта у вигляді пов'язок із стерильними серветками, змоченими 1% розчином Галавіта у воді для ін'єкцій (пов'язки з бовтанкою або водорозчинні мазеві пов'язки).

При частих рецидивуючих захворюваннях дихальних шляхів і ЛОР-органів бактеріальної та вірусної етіології (частих ГРВІ, бронхіті, пневмонії, хронічному тонзиліті, хронічному отиті, хронічному аденоїдиті): дітям віком від 6 до 11 років призначають по 1 мг 50 мг. днів, потім по 50 мг 1 раз на добу через день протягом 10-15 днів. Курс 10-15 ін'єкцій. Дітям та підліткам у віці 12-18 років – за тією ж схемою у вигляді внутрішньом'язових ін'єкцій по 100 мг.

Побічна дія

Рідко: можливі алергічні реакції.

Протипоказання до застосування

- Вагітність;

- Період лактації;

- Дитячий вік до 6 років (відсутній клінічний досвід застосування).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат не призначають при вагітності та в період лактації.

Застосування у дітей

Застосування препарату протипоказане у дитячому віці до 6 років (відсутній клінічний досвід застосування).

Передозування

Випадки передозування не відмічені.

Лікарська взаємодія

Випадки несумісності з іншими лікарськими засобами не відмічені.

При одночасному застосуванні можливе зниження курсових доз антибіотиків.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від 15°С до 25°С. Термін придатності – 4 роки. Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на картонній пачці.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом.

Для опису препарату
Назва Галавіт
Діюча речовина Амінодігідрофталазиндіон натрію
Фармакологічна група Імуномодулятори
Форма випуску Порошок
Код ATX L03
Показання для лікування Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки; вірусні гепатити; хронічні рецидивні захворювання, спричинені вірусом герпесу; захворювання, спричинені вірусом папіломи людини; гнійно-запальні захворювання органів малого таза; післяопераційна реабілітація хворих з міомою матки; ускладнення післяопераційного періоду у жінок репродуктивного віку; післяопераційні гнійно-септичні ускладнення; хронічний рецидивуючий фурункульоз, бешиха; астенічні стани, невротичні та соматоформні розлади, зниження фізичної працездатності (в т.ч. у спортсменів); психічні, поведінкові та постабстинентні розлади при алкогольній та наркотичній залежності; запальні захворювання слизової оболонки порожнини рота та горла; захворювання пародонту.

Ще не було питань.

Мітки: Галавіт пор. д/ін р-телегля 0, 1 №5