• Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Гарциния-форте 0,23 №80 Эвалар
  • Артикул:
    sku-88068
357.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Гарцинія Форте


Інструкція

Форма випуску

Пігулки

склад

4 таблетки (добова доза) містять: екстракт гарцинії (ГЛК 60%) – 400 мг, хром (піколінат) – 24 мкг, вітамін В6 – 2 мг, вітамін С – 60 мг, фукус, ламінарію, допоміжні компоненти: магній (стеарат) , кремній (оксид), крохмаль.

Упаковка

80 шт.

Фармакологічна дія

Висока ефективність та безпека препарату обумовлена властивостями його компонентів, які у комплексі діють на кожну з причин надмірної маси тіла.

Основний компонент препарату – екстракт гарцинії зі шкірки плодів Гарцинії камбоджійської (Garcinia cambogia – південно-азіатське дерево з плодами величиною з вишню схожими на гарбуз). Екстракт містить рідко зустрічається в інших рослинах і унікальну за своїми властивостями гідроксилімонну кислоту (ГЛК). ГЛК допомагає вчасно зупинитися при їжі, набравши достатньо калорій. Обмеження апетиту відбувається завдяки тому, що ГЛК сприяє підтримці у крові високої концентрації глюкози, що є сигналом насичення мозку.

Комбінація ГЛК з піколинатом хрому дає ще більший ефект, оскільки хром також знижує апетит і, що особливо важливо, пригнічує потяг до солодкої та борошняної їжі. ГЛК та хром спільно блокують синтез жирів, перешкоджають утворенню надлишкового холестерину, покращують обмін речовин та підвищують енергетичний баланс організму. Блокування виробництва нового жиру призводить до спалювання накопичених жирових відкладень. Хром дозволяє правильно використовувати глюкозу клітинами організму, що зберігає еластичність м'язів та шкіри, а це необхідно при схудненні.

Що важливо знати при цукровому діабеті II типу (інсуліннезалежного). Хром сприяє нормалізації рівня цукру в крові, оскільки залучений до процесу утворення інсуліну. Додатковий прийом цього мікроелементу дозволяє знизити дози протидіабетичних засобів та у комплексі з іншими компонентами препарату перешкоджає підвищенню маси тіла.

Активізацію процесу обміну речовин до рівня, що забезпечує інтенсивне спалювання жирів, та нормалізацію функцій гормональної системи здійснює правильний баланс ГЛК та хрому з морськими водоростями. Активні речовини фукусу та ламінарії оптимізують функції щитовидної залози та обмінні процеси, позитивно впливають на серцево-судинну систему (профілактика атеросклерозу), стимулюють моторику кишечника та очищення організму від шлаків та токсинів.

Знижена функція щитовидної залози, часто у зв'язку з цим, порушений обмін речовин та баланс статевих гормонів – одна з причин надмірної ваги.

Найбільш ефективні у своєму поєднанні вітаміни В6 та С повніше здійснюють перебудову необхідних обмінних, у тому числі енергетичних процесів. Антиоксидантні властивості, стимуляція кровообігу, позитивний вплив на ЦНС та антитоксичну функцію печінки дозволяють активізувати спалювання жирів без шкоди здоров'ю.

Показання

Гарцинія форте, показання до застосування

Гарцінія-Форте – грація твоєї мрії! Усуває відразу кілька причин зайвої ваги.

Протипоказання

Індивідуальна нестерпність, вагітність, годування груддю. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватись із лікарем.

Спосіб застосування та дози

Приймати дорослим по 2 таблетки 2 рази на день під час їжі з їжею. При цьому бажано збільшити споживання рідини.

Вживання однієї упаковки, яка розрахована на 20 днів прийому, дає відчутний результат. Людям, схильним до повноти, при контролі за масою тіла або 20-денний курс, що злегка погладшав, можна повторювати протягом року періодично.

При надмірній масі тіла тривалість прийому – залежно від бажаного результату. При ожирінні різного ступеня скорочення обсягу шлунка і досягнення стабільних результатів необхідний період від 1,5 до 3-х місяців, тобто. (2 – 4 упаковки).

особливі вказівки

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з фахівцем.

Показання до застосування

Ожиріння

Умови зберігання

Препарат слід зберігати та транспортувати при температурі від 2° до 8°C; не заморожувати.

Для опису препарату
Назва Гарцинія Форте
Діюча речовина Екстракт гарцинії камбоджійської, Гідроксилімонна кислота, Піколінат хрому, Вітаміни В6 та С, Екстракт фікуса
Фармакологічна група Засоби для регулювання апетиту
Форма випуску Пігулки
Код ATX V03
Показання для лікування Усуває відразу кілька причин зайвої ваги.

Ще не було питань.

Мітки: Гарцинія-форте 0, 23 №80 Евалар