1 507.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Гемаза

Діюча речовина:
Проурокіназа (Prourokinase)


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка
Ліофілізат для приготування розчину для ін'єкцій 1 амп.
проурокіназа рекомбінантна 5 тис. МО

5 тис. МО – ампули (3) – пачки картонні.
5 тис. МО – ампули (5) – пачки картонні.
5 тис. МО – ампули (10) – пачки картонні.

Фармакологічна дія

Тромболітичний засіб, що є сериновою протеазою у вигляді одноланцюгової молекули з молекулярною масою 54 000 дальтон, що складається з 2 поліпептидних ланцюгів з мол.масами 20 і 34 тис. Da, які з'єднані дисульфідним містком. Специфічно стимулює перетворення профібринолізину (плазміноген) на фібринолізин (плазмін) - фермент, здатний лізувати фібринові згустки.

Показання

Для внутрішньовенного введення: оклюзія коронарних судин (гострий інфаркт міокарда).

Для введення субкон'юнктивально, парабульбарно, передню камеру ока, інтравітреально: гіфема, гемофтальм; преретинальні, субретинальні та інтраретинальні крововиливи; фібриноїдний синдром різного генезу; оклюзія центральної артерії сітківки та її гілок; тромбоз центральної вени сітківки та її гілок; профілактика спайкового процесу у післяопераційному періоді при антиглаукомних операціях.

Режим дозування

Вводять внутрішньовенно в кардіологічній прктиці; субкон'юнктивально, парабульбарно, а також у передню камеру ока, інтравітреально – в офтальмологічній практиці.

Застосовують у відповідних лікарських формах та за спеціальними схемами.

Побічна дія

Алергічні реакції: шкірні прояви, а також набряк та гіперемія шкіри обличчя на боці введення препарату, алергічний теноніт (хемоз, гіперемія кон'юнктиви, зниження рухливості очного яблука).

З боку серцево-судинної системи: зниження артеріального тиску.

З боку системи згортання крові: кровотечі різного ступеня тяжкості з місць пункцій і хірургічних розрізів.

Протипоказання до застосування

Схильність до кровоточивості (в т.ч. геморагічний діатез, гемофілія, тромбоцитопенія та ін.), підвищений ризик розвитку кровотеч (ЖКТ кровотечі давністю до 4 тиж., широке хірургічне втручання або широка травма давністю до 4 тиж., внутрішньочерепні до 8 тиж., травма голови давністю до 4 тиж.), реанімаційні заходи (включаючи серцево-легеневу реанімацію понад 10 хв), захворювання печінки з вираженим порушенням системи гемостазу, пункція великих судин (наприклад підключична вена), діабетична геморагічна ретинопатія, стан геморагічного інсульту (в т.ч. в анамнезі); підвищення систолічного АТ до 180 мм рт.ст. та вище або діастолічного АТ до 110 мм рт.ст. і вище, кардіогенний шок (IV клас за Кілліпом), підозра на розшарування аневризми аорти, септичний ендокардит, вагітність, підвищена чутливість до проурокінази.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказаний при вагітності.

Застосування при порушеннях функції печінки

Протипоказаний при захворюваннях печінки із вираженим порушенням системи гемостазу.

особливі вказівки

При розвитку артеріальної гіпотензії (систолічний АТ менше 90 мм рт.ст.) та брадикардії (ЧСС менше 50 уд/хв) рекомендується призупинення введення препарату до нормалізації показників АТ та ЧСС. Перехресних реакцій зі стрептазою-стрептокіназою та алергії при стрептококовій алергізації, як правило, не виникає.

При проведенні оперативних втручань на фоні дії проурокінази для зниження ризику крововиливу рекомендується внутрішньом'язове введення етамзилату в дозі 250-500 мг.

З обережністю застосовують у комбінації з іншими троболітичними засобами.

Лікарська взаємодія

При одночасному застосуванні з проурокіназою ацетилсаліцилової кислоти та антикоагулянтів підвищується ризик розвитку кровотеч.
Для опису препарату
Назва Гемаза
Діюча речовина Проурокіназа
Фармакологічна група Ферментні препарати, фібринолітики.
Форма випуску Ліофілізат
Код ATX B01AD
Показання для лікування Гіфема; гемофтальм; преретинальні, субретинальні та інтраретинальні крововиливи; фібриноїдний синдром; оклюзія центральної артерії сітківки та її гілок; тромбоз центральної вени сітківки та її гілок.

Ще не було питань.

Мітки: Гемаза 5000 ОД №5