720.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Гепатомакс

Інструкція

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ:

капсули по 450 мг, блістер №30:

 • збагачені фосфоліпіди (лецитин) 150 мг,
 • екстракт насіння розторопші плямистої (силімарин) 70 мг,
 • екстракт листя артишоку 50 мг,
 • екстракт кореня куркуми 50 мг,
 • екстракт квітів безсмертника піщаного 30 мг,

допоміжні речовини: (лактоза, крохмаль, кальцію або стеарат магнію).

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ

Дія Гепатомакса обумовлена властивостями збагачених фосфоліпідів (лецитину), що входять до його складу, і біологічно активних речовин, що містяться в екстрактах лікарських рослин: розторопші плямистої (насіння), артишоку (листя), куркуми (кореня) і безсмертника піщаного (квітів).

Дія всіх активних компонентів Гепатомакс клінічно підтверджено.

Збагачені фосфоліпіди мають гепатопротекторну та гіпохолестеринемічну дію. У здорової людини зовнішня оболонка основних клітин печінки (гепатоцитів) містить достатню кількість фосфоліпідів. При токсичних (у тому числі медикаментозних та алкогольних) ушкодженнях печінки їх вміст зменшується, що призводить до дисфункції клітинної оболонки та порушення внутрішньоклітинного метаболізму гепатоцитів з подальшим розвитком жирової дегенерації та цирозу печінки. Збагачені фосфоліпіди відновлюють та зберігають клітинну структуру печінки, нормалізують енергетичний баланс гепатоцитів та уповільнюють процеси формування фіброзу печінки. Маючи ліпотропну дію, збагачені фосфоліпіди знижують рівень холестерину в крові, сприяючи його виведенню шляхом зв'язування з жовчними кислотами. Збагачені фосфоліпіди підвищують опірність організму до впливу токсичних речовин, інгібуючи процеси перекисного окислення ліпідів (ПОЛ), які традиційно розглядаються як один з головних механізмів розвитку уражень печінки.

Екстракт насіння розторопші плямистої містить силімарин, що сприяє стабілізації клітинних мембран гепатоцитів (особливо при хронічних запальних захворюваннях печінки, у тому числі вірусної етіології) та перетворенню агресивних вільних радикалів на менш токсичні сполуки з їх подальшим знешкодженням фізіологічним шляхом. Силімарин активізує синтез білка та прискорює регенерацію гепатоцитів, що проявляється у поліпшенні загального стану пацієнтів із захворюваннями печінки (зникнення свербежу шкіри та відчуття тяжкості у правому підребер'ї) та нормалізації біохімічних показників крові. Тривале застосування силімарину збільшує тривалість життя пацієнтів із цирозом печінки.

Лікувальна дія екстракту листя артишоку обумовлена комплексом цинарину, флавоноїдів і кофеїлхінових кислот, що входять до його складу. Артишок має виражену холеретичну дію (утворення та виділення жовчі гепатоцитами), підвищує регенеративну здатність печінки, нормалізує ліпідний обмін, має помірний діуретичний ефект, сприяє виведенню з організму сечовини та екзогенних токсинів.

Екстракт кореня куркуми збільшує утворення жовчі в печінці та підвищує вміст у ній жовчних кислот та холестерину. Регулює секреторно-моторні процеси травлення, усуває почуття тяжкості та метеоризм після їжі. Згідно з даними низки досліджень, куркума має помірний імуномодулюючий ефект і стимулює імунну систему організму.

Екстракт квітів безсмертника піщаного стимулює утворення та секрецію жовчі, підвищує тонус жовчного міхура та нормалізує холестерин-холатний коефіцієнт. Безсмертник піщаний має виражену спазмолітичну дію на жовчні протоки та сфінктер Одді, що, разом з м'якою тонізуючою дією на гладком'язову мускулатуру жовчного міхура, призводить до поліпшення відтоку жовчі та запобігання явищ дискінезії жовчів.

Таким чином, збагачені фосфоліпіди та екстракти лікарських рослин, що входять до складу Гепатомакса , завдяки раціонально підібраній комбінації, а також співвідношенню компонентів, і комплексному впливу на гепатобіліарну зону, забезпечують потужний гепатопротекторний ефект і значно посилюють дренажну функцію печінки. токсичних продуктів метаболізму та екзогенних токсинів. Холеретичний та холекінетичний ефекти екстрактів лікарських рослин, що містяться в Гепатомаксі , призводять до зменшення в'язкості жовчі та зниження її літогенності, що створює умови для зворотного розвитку дрібних конкрементів жовчного міхура та жовчовивідних проток.

ПОКАЗАННЯ

Екстракти лікарських рослин та збагачені фосфоліпіди (лецитин), що входять до складу ГЕПАТОМАКСУ, застосовуються у комплексному лікуванні:

 • хронічних гепатитів різної етіології; цирозу печінки;
 • дискінезії жовчовивідних шляхів;
 • розладів травлення при хронічному гепатиті, холециститі, панкреатиті та стані після перенесеної холецистектомії (видалення жовчного міхура);
 • для профілактики токсичних впливів на печінку, пов'язаних із тривалим застосуванням лікарських препаратів (антибіотикотерапія, хіміотерапія тощо), прийомом алкоголю, курінням та впливом несприятливих екологічних факторів;
 • як супутній засіб для нормалізації обміну речовин та діяльності гепатобіліарної зони при алергічних та шкірних захворюваннях;
 • як допоміжний засіб для нормалізації процесів травлення, обміну речовин та діяльності гепатобіліарної зони при прийомі лікарських препаратів, дія яких спрямована на зниження надлишкової маси тіла.

РЕКОМЕНДОВАНО ПРИЙМАТИ

Дорослим та дітям старше 12 років:
по 1-2 капсули тричі на день за 5-10 хвилин до їди, запитати невеликою кількістю води. Курс прийому 20-30 днів.

Дітям з 8 до 12 років:
по 1 капсулі тричі на день за 5-10 хвилин до їди, запити невеликою кількістю води. Курс прийому 20-30 днів.

При призначенні лікаря курс прийому може бути продовжено до двох місяців. Повторний курс за 2-3 місяці.

Як профілактичний засіб: по 1 капсулі тричі на день за 5-10 хвилин до їди протягом 20-30 днів. Перерва 2 тижні. За потреби курс можна повторити.

Перед застосуванням рекомендується порадитись із лікарем.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ

Індивідуальна чутливість до компонентів, діти віком до 8 років, жовчнокам'яна хвороба, обтураційна жовтяниця.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

Алергічні реакцію окремі компоненти Гепатомакса .
У разі значного проміжку часу між прийомом Гепатомакса та подальшим вживанням їжі можуть виникати легкі диспептичні явища (нудота, відчуття гіркоти у роті), що проходять після початку їжі.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

Застосування жінкам у період вагітності та лактації можливе лише за призначенням лікаря.
Гепатомакс не впливає на здатність керувати автотранспортними засобами та механізмами.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ

При застосуванні Гепатомакса у невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювання, діарея). Показано симптоматичне лікування, промивання шлунка, прийом ентеросорбентів.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі від 18С до 25С та відносній вологості повітря не більше 75%, 24 місяці з дати виготовлення.
Зберігати у недоступному для дітей місці.

Свіже дихання, чиста і пружна шкіра, гарне волосся і нігті, струнка фігура і гарний апетит - все це заслуги і водночас ознаки.

Для опису препарату
Назва Гепатомакс
Діюча речовина Фосфоліпіди збагачені, Лецитин, Розторопші плямистий екстракт насіння, Силімарин, Артишок екстракт листя, Кореня куркуми екстракт, Безсмертника піщаного екстракт квітів
Фармакологічна група Гепатопротекторний засіб
Форма випуску Капсули
Код ATX A05BA
Показання для лікування Використовується для зниження гепатотоксичної дії медикаментозних препаратів, алкоголю, нікотину, негативних факторів зовнішнього середовища, а також при отруєнні важкими металами, алкалоїдами та іншими токсичними речовинами. функцій печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів. При терапії абдомінального ожиріння препарат застосовують як додатковий засіб в комплексі з основними медикаментами. також у післяопераційний період після холецистектомії. Препарат призначають для усунення симптомів травних розладів при холециститі та панкреатиті.

Ще не було питань.

Мітки: Гепатомакс капс.