Похожие препараты

  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Гепон лиоф д/приг р-ра 2мг /+р-тель + шприц/
  • Артикул:
    sku-100278
599.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Гепон


Інструкція


Форма випуску, склад та упаковка

Розчин для прийому внутрішньо та зовнішнього застосування 0.02% 1 мл 1 фл.

синтетичний пептид, що складається з 14 амінокислотних залишків 200 мкг 1 мг

5 мл - флакони (1) у комплекті з кришкою-крапельницею або з насадкою-розпилювачем або з піпеткою або зі шприцом - картонні пачки.


Фармакологічна дія

Імуномодулюючий препарат. Чинить противірусну дію. Препарат викликає індукцію α- і β-інтерферонів, мобілізує та активує макрофаги, обмежує вироблення цитокінів запалення (інтерлейкіни 1, 6, 8 та фактор некрозу пухлини), стимулює продукцію антитіл до різних антигенів інфекційної природи, пригнічує реакцію. інфекцій, спричинених вірусами, бактеріями чи грибами.


У пацієнтів, інфікованих ВІЛ, Гепон знижує концентрацію ВІЛ у клітинах крові та в плазмі, одночасно активує імунні реакції, специфічні щодо ВІЛ. У більшості пацієнтів, інфікованих ВІЛ, при застосуванні Гепона відзначається збільшення вмісту CD4+ T- та NK-клітин, підвищується функціональна активність нейтрофілів та CD8+ T-клітин, які є ключовими ланками захисту організму від бактерій, вірусів та грибів, посилюється вироблення антитіл, специфічних ВІЛ, а також до антигенів збудників опортуністичних інфекцій.


При курсовому застосуванні Гепон попереджує рецидиви опортуністичних інфекцій протягом 3-6 місяців.


При місцевому застосуванні Гепона коротким курсом препарат є ефективним при лікуванні рецидивуючих інфекцій слизових оболонок та шкіри, спричинених грибами роду Candida.


Гепон має протизапальну дію. Протягом 1-2 днів після застосування препарату суттєво зменшуються ознаки запалення (зокрема, почервоніння та набряклість, а також відчуття хворобливості, печіння, сверблячки в ділянці запалених слизових оболонок та шкіри). Застосування Гепона усуває сухість слизових оболонок.


Фармакокінетика

Фармакокінетика препарату Гепон не вивчалася через його пептидну природу.

Показання

корекція ослабленого імунітету при імунодефіцитних станах;

лікування ВІЛ-інфекції;

підвищення імунного захисту від інфекцій;

лікування та профілактика опортуністичних інфекцій, викликаних бактеріями, вірусами чи грибами;

лікування та профілактика кандидозу шкіри та слизових оболонок (в т.ч. внаслідок антибіотикотерапії);

зменшення запалення (почервоніння, набряк, свербіж, печіння, біль) слизових оболонок та шкіри, а також сухості слизових оболонок.

Режим дозування

Препарат призначають дорослим та дітям старше 12 років у дозі 10 мг внутрішньо 1 раз на добу, або 1-2 мг у вигляді 0.02-0.04% розчину для місцевої обробки слизових оболонок та шкіри 1 раз на добу.


Для лікування опортуністичних інфекцій при ВІЛ-інфекції або інших імунодефіцитних станах Гепон призначають щодня по 10 мг внутрішньо протягом 1-3 міс.


Для лікування та профілактики інфекцій слизових оболонок та шкіри, викликаних грибами роду Candida, рекомендується місцеве застосування Гепону (0.02-0.04% розчин) у вигляді зрошення уражених ділянок слизових оболонок та шкіри. Курс лікування – 3 зрошення з інтервалом 1-3 дні між процедурами.


При кандидозному вульвовагініті, уретриті, цервіциті у жінок застосовують зрошення 0,02-0,04% розчином Гепона слизової оболонки вульви, піхви, шийки матки, а також примочки на уражені ділянки шкіри, що прилягають до входу в піхву.


При кандидозному уретриті, баланопоститі у чоловіків застосовують інстиляції 0.02-0.04% розчину Гепона в уретру та примочки на уражені ділянки шкіри.


Для профілактики кандидозу слизових оболонок та шкіри як можливого ускладнення при інтенсивній антибіотикотерапії потрібно проводити зрошення або примочки 0.02-0.04% розчином Гепон під час курсу лікування антибіотиком.


Для зниження інтенсивності запалення слизові оболонки слід зрошувати 0.02-0.04% розчином Гепона, але в запалені ділянки шкіри прикладати марлеві серветки, змочені 0.02-0.04% розчином Гепона.


Правила приготування розчину


Перед застосуванням порошок слід розчинити у 5 мл води для ін'єкцій чи фізіологічному розчині.


Побічна дія

При застосуванні за показаннями в дозах, що рекомендуються, побічна дія не встановлена.

Протипоказання до застосування

- підвищена чутливість до препарату;

дитячий вік до 12 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування при вагітності не рекомендується за винятком випадків, коли передбачувана користь матері перевищує потенційний ризик для плода.


Не рекомендується застосовувати Гепон у період лактації.


Застосування у дітей

Препарат протипоказаний дітям віком до 6 років.

особливі вказівки

Результати проведених клінічних досліджень показують, що активація місцевого імунітету позитивно впливає протягом ерозивно-виразкового ураження гастродуоденальної зони у хворих похилого віку. Гепон може бути рекомендований як у вигляді монотерапії, так і в комбінації з амоксициліном, трихополом та омепразолом.


Активація місцевого імунітету слизової оболонки кишечника ефективна для лікування дисбактеріозу кишечника та синдрому подразненого кишечника, при цьому Гепон може бути рекомендований у вигляді монотерапії (мікроклізму).


Передозування

В даний час про випадки передозування препарату Гепон не повідомлялося.

Лікарська взаємодія

Лікарська взаємодія препарату Гепон не описана.

Умови та термін зберігання

Список Б. Препарат слід зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 8°С. Термін зберігання – 2 роки.

Для опису препарату
Назва Гепон
Діюча речовина Пептид синтетичний із 14 залишків амінокислотних молекул
Фармакологічна група Імуномодулятори, Противірусні засоби, Засоби для лікування ВІЛ-інфекції.
Форма випуску Розчин
Код ATX L0ЗАХ
Показання для лікування Корекція ослабленого імунітету, лікування ВІЛ-інфекції, підвищення імунного захисту від інфекцій, лікування та профілактика опортуністичних інфекцій, лікування та профілактика кандидозу шкіри та слизових оболонок, зменшення запалення (почервоніння, набряк, свербіж, печіння, біль) слизових оболонок та шкіри, а також сухості слизових оболонок

Ще не було питань.

Мітки: Гепон ліоф д/приг р-ну 2мг /+р-тель + шприц/