Похожие препараты

39.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Гліцин

Діюча речовина:
Гліцин (Glycine)


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Пігулки під'язичні білого кольору з мармуровими елементами, плоскоциліндричної форми з фаскою.

1 таб.
гліцин мікрокапсульований 100 мг

Допоміжні речовини: стеарат магнію 1 мг, метилцелюлоза водорозчинна 1 мг.


Фармакологічна дія

Метаболічний препарат.

Гліцин є регулятором обміну речовин, нормалізує та активує процеси захисного гальмування у ЦНС, зменшує психоемоційну напругу, підвищує розумову працездатність. Гліцин має гліцин- та ГАМК-ергічну, альфа 1 -адреноблокуючу, антиоксидантну, антитоксичну дію; регулює діяльність глутаматних (NMDA) рецепторів, за рахунок чого препарат здатний:

- Зменшувати психоемоційну напругу, агресивність, конфліктність, підвищувати соціальну адаптацію;

- покращувати настрій;

- полегшувати засинання та нормалізувати сон;

- Підвищувати розумову працездатність;

- зменшувати вегето-судинні розлади (у т.ч. у клімактеричному періоді);

- зменшувати виразність мозкових розладів при ішемічному інсульті та черепно-мозковій травмі;

- зменшувати токсичну дію алкоголю та інших лікарських засобів, що пригнічують функцію ЦНС.

Фармакокінетика

Легко проникає у більшість біологічних рідин та тканин організму, в т.ч. у головний мозок; метаболізується до води та вуглекислого газу, накопичення його в тканинах не відбувається.

Показання

- Знижена розумова працездатність;

- Стресові ситуації - психоемоційна напруга (у період іспитів, конфліктних і т.п. ситуаціях);

- девіантні форми поведінки дітей та підлітків;

— різні функціональні та органічні захворювання нервової системи, що супроводжуються підвищеною збудливістю, емоційною нестабільністю, зниженням розумової працездатності та порушенням сну: неврози, неврозоподібні стани та вегето-судинна дистонія, наслідки нейроінфекцій та черепно-мозкової травми, перинатальні та інші форми енцефало. · алкогольного генезу);

- ішемічний інсульт.

Режим дозування

Гліцин застосовується під'язично або трансбуккально по 100 мг (у таблетках або у вигляді порошку після подрібнення таблетки). Практично здоровим дітям, підліткам і дорослим при психоемоційному напруженні, зниженні пам'яті, уваги, розумової працездатності, затримці розумового розвитку, при девіантних формах поведінки Гліцин призначається по 1 таб. 2-3 рази на добу протягом 14-30 днів.

При функціональних та органічних ураженнях нервової системи, що супроводжуються підвищеною збудливістю, емоційною лабільністю та порушенням сну , дітям до 3 років призначають по 0.5 таб. (50 мг) на прийом 2-3 рази на добу протягом 7-14 днів, надалі по 50 мг на 1 раз на добу 7-10 днів. Добова доза – 100-150 мг, курсова – 2000-2600 мг. Дітям старше 3 років та дорослим призначають по 1 таб. 2-3 рази на добу, курс лікування 7-14 днів. Курс лікування можна збільшити до 30 днів, за необхідності курс повторюють через 30 днів.

При порушеннях сну Гліцин призначають за 20 хвилин до сну або перед сном по 0.5-1 таб. (залежно від віку).

При ішемічному мозковому інсульті: протягом перших 3-6 годин від розвитку інсульту призначають 1000 мг трансбуккально або під'язично з однією чайною ложкою води, далі протягом 1-5 діб по 1000 мг/добу, потім протягом наступних 30 діб 1-2 таб. . 3 рази на добу.

У наркології Гліцин застосовується як засіб, що підвищує розумову працездатність та зменшує психоемоційну напругу в період ремісії при явищах енцефалопатії, органічних ураженнях центральної та периферичної нервової системи по 1 таб. 2-3 рази на добу протягом 14-30 днів. За потреби курси повторюють 4-6 разів на рік.

Побічна дія

Можливі алергічні реакції.

Протипоказання до застосування

- Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застосування у дітей

Можливе застосування у дітей за показаннями.

Лікарська взаємодія

Послаблює вираженість побічних ефектів антипсихотичних засобів (нейролептиків), анксіолітиків, антидепресантів, снодійних та протисудомних засобів.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки. Не використовувати пізніше терміну, вказаного на упаковці.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається без рецепта
Для опису препарату
Назва Гліцин
Діюча речовина Гліцин
Фармакологічна група Препарат, що покращує метаболізм головного мозку
Форма випуску Таблетки для розсмоктування
Код ATX N06BX
Показання для лікування знижена розумова працездатність; стресові ситуації - психоемоційна напруга (у період іспитів, конфліктних і т.п. ситуаціях); девіантні форми поведінки дітей та підлітків; : неврози, неврозоподібні стани та вегето-судинна дистонія, наслідки нейроінфекцій та черепно-мозкової травми, перинатальні та інші форми енцефалопатій (в т.ч. алкогольного генезу); ішемічний інсульт.

Ще не було питань.

Мітки: Гліцин табл. 0, 1 №50