• Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Глина голубая кембрийская 1000 г
  • Артикул:
    sku-102341
125.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Глина блакитна кембрійська

Інструкція


Блакитна цілителька з кембрійських надр

Блакитна кембрійська глина – перевірений засіб народної медицини, це чудовий дар природи, яким Людство користується багато століть. Глина сприяє омолодженню клітин, очищенню організму, має лікувальну, профілактичну, загальнозміцнюючу дію, допомагає протистояти безлічі недуг.

Застосування глини – один із методів природного оздоровлення організму, незаслужено забутий та малозастосовуваний.

На сьогоднішній день найбільш перспективною для використання у оздоровчій практиці є блакитна кембрійська глина. Завдяки своєму унікальному мінеральному складу вона має дивовижні цілющі властивості. У різній кількості у ній присутні майже всі елементи таблиці Менделєєва. Глина, що утворилася в донних відкладах кембрійських морів понад 500 млн років тому - екологічно чистий продукт, що видобувається на глибині 80-100 метрів. Цей пласт відповідає Кембрійській епосі історія Землі, звідси і назва “кембрійська глина”.


Висока терапевтична дія блакитної кембрійської глини зумовлена саме її багатим мінеральним складом. На даний момент дуже важливий, оскільки доведено, що глина, що містить комплекс мікроелементів, ефективніша, ніж окремо взяті мінерали. Блакитна кембрійська глина містить у собі всі мінеральні солі та мікроелементи, яких ми потребуємо, а саме: понад 50% діоксиду кремнію, 19% алюмінію та 15% інших елементів: окису заліза, кобальту, молібдену, кальцію, магнію, а також органічні речовини, які і надають їй оригінального кольору.

Найбільш важливим елементом, що надходить у тіло людини з глини, є кремній. Кремній бере активну участь майже у всіх фізіологічних процесах, починаючи від зміни клітинних мембран до утворення сполучних тканин хрящів і кісток. Він стимулює заміну тканин (синтез білків), перешкоджає відкладенню холестерину, нормалізує проникність судинних стінок та забезпечує їх еластичність. Сполуки кремнію, що міститься в глині, перетворюються на форми, придатні для всмоктування в шлунково-кишковий тракт. Кремній приймає і передає сигнали від мозку, він необхідний всім тканинам і органам людини. Академік В.І. Вернадський сказав: "Жоден живий організм не може існувати без кремнію".

Глина забезпечує проникнення в організм найцінніших мікроелементів, що стимулюють внутрішньоклітинні процеси. Тому застосування блакитної кембрійської глини сприяє омолодженню клітин, очищенню організму та його тканин. Глина оновлює клітини та зміцнює імунітет організму. Крім того, вона вбирає всі токсини, отрути, гнильні гази, зайву кислоту і виводить їх з організму, повністю очищаючи його.


Глина блакитна кембрійська не є лікарським препаратом, але її унікальні властивості використовують у лікувальній практиці.


Примочки.

Візьміть будь-яке полотно чи серветку. Покладіть серветку на стіл або на іншу плоску поверхню. Рукою або дерев'яною лопаткою дістаньте масу з посудини та розкладіть на серветці. Шар глини має бути ширшим, ніж хворе місце, товщиною 2-3 мм. Маса має бути густою як сметана. Постарайтеся зробити поверхню глини якомога гладкою, щоб він прилягала щільно до тіла. Шар глини має бути досить щільним: йому доведеться ввібрати в себе багато шкідливих речовин. Протріть хворе місце мокрою серветкою. Якщо це виразка, то вимийте її теплою свіжою водою. Приготовлену примочку накладіть безпосередньо на хворе місце і простежте, щоб вона щільно прилягала. Обв'яжіть примочку бинтом так, щоб вона не зміщувалася. Закріпіть бинт, але туго не затягуйте, щоб не заважати кровообігу. Тепло укутайте. Примочки з глини слід тримати на хворому місці протягом 3 годин. Як тільки хворий відчує, що примочка стала сухою та гарячою, її слід замінити на нову. При артритах, захворюваннях суглобів повторювати процедури щодня чи через день.


Маски.

Глину розводять очищеною водою до густоти сметани і тонким шаром наносять на шкіру, витримують до стягування (зазвичай 15 –20 хвилин), змивають теплою водою без мила і наносять на шкіру зволожуючий крем. Можна готувати маски. Такі маски роблять через день 10-12 разів. Лікувальну маску для волосся роблять, наприклад, додаючи в глиняну масу яєчний жовток і розподіляючи її по сухому немитому волоссю. Нетривалий час масажуючи шкіру голови, волосся добре промивають проточною водою. Ця процедура помітно зміцнює коріння волосся, а саме волосся стає м'яким і пружним. Для здорового волосся застосування полоскання волосся глиняною водою (на 2 л води столова ложка глини), робить ваше волосся еластичним і шовковистим, зміцнює коріння.


Найпростіший спосіб вживання глини – це, безумовно, ванна. Інші способи застосування глини не несуть такого капітального очищення організму, як цей найпростіший зовнішній спосіб. Ванни проводять для очищення шкіри від продуктів забруднення, стимуляції функцій сальних та потових залоз, очищення та зміцнення організму. Глиняна ванна лікує та очищає не лише фізичне тіло, а й нашу душу, наш емоційний стан.

У домашніх умовах за допомогою глини можна подолати цілу низку захворювань.


Якщо є можливість, радимо звертатися до фахівців, які на практиці застосовують блакитну кембрійську глину. Їх досвід та знання, а головне - практика застосування, найбільш ефективно та дієво нададуть вам допомогу у подоланні ваших недуг.


Використання блакитної кембрійської глини з медичною метою має багатовікову історію. Здавна було відомо, що глину можна використовувати як компресси при різних запальних процесах, ударах, укусах і т.д., а також усередину при захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Глина використовується як ліки в деяких лікарнях Німеччини та Швейцарії для лікування різних захворювань, головним чином туберкульозу. На швейцарському курорті в Давосі глиною лікують найбільш тяжкі випадки легеневих захворювань. Причому глина впливає як на туберкульоз, а й виступає, як основа, в ефективному лікуванні раку. Багато лікарень охоче використовують грязьові ванни.

В наш час глина широко використовується в терапевтичній практиці як адсорбуючий засіб, вона виводить з організму шлаки та токсини. Забезпечує м'який мікромасаж тканин організму, а також проникнення в нього найцінніших мікроелементів, що стимулюють внутрішньоклітинні процеси. Тому застосування блакитної кембрійської глини сприяє омолодженню клітин, очищенню організму та його тканин, допомагає протистояти безлічі недуг. Вона має лікувальну, профілактичну та загальнозміцнюючу дію.

Для опису препарату
Назва Глина кембрійська блакитна
Діюча речовина Глина кембрійська блакитна
Фармакологічна група Косметичні засоби
Форма випуску Глина
Код ATX V03
Показання для лікування Природне оздоровлення організму

Ще не було питань.

Мітки: Глина блакитна кембрійська 1000 г