Похожие препараты

489.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Гонадотропін хоріонічний

Інструкція

Форма випуску

Ліофілізований порошок для приготування ін'єкційного розчину


Фармакологічна дія

Гонадотропін хоріонічний – гонадотропний гормон. Продукується плацентою людини та виділяється в сечу, звідки вона може бути екстрагована та очищена. Стимулює вироблення прогестерону жовтим тілом та підтримує розвиток плаценти. Чинить гонадотропну дію, переважно лютеїнізуючу.


У жінок препарат викликає овуляцію та стимулює синтез естрогенів та прогестерону. У чоловіків – стимулює сперматогенез та продукцію статевих стероїдів.


Фармакокінетика


Після внутрішньом'язового введення добре всмоктується. T1/2 становить 8 год.


Вважають, що з виведення з сечею хорионический гонадотропін модифікується в організмі, т.к. його T1/2, що вимірюється імунологічним методом, значно перевищує даний показник, що визначається за біологічною активністю.


Показання

Для жінок:


Індукція овуляції після стимуляції зростання фолікулів;


Підтримка функції жовтого тіла яєчника у пацієнток із недостатністю лютеїнової фази.


Для хлопчиків та чоловіків:


Крипторхізм (ектопія, ретенція яєчок у черевній порожнині або в пахвинному каналі);


затримка статевого дозрівання;


Гіпогонадотропний гіпогонадизм (у поєднанні з препаратами людського менопаузного гонадотропіну);


При проведенні диференціально-діагностичного тесту анорхізму та крипторхізму у хлопчиків;


При проведенні функціонального тесту Лейдіга з метою оцінки функції яєчок при гіпогонадотропному гіпогонадизмі перед початком довгострокового стимулюючого лікування.


Протипоказання

Пухлини різної локалізації, залежні від статевих гормонів;

Органічно обумовлений крипторхізм (пахвинна грижа, наслідки оперативних втручань у пахвинній ділянці, неправильне положення яєчок) у хлопчиків та чоловіків;

Підвищена чутливість до хоріонічного гонадотропіну.

особливі вказівки

Розчини готують безпосередньо перед вживанням на ізотонічному розчині хлориду натрію.

Слід враховувати ймовірність хибнопозитивних результатів імунологічного аналізу на вміст ендогенного ХГ та можливість підвищення концентрації 17-гідроксикортикостероїдів та 17-кетостероїдів у сечі.


склад

1 флакон містить:


Активна речовина:

гонадотропін хоріонічний 5000 ОД.


Спосіб застосування та дози

Гонадотропін хоріонічний призначають внутрішньом'язово. Доза індивідуалізується залежно від характеру, тяжкості захворювання та віку хворого та становить від 500 до 3000 ОД на добу.


Чоловікам препарат вводять 2-3 рази на тиждень курсами по 4 тижні із проміжками 4-6 тижнів. Проводять 3-6 курсів протягом 6-12 місяців. Тривале безперервне застосування препарату не рекомендується через небезпеку утворення антитіл та пригнічення гонадотропної функції гіпофізу.


При ановуляторних циклах з високим рівнем естрогенів у жінок, що свідчить про нормальне дозрівання фолікулів, препарат вводять починаючи з 10-12-го дня циклу по 3000 ОД 2-3 рази з інтервалом у 2-3 дні або по 1500 ОД 6-7 разів через день.


При проміжно-гіпофізарній недостатності лікування хоріонічним гонадотропіном краще проводити після попереднього лікування в першу фазу циклу фолікулостимулюючим гормоном. При гіпофізарному нанізмі з явищами статевого інфантилізму препарат вводять у дозі 500–1000 ОД 1–2 рази на тиждень протягом 1–2 місяців повторними курсами.


Лікування гонадотропіном хоріонічним крипторхізму у дітей найефективніше у віці до 10 років. Дозування та тривалість лікування індивідуальні залежно від місця локалізації яєчка, що не опустилося, і характеру крипторхізму (одно- або двосторонній).


Найбільш поширена наступна схема лікування: при крипторхізм у дітей віком до 10 років вводять по 500-1000 ОД, у віці 10-14 років - по 1500 ОД 2 рази на тиждень протягом 4-6 тижнів повторними курсами.


З діагностичною метою чоловікам препарат вводять по 1500-3000 ОД на день протягом 5 днів. При позитивному результаті проби добове виділення із сечею 17-кетостероїдів та тестостерону зростає.



Побічні дії

З боку ендокринної системи у жінок: можливий розвиток синдрому гіперстимуляції яєчників, що супроводжується розвитком кіст яєчників з небезпекою їх розриву, асцитом, гідротораксом та небезпекою тромбоемболії.


З боку ендокринної системи у хлопчиків та чоловіків: можливі тимчасове оборотне збільшення молочних залоз, передміхурової залози, затримка води та електролітів, звичайні вугри;


У хлопчиків можливі зміни поведінки, аналогічні спостерігаються під час першої фази статевого дозрівання, які відбуваються після закінчення лікування.


Лікарська взаємодія

Гонадотропін хоріонічний застосовується в поєднанні з менопаузним гонадотропіном при лікуванні безпліддя.


Передозування

При передозуванні препарату у жінок може виникати синдром гіперстимуляції яєчників із збільшенням їх розмірів.


Умови зберігання

У захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 20°C.


Термін придатності

5 років

Для опису препарату
Назва Гонадотропін
Діюча речовина Гонадотропін хоріонічний
Фармакологічна група Рекомбінантний людський хоріонічний гонадотропін
Форма випуску Ліофілізат для приготування розчину для внутрішньом'язового введення
Код ATX G03GA01
Показання для лікування Для жінок: дисфункція яєчників (ановуляторна), аменорея; індукція овуляції при безплідді, зумовленому ановуляцією чи порушенням дозрівання фолікулів; підтримка фази жовтого тіла; підготовка фолікулів до пункції у програмах контрольованої гіперстимуляції яєчників (для допоміжних репродуктивних технологій). Для хлопчиків та чоловіків: затримка статевого дозрівання, обумовлена недостатністю гонадотропної функції гіпофіза; крипторхізм, не обумовлений анатомічною обструкцією; недостатність сперматогенезу, оліго-астеноспермія, азооспермія; при проведенні диференціально-діагностичного тесту анорхізму та крипторхізму у хлопчиків; при проведенні функціонального тесту Лейдіга з метою оцінки функції яєчок при гіпогонадотропному гіпогонадизмі перед початком довгострокового стимулюючого лікування.

Ще не було питань.