426.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Хілопарин-комод розчин офтальмологічний

Інструкція

Форма випуску

Хілопарин-комод. Розчин водний стерильний

Упаковка

У флаконі 10мл розчину. У упаковці 1 флакон.

Фармакологічна дія

Печіння, свербіж, сльозотеча, відчуття присутності стороннього тіла чи відчуття сухості є симптомами подразнення очей. Це ознака того, що поверхня ока недостатньо зволожена.

Поверхня здорового ока покрита гладкою, рівномірною слізною плівкою, яка підтримує тканини в хорошому функціональному стані та змиває будь-які частинки пилу або бруду. Деякі умови створюють додаткове навантаження для очей та погіршення фізіологічної функції слізної плівки. Це може бути викликано перебуванням у кондиціонованому приміщенні або в курному середовищі, інтенсивною роботою з комп'ютером. З віком слізна секреція також знижується.

Розчин зволожуючий офтальмологічний Хілопарін-Комод об'єднав переваги двох фізіологічних субстанцій. Завдяки своїм фізичним та хімічним властивостям ці речовини особливо придатні для відновлення слізної плівки на поверхні ока.

Натрію гіалуронат та гепарин відновлюють нормальний стан рогівки та кон'юнктиви; разом із натуральними сльозами ці компоненти додатково зволожують очну поверхню. В результаті утворюється стабільна слізна плівка, що захищає око від несприятливих впливів довкілля. Завдяки відсутності консервантів та вмісту природних субстанцій, розчин Хілопарин-Комод зазвичай добре переноситься.

Властивості компонентів

Натрію гіалуронат.

Є фізіологічною полісахаридною сполукою, що міститься як у тканинах ока, так і в інших тканинах та рідинах організму людини. Особливою фізико-хімічною властивістю молекул натрію гіалуронату є їхня виражена здатність зв'язувати і утримувати молекули води в об'ємах, що багато разів перевершують його власну вагу. Його довгі молекулярні ланцюги утворюють сховища води, а гелеподібна структура змінює в'язкість, адаптуючи її до руху очних повік. Еластичність та тиксотропні властивості розчину гарантують, з одного боку, утворення стабільної зволожуючої плівки на очній поверхні, а з іншого боку, не ускладнюють зір у проміжках між морганнями очних повік. Водний розчин натрію гіалуронату володіє необхідною в'язкістю та високими адгезивними властивостями по відношенню до передньої поверхні ока (рогівки та кон'юнктиви).

Гепарин натрію.

Також є природною субстанцією, схожою за хімічною структурою натрію гіалуронатом. Крім того, хімічна структура гепарину натрію має велику подібність до фізіологічного муцину слізної плівки, він також оточений значним об'ємом води. Ці властивості гепарину натрію дозволяють додатково підтримати зволожуючий ефект гіалуронату натрію, створюючи тим самим необхідні умови для регенерації епітелію очної поверхні.

Розчин Хілопарін-Комод не містить консервантів, він добре переноситься навіть при тривалому застосуванні.

Показання

Для додаткового зволоження та захисту очної поверхні (рогівки та кон'юнктиви).

Усунення симптомів подразнення, почервоніння кон'юнктиви, а також печіння та сверблячки, спричинених несприятливими факторами навколишнього середовища або порушенням продукції слізної рідини, в т.ч.:

 • Після офтальмологічних хірургічних операцій.
 • При ушкодженнях та травмах рогівки.
 • При носінні жорстких та м'яких контактних лінз.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента, що входять до складу розчину.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Немає жодних обмежень щодо використання розчину Хілопарин-комод у дітей і вагітних або жінок, які годують груддю.

особливі вказівки

При закопуванні слід уникати контактів кінчика крапельниці з поверхнею ока та шкірою.

Система Комод призначена для індивідуального використання.

Після розкриття контейнера розчин Хілопарин-Комод можна використовувати протягом 6 місяців.

На флаконі слід зазначити дату, коли пацієнт вперше закапав розчин Хілопарін-Комод. На етикетці флакона передбачено спеціальну графу для заповнення пацієнтом «Дата першого застосування».

Розчин Хилопарин-Комод поміщений в оригінальний контейнер «Комод», який є складною системою резервуарів і клапанів, що гарантує відсутність проникнення повітря ззовні і забезпечує вилучення однакових за розміром крапель незалежно від ступеня прикладеного зусилля.

Металеві частини та клапани контейнера, що контактують з розчином, частково покриті тонким шаром срібла, що разом з абсолютною герметичністю системи забезпечує стерильність розчину Хілопарин-Комод за відсутності в ньому консервантів. Таким чином виключається можлива небажана дія консервантів на тканині ока і забезпечується хороша переносимість розчину Хілопарин-Комод навіть при тривалому застосуванні.

склад

1 мл розчину водного стерильного містить:
активні речовини : натрію гіалуронат (натрієва сіль гіалуронової кислоти) 1 мг, гепарин натрію 1300 МО;
допоміжні речовини: безводна лимонна кислота; натрію цитрат дигідрат; гліцерол; вода;

Спосіб застосування та дози

У кон'юнктивальний мішок.

 • Рекомендується закопувати розчин Хілопарин-Комод 3 рази на день по 1 краплі в кожне око.

При необхідності розчин Хілопарін-Комод можна закопувати частіше. Частота закапування розчину Хілопарин-Комод встановлюється індивідуально, залежно від відчуттів та згідно з рекомендаціями лікаря-офтальмолога. Якщо розчин Хілопарин-Комод необхідно використовувати дуже часто (наприклад, більше 10 разів на день), слід проконсультуватися з лікарем-офтальмологом.

У разі, якщо після застосування розчину Хілопарин-Комод протягом кількох днів скарги або дискомфорт, що пред'являються пацієнтом, зберігаються, йому слід також проконсультуватися з лікарем-офтальмологом.

Система Комод містить та дозволяє витягти 10 мл розчину Хілопарин-Комод, що відповідає приблизно 300 краплях розчину.

Після використання вмісту слід придбати новий заповнений контейнер з розчином Хилопарин-Комод, т.к. система не призначена для повторного використання.

Немає обмежень щодо тривалості застосування розчину Хилопарин-Комод.

Інструкція із застосування

При закопуванні слід уникати контактів кінчика крапельниці з поверхнею ока та шкірою.

Система Комод призначена для індивідуального використання.

У зв'язку з тим, що розчин Хілопарин-Комод не містить консервантів, він добре переноситься навіть при тривалому застосуванні.

 1. Перед кожним закопуванням зняти ковпачок.
 2. Перед першим використанням розчину Хілопарин-Комод слід перевернути контейнер крапельницею вниз і натиснути на його основу кілька разів, поки на кінчику крапельниці не з'явиться перша крапля. Після цього система готова до використання.
 3. Тримати флакон слід крапельницею вниз, великим пальцем біля шийки флакона, а рештою пальців - за основу. При закопуванні розчину Хілопарин-Комод необхідно утримувати флакон крапельницею вниз, швидко та енергійно натискаючи на його основу. Таким чином приводиться в дію механізм крапельниці та витягується лише одна крапля розчину. Завдяки особливій конструкції клапанів у системі Комод, розмір краплі та швидкість її вилучення залишаються однаковими навіть при дуже сильному тиску на основу контейнера.
 4. Руку, яка утримує контейнер, слід підтримувати іншою рукою.
 5. Відкинути голову трохи назад, злегка відвести пальцем нижню повіку і закапати одну краплю в кон'юнктивальний мішок, як описано вище.
 6. Повільно заплющити очі, даючи можливість рідини рівномірно розподілитися по поверхні ока.
 7. Після закінчення процедури герметично надіти на крапельницю ковпачок. Потрібно переконатися, що наконечник піпетки сухий.

Комод-система забезпечує дозування 10 мл розчину, що еквівалентно приблизно 300 крапель.

З технічних причин невелика кількість рідини залишається у флаконі після закінчення дозування.

Побічні дії

У дуже поодиноких випадках

Можливі реакції гіперчутливості, такі як печіння або інтенсивна сльозотеча, які відразу ж припиняються після припинення використання розчину Хілопарин-Комод.

У дуже поодиноких випадках повідомлялося про алергічні шкірні реакції, викликані гепарином.

Лікарська взаємодія

У разі спільного застосування з офтальмологічними препаратами рекомендується дотримуватись паузи не менше 30 хв між закапуванням розчину Хілопарин-Комод та застосуванням очних крапель, при цьому розчин Хілопарин-Комод слід завжди використовувати останнім. Очні мазі завжди повинні застосовуватися після закапування розчину Хілопарін-Комод.

У разі спільного застосування з очними краплями, що містять гентаміцин, рекомендується дотримуватись паузи не менше 1 години між закапуваннями обох засобів, оскільки гентаміцин при безпосередньому контакті з гепарином утворює видимий осад у очних тканинах.

Розчин Хілопарин-Комод може використовуватися при носінні контактних лінз. Рекомендується використовувати розчин Хілопарин-Комод через 30 хв після надягання контактних лінз, щоб запобігти можливим реакціям несумісності між засобами догляду за контактними лінзами і розчином Хілопарин-Комод.

Умови зберігання

При температурі не вище 25 °C.

Для опису препарату
Назва Хілопарин-комод
Діюча речовина Натрію гіалуронат, Гепарин натрію
Фармакологічна група Офтальмологічні засоби
Форма випуску Розчин
Код ATX Ѕ01ХA20
Показання для лікування Хвороба слізного апарату; Хвороба кон'юнктиви; Хвороба рогівки; Порушення ока та придаткового апарату; Травма кон'юнктиви та садна рогівки без згадки про стороннє тіло; Ускладнення хірургічного та терапевтичного втручання; Вплив забруднення повітря; Наявність окулярів та контактних лінз; Інші уточнені післяхірургічні стани.
Эльшад / 15.06.2022
Можна.отправить.хилопарин.камод.
Администратор
Доброго дня. По всіх питаннях Вам краще звернутися за телефоном (097) 141-69-71. Дякуємо

Мітки: Хілопарин комод гол.краплі 10мл