499.00грн.
Немає в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Інстенон


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Таблетки, вкриті оболонкою білого кольору, круглі, з рівною блискучою поверхнею та ядром білого кольору.

1 таб.
гексобендину дигідрохлорид 20 мг
етаміван 50 мг
цефілін 60 мг

Допоміжні речовини: магнію стеарат – 2.00 мг, тальк – 4.00 мг, лактози моногідрат – 10.00 мг, прежелатинізований крохмаль – 7.67 мг, кукурудзяний крохмаль – 36.33 мг.

Склад оболонки: віск гірський гліколевий – 0.10 мг, повідон К30 – 1.20 мг, макрогол 6000 – 2.40 мг, акації камедь – 4.75 мг, тальк – 26.75 мг, сахароза – 34.33 мг, титану діоксид – 0.


Фармакологічна дія

Комбінований препарат, що покращує мозковий кровообіг та обмін речовин. Етаміван за рахунок активації ретикулярної формації нормалізує функціональний стан нейронних комплексів кори та підкірково-стовбурових структур.

Гексобендин підвищує утилізацію глюкози та кисню за рахунок активації анаеробного гліколізу та пентозних циклів. Можливості такої активації реалізуються лише в умовах ішемії та гіпоксії, коли порушується цикл аеробного окисного фосфорилювання. Стимуляція анаеробного окислення дає енергетичний субстрат для синтезу та обміну медіаторів та відновлення синаптичної передачі, депресія якої, поряд з деструкцією мембран нейронів, є провідним патогенетичним механізмом розладів свідомості та неврологічних порушень при гіпоксії та ішемії мозку. Гексобендин також стабілізує фізіологічні механізми ауторегуляції церебрального та кардіального кровотоку, що пов'язано з впливом лактату та пірувату (продуктів анаеробного гліколізу) на рецепторний апарат інтракраніальних артеріол та капілярів.

Етофілін активує метаболізм міокарда зі збільшенням хвилинного об'єму серця, що сприяє підвищенню перфузійного тиску в судинах крайової зони ішемії. При цьому не змінюється системний артеріальний тиск. Збудливу дію на нервову систему проявляється також у стимуляції підкіркових утворень, середнього мозку та стовбурових центрів та ядер (дихального, судинно-рухового, центрів вегетативної регуляції, а також ядер ЧМН, насамперед блукаючого нерва).

При застосуванні Інстенону у випадках ішемічного інсульту, закритої черепно-мозкової травми відзначається відновлення порушеної свідомості пацієнта, регресія неврологічних порушень, активація вегетативної сфери.

Фармакокінетика

Дослідження фармакокінетики інстенону не проводилися.

Показання

- захворювання мозку судинного генезу та пов'язані з віковими змінами;

- Наслідки недостатності кровопостачання мозку;

- Постінсультні стани;

- Запаморочення, викликані функціональними розладами мозку.

Режим дозування

Залежно від тяжкості перебігу захворювання препарат вводять внутрішньом'язово або внутрішньовенно (повільно) по 1 ампулі 1-2 рази на добу або у вигляді внутрішньовенної краплинної інфузії по 1 ампулі 1-2 рази на добу разом з 250 мл 5%. розчину левульози.

У ряді випадків при швидкому введенні можливе зниження артеріального тиску, тому тривалість введення однієї ампули повинна становити не менше 3 хв.

У міру покращення стану лікування може бути продовжено препаратом у формі таблеток, покритих оболонкою.

Призначають внутрішньо по 1-2 таб. 3 рази на добу або по 1 таб. форте 3 рази на добу (максимально 5 таб.) протягом 6 тижнів.

Побічна дія

В окремих випадках: при застосуванні у високих дозах – головний біль, гіперемія обличчя, зниження артеріального тиску.

Протипоказання до застосування

- Стан сильного збудження;

- Судомний синдром;

- Епілепсія;

- симптоми підвищеного внутрішньочерепного тиску (тривалий головний біль, блювання, порушення зору);

- крововилив у мозок;

- Підвищена чутливість до компонентів препарату.

З обережністю застосовувати після нещодавно перенесеного інсульту та стенозі сонної артерії внаслідок артеріосклерозу.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

При вагітності та в період лактації Інстенон застосовують лише за суворими показаннями.

особливі вказівки

У ряді випадків при швидкому внутрішньовенному введенні може знизитися АТ, тому тривалість введення однієї ампули повинна становити не менше 3 хв.

Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами

У період лікування необхідно бути обережними при заняттях потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Передозування

Симптоми: можливі головний біль, тахікардія, гіперемія обличчя.

Лікування: рекомендується відміна препарату з подальшим відновленням прийому меншої дози.

Лікарська взаємодія

При сумісному застосуванні Інстенону та препаратів, що зменшують активність тромбоцитів (в т.ч. ацетилсаліцилової кислоти), можливе посилення антиагрегантної дії, зумовлене впливом гексобендину.

При застосуванні кофеїну у високих дозах можливе зменшення ефективності Інстенону (слід уникати вживання кави та чаю у великих кількостях).

Умови та термін зберігання

Список Б. Таблетки слід зберігати у захищеному від світла місці при температурі від 15° до 25°C. Термін придатності – 5 років.

Розчин для ін'єкцій слід зберігати у захищеному від світла місці при температурі від 2° до 8°C. Термін придатності – 3 роки.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом.
Для опису препарату
Назва Інстенон
Діюча речовина Гексобендін, Етаміван, Етофілін
Фармакологічна група Коректори порушень мозкового кровообігу
Форма випуску Пігулки
Код ATX C01EX
Показання для лікування Судинна деменція; Постенцефалітний синдром; Постконтузійний синдром; Минущі транзиторні церебральні ішемічні напади (атаки) та споріднені синдроми; Судинні мозкові синдроми при цереброваскулярних хворобах; Інфаркт мозку; Церебральний атеросклероз; Цереброваскулярна хвороба; Наслідки цереброваскулярних хвороб; Запаморочення та порушення стійкості.

Ще не було питань.

Мітки: Інстенон табл. №30