115.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Йодофол

Інструкція

склад

1 таблетка містить

основні речовини : фолієва кислота (вітамін В9) – 400 мкг, йод (у формі калію йодиду – 200 мкг) – 150 мкг

Допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна (наповнювач) , кремнію діоксид водний (наповнювач) , глюкоза, тальк (наповнювач) , магнію стеарат (наповнювач) .

Фармакологічні властивості

Фолієва кислота , вітамін групи В, відіграє важливу роль у синтезі нуклеїнових кислот та перетворенні незамінних амінокислот. При застосуванні фолієвої кислоти перед зачаттям та на початку вагітності ризик розвитку дефектів нервової трубки у новонароджених знижується.

Потреба в солях фолієвої кислоти особливо збільшується під час вагітності з ембріогенезу та швидке зростання плода.

При нестачі солей фолієвої кислоти зменшується синтез ДНК, необхідної при клітинному поділі, а також синтез деяких протеїнів та ліпідів. На ранніх термінах вагітності це порушення може спричинити появу дефектів нервової трубки у новонародженого. Низькі рівні солей фолієвої кислоти в крові були виявлені у жінок, які народили дітей із дефектом нервової трубки.

Йод сприяє нормальному функціонуванню щитовидної залози, входить до її гормонів (тироксину, трийодтироніну). Запобігає розвитку ендемічного зобу, кретинізму. При надходженні йодидів клітини епітелію фолікула щитовидної залози під впливом ферменту йодид-пероксидази відбувається окислення йоду з утворенням елементарного йоду, який включається в молекулу тирозину. При цьому одна частина радикалів тирозину в Тиреоглобулін йодується. Йодовані радикали тирозину конденсуються в тиротрони, основними з яких виявляються тироксин (Т4) та трийодтиронін (ТЗ). Комплекс тироніни і тиреоглобуліну, що утворюється, виділяється як депонована форма гормону щитовидної залози в колоїд фолікула і зберігається в такому стані протягом декількох днів або тижнів. За дефіциту йоду цей процес порушується. Калію йодид компенсує його дефіцит, сприяє відновленню порушеного синтезу тиреоїдних гормонів. Важливими властивостями калію йодиду виявляється його здатність запобігати накопиченню радіоактивного йоду в щитовидній залозі та забезпечувати її захист від дії радіації.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування з метою профілактики дефіциту фолієвої кислоти та йоду, особливо для жінок, які планують вагітність, у період вагітності та годування груддю, а також збагачення раціону населення, що проживає в регіонах з недостатньою кількістю йоду в навколишньому середовищі.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

Дорослим та дітям старше 12 років та старше по 1 таблетці на добу під час або після їди.

Особливості застосування

При плануванні вагітності дієтичну добавку слід ввести до раціону харчування після припинення використання контрацептивів, і, бажано, не пізніше ніж за 4 тижні до початку вагітності.

Застереження щодо застосування

Перед початком застосування та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами обов'язкова консультація лікаря.

Протипоказання

Чутливість до компонентів.

Форма випуску

Пігулки.

№30 (30х1): по 30 таблеток у блістері, по 1 блістера у картонній коробці

№60 (30х2): по 30 таблеток у блістері, по 2 блістери у картонній коробці

№90 (30хЗ): по 30 таблеток у блістері, по 3 блістери у картонній коробці

№144 (48хЗ): по 48 таблеток у блістері, по 3 блістери у картонній коробці

№150 у дозатор, 1 дозатор у картонній коробці.

Маса 1 таблетки

95 мг ±7,5%.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25°С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Для опису препарату
Назва Йодофол
Діюча речовина Фолієва кислота, Йод
Фармакологічна група Дієтична добавка до їжі
Форма випуску Пігулки
Код ATX V03
Показання для лікування Дану дієтичну добавку застосовують у наступних випадках:заповнення дефіциту йоду у жінок при плануванні вагітності;при вагітності та годуванні груддю;профілактика внутрішньоутробних аномалій плода;профілактика порушень статевого дозрівання у підлітків;хронічна втома, порушення пам'яті;профілактика рецидивів йоддеі;

Ще не було питань.

Мітки: Йодофол таб. №60