198.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Зміжень

Інструкція

склад

діюча речовина: 1 таблетка містить 50 мг ліофілізованого бактеріального лізату, до складу якого входить 7 мг бактеріального лізату з: Staphylococcus aureus 6 × 10 9 КУО , Streptococcus pyogenes 6 × 10 9 КУО , Streptococcus viridans 6 10 9 КУО, Klebsiella ozaenae 6 × 10 9 КУО , Haemophilus influenzae B 6 × 10 9 КУО, Neisseria catarrhalis 6 × 10 9 КУО, Streptococcus pneumoniae 6 × 10 9 КУО (містить ) TY2, TY3, TY5, TY8, TY47) та 43 мг гліколю для процесу ліофілізації;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний водний; целюлоза мікрокристалічна кальцію гідрофосфат дигідрат; магнію стеарат амонію гліцеризинат; есенція ментолового порошку.

Лікарська форма

Пігулки сублінгвальні.

Основні фізико-хімічні властивості: білуваті пігулки з насічкою з одного боку, з коричневими вкрапленнями, легким характерним запахом.

Фармакологічна група. Імуностимулятори. Код ATX L03A X.

Імунологічні та біологічні властивості:

Ісміжен - це імуностимулятор на основі бактеріального лізату, який підвищує опір організму до інфекцій завдяки збільшенню кількості сироваткових та секреторних антитіл, активації клітинних та гуморальних факторів неспецифічного імунітету. Це знижує частоту розвитку та тяжкість перебігу респіраторних інфекцій, запобігає необхідності застосування антибіотиків.

Ізміжен має подвійний механізм дії

  • активує неспецифічну резистентність за рахунок мембранних антигенів, що входять до складу препарату, шляхом активації дендритних клітин, нейтрофілів, макрофагів та NK-клітин; індукуєї фагоцитоз і клітинний лізис за рахунок стимуляції адгезії макрофагів на бактеріях;
  • активує специфічний імунітет шляхом підвищення рівня вироблення ІЛ-2, специфічних сироваткових IgA, IgG, IgM та slgA, активації ефекторних CD4 та CD8 Т-лімфоцитів, активації В-лімфоцитів.

Ізміжен добре абсорбується в слизовій оболонці ротової порожнини.

Показання

Лікарський засіб застосовують у складі комплексного лікування таких захворювань:

  • гострі, підгострі, рецидивні або хронічні інфекції та захворювання верхніх дихальних шляхів (гострі респіраторні вірусні інфекції, грип, риніт, у тому числі алергічний фарингіт, назофарингіт, тонзиліт, синусит, ларингіт, епіглотит, ангіна)
  • гострі, підгострі, рецидивні або хронічні інфекції та захворювання нижніх дихальних шляхів, у тому числі обструктивні (трахеїт, трахеобронхіт, бронхіт, бронхоектази, хронічні обструктивні захворювання легень (ХОЗЛ)).

Завдяки своїй імуномодулюючій дією Ісміжен знижує кількість та інтенсивність випадків гострих респіраторних захворювань (ГРЗ) у дітей, які часто і довго хворіють, а також знижує кількість загострень хронічного обструктивного захворювання легень (ХОЗЛ) на рік та тяжкість їх перебігу. Ізміжен застосовується для лікування інфекцій, резистентних до антибіотикотерапії, та для лікування ускладнень бактеріальних та вірусних інфекцій. Препарат дозволяється застосовувати у комбінації з іншими лікарськими засобами (антибіотиками та муколітичними засобами).

Протипоказання

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Взаємодія з іншими лікарськими засобами, зокрема з антибіотиками, не відзначено.

Особливості застосування

Застосування у період вагітності або годування груддю. Хоча токсичні ефекти препарату Ісміжен на тварин не спостерігалося, рекомендується уникати застосування препарату в період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами.

Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Для перорального застосування дорослим та дітям старше 2 років.

Лікування гострих процесів: 1 таблетку розсмоктувати під язиком протягом 1-2 хв 1 раз на добу (слід утримуватися від їди протягом не менше 30 хвилин). Приймати щодня протягом щонайменше 10 днів до зникнення симптомів. Лікувальний курс передбачає прийом 10 пігулок.

Профілактичне лікування: 1 таблетку розсмоктувати під язиком протягом 1-2 хв 1 раз на добу протягом 10 днів. Після 20-денної перерви повторити 10-денний курс прийому препарату. Повний курс профілактичного лікування, при якому досягається максимальний імунотерапевтичний ефект, становить 3 місяці. Протягом повного курсу слід прийняти 30 таблеток Ісміжену. Інакше кажучи, Ісміжен приймають трьома декадними курсами протягом трьох місяців із двома 20-денними перервами між ними. Для дітей молодшого віку рекомендується попередньо подрібнити пігулку, змочити її кип'яченою водою кімнатної температури та отриману пастоподібну суміш покласти у ротовій порожнині.

Діти. Препарат застосовують дітям віком від 2 років.

Передозування

Жодного випадку передозування не спостерігалося.

Побічні реакції

Рідко можливе виникнення алергічних реакцій, включаючи свербіж, подразнення.

Повідомлення про побічні реакції

Повідомлення про побічні реакції після реєстрації лікарського засобу є важливим. Просимо медичних працівників повідомляти про будь-які можливі побічні реакції за допомогою національної системи звітності.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці.

температурі не вище 25°С.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері, по 1 або 3 блістери у картонній коробці.

Категорія відпустки.

Без рецепта.

Для опису препарату
Назва Зміжень
Діюча речовина Суміш бактеріальних лізатів
Фармакологічна група імуностимулятор на основі бактеріального лізату
Форма випуску Пігулки
Код ATX R07AX10
Показання для лікування гострі, підгострі, рецидивні або хронічні інфекції та захворювання верхніх дихальних шляхів (ГРВІ, грип, риніт, у тому числі алергічний, фарингіт, назофарингіт, тонзиліт, синусит, ларингіт, епіглотит, ангіна); гострі, підгострі, інфекції нижніх дихальних шляхів, у тому числі обструктивні (трахеїт, трахеобронхіт, бронхіт, бронхоектази, ХОЗЛ та ін.).

Ще не було питань.

Мітки: Зміжений таб. 50мг №10