249.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Кагоціл


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Таблетки від білого з коричневим відтінком до світло-коричневого кольору круглі двоопуклі з вкрапленнями коричневого кольору.

1 таб.
кагоціл 12 мг

Допоміжні речовини: крохмаль картопляний - 10 мг, кальцію стеарат - 0.65 мг, Лудіпрес (склад: лактози моногідрат, повідон (Колідон 30), кросповідон (Колідон CL)) - до отримання таблетки масою 100 мг.


Фармакологічна дія

Активна речовина являє собою натрієву сіль сополімеру (1→4)-6-0-карбоксиметил-β-D-глюкози,(1→4)-β-D-глюкози та (21→24)-2,3,14,15 ,21,24,29,32-октагідрокси-23-(карбоксиметоксиметил)-7,10-диметил-4,13-ди(2-пропіл)-19,22,26,30,31-пентаоксагептацикло [23.3.2.2 16.20 .0 5.28 .0 8.27 .0 9.18 .0 12.17 ] дотріаконта-1,3,5(28),6,8(27),9(18),10,12(17),13,15-декаєну.

Викликає освіту в організмі людини так званих пізніх інтерферонів, які є сумішшю альфа і бета інтерферонів, що мають високу противірусну активність. Кагоціл викликає продукцію інтерферонів практично у всіх популяціях клітин, що беруть участь у противірусній відповіді організму: Т-і В-лімфоцитах, макрофагах, гранулоцитах, фібробластах, ендотеліальних клітинах. При прийомі внутрішньо однієї дози препарату Кагоцел титр інтерферонів у сироватці крові досягає максимальних значень через 48 год. Інтерферонова відповідь організму на введення кагоцелу характеризується тривалою (до 4-5 діб) циркуляцією інтерферонів у кровотоку. Динаміка накопичення інтерферонів у кишечнику при прийомі препарату внутрішньо не збігається з динамікою титрів інтерферонів, що циркулюють. У сироватці крові продукція інтерферонів досягає високих значень лише через 48 год після прийому кагоцелу, тоді як у кишечнику максимум продукції інтерферонів відзначається вже через 4 год.

Препарат Кагоцел при призначенні в терапевтичних дозах нетоксичний, не накопичується в організмі. Препарат не має мутагенних і тератогенних властивостей, не канцерогенний і не має ембріотоксичної дії.

Найбільша ефективність при лікуванні препаратом Кагоцел досягається при його призначенні не пізніше 4-го дня від початку гострої інфекції. З профілактичною метою препарат може застосовуватися в будь-які терміни, в т.ч. та безпосередньо після контакту з збудником інфекції.

Фармакокінетика

Всмоктування та розподіл

При введенні в загальний кровотік надходить близько 20% введеної дози препарату. Через 24 години після введення в організм препарат накопичується в основному в печінці, меншою мірою - в легенях, тимусі, селезінці, нирках, лімфатичних вузлах. Низька концентрація відзначається у жировій тканині, серці, м'язах, насінниках, мозку, плазмі крові. Низький вміст кагоцелу в головному мозку пояснюється високою молекулярною масою препарату, що ускладнює його проникнення через гематоенцефалічний бар'єр. У плазмі крові препарат знаходиться переважно у зв'язаному вигляді: з ліпідами – 47%, з білками – 37%. Незв'язана частина препарату становить близько 16%.

При щоденному багаторазовому введенні кагоцелу V d коливається в межах у всіх досліджених органах. Особливо виражене накопичення препарату в селезінці та лімфатичних вузлах.

Виведення

Виводиться з організму, переважно, через кишечник: через 7 діб після прийому з організму виводиться 88% введеної дози, в т.ч. 90% – через кишечник та 10% – нирками. У повітрі, що видихається, препарат не виявлений.

Показання

- профілактика та лікування грипу та інших ГРВІ у дорослих та дітей віком від 3 років;

- Лікування герпесу у дорослих.

Режим дозування

Препарат приймають внутрішньо, незалежно від їди.

Дорослим для лікування грипу та ГРВІ призначають у перші 2 дні – по 2 таб. 3 рази на добу, наступні 2 дні - по 1 таб. 3 рази на добу. Усього на курс тривалістю 4 дні – 18 таб.

Профілактика грипу та ГРВІ проводиться 7-денними циклами: 2 дні – по 2 таб. 1 раз на добу, перерва протягом 5 днів. Потім цикл повторюють. Тривалість профілактичного курсу – від 1 тижня до кількох місяців.

Для лікування герпесу призначають по 2 таб. 3 рази на добу протягом 5 днів. Усього на курс тривалістю 5 днів – 30 таб.

Дітям віком від 3 до 6 років для лікування грипу та ГРВІ призначають у перші 2 дні – по 1 таб. 2 рази на добу, наступні 2 дні - по 1 таб. 1 раз на добу. Усього на курс тривалістю 4 дні – 6 таб.

Дітям віком 6 років і старше для лікування грипу та ГРВІ призначають у перші 2 дні – по 1 таб. 3 рази на добу, наступні 2 дні - по 1 таб. 2 рази на добу. Усього на курс тривалістю 4 дні – 10 таб.

У дітей віком 3 років і старше профілактика грипу та ГРВІ проводиться 7-денними циклами: 2 дні – по 1 таб. 1 раз на добу, перерву протягом 5 днів, потім цикл повторюють. Тривалість профілактичного курсу – від 1 тижня до кількох місяців.

Побічна дія

Можливо: алергічні реакції.

Якщо будь-які побічні ефекти посилюються, або пацієнт помітив будь-які інші побічні ефекти, він повинен повідомити про це лікаря.

Протипоказання до застосування

- Вагітність;

- Період лактації (грудного вигодовування);

- Дитячий вік до 3 років;

- Дефіцит лактази, непереносимість лактози, глюкозо-галактозна мальабсорбція;

- Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

У зв'язку з відсутністю необхідних клінічних даних препарат протипоказаний до застосування при вагітності та під час лактації (грудного вигодовування).

Застосування у дітей

Протипоказане застосування у дітей віком до 3 років.

особливі вказівки

Для досягнення лікувального ефекту прийом препарату Кагоцел слід починати пізніше 4-го дня від початку захворювання.

Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами

Вплив препарату на здатність керувати транспортними засобами, механізмами не вивчений.

Претензії споживачів надсилати за адресою: м. Москва, вул. Авіаконструктора Мікояна, 12, телефон/факс: +7 (495) 385-80-08, e-mail: [email protected]

Передозування

Лікування: при випадковому передозуванні рекомендується призначити рясне пиття, викликати блювання.

Лікарська взаємодія

Препарат Кагоцел добре поєднується з іншими противірусними препаратами, імуномодуляторами та антибіотиками (адитивний ефект).

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати в недоступному для дітей захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 4 роки.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається без рецепта.

Для опису препарату
Назва Кагоціл
Діюча речовина Кагоціл
Фармакологічна група противірусний засіб
Форма випуску Пігулки
Код ATX J05AX
Показання для лікування профілактика та лікування грипу та інших ГРВІ у дорослих та дітей віком від 3 років; лікування герпесу у дорослих.

Ще не було питань.

Мітки: Кагоцел табл. 0, 012 №10