290.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Каламін лосьйон 100 мл.

Інструкція


склад

Як активні речовини містить каламін (15%) і оксид цинку (5%).

  • До допоміжних інгредієнтів належать такі речовини: гліцерол, бентоніт, цитрат натрію, зріджений фенол та очищена вода.

До складу крему або мазі входять каламін, медична глина, оксид цинку, оксид заліза, фенол, гліцерин, цитрат натрію, дистильована вода та екстракти рослин.


Фармакологічна дія

Належить до косметичних засобів для покращення стану шкіри при висипаннях, характерних для вітряної віспи. Чинить охолодну, заспокійливу дію.

Фармакодинаміка

Активні речовини підсушують та заспокоюють шкіру, зменшують подразнення, набряклість, свербіж, запалення, знезаражують, утворюють захисний бар'єр на пошкодженій поверхні шкіри.


Фармакокінетика

При правильному застосуванні лосьйону і мазі немає значного системного на організм. Немає офіційних даних про фармакокінетику таблеток.


Каламін, показання до застосування

Лосьйон Каламін застосовують за наявності однієї з таких проблем: свербіж шкіри, вітрянка, краснуха, екзема, укуси комах, псоріаз, сонячний опік. Також його застосовують у комплексному лікуванні багатьох шкірних захворювань: дерматитів, оперізувального лишаю,кропивниці, герпесу та інших. Може використовуватись для обробки післяопераційних ран.


Протипоказання

Лосьйон Каламін при вітрянці протипоказаний, якщо спостерігається підвищена чутливість до одного з компонентів, що входять до його складу.


Спосіб застосування та дози

Інструкція на лосьйон при вітрянці, а також інші стани, коли його можуть призначити, передбачає виключно зовнішнє застосування ліків.
Як правильно застосовувати ліки у даній фармакологічній формі:

  • добре і неодноразово струсити флакон;
  • нанести лосьйон на вату чи ватний диск;
  • акуратно змастити ліками ділянки шкіри, де відчувається свербіж або спостерігаються висипання;
  • почекати деякий час, коли нанесені ліки підсохнуть.


Виробник: Ben Shimon Floris Ltd., (Ізраїль).

Результати лікування завжди індивідуальні і залежать від Вашого організму. Перед застосуванням слід обов'язково проконсультуватись із лікарем.

Для опису препарату
Назва Каламін
Діюча речовина Каламін, Цинка оксид
Фармакологічна група Косметичні засоби для догляду за шкірою
Форма випуску Лосьйон
Код ATX D02AB
Показання для лікування Сприяє зняттю шкірного подразнення та сверблячки, заспокоює та охолоджує шкіру, формує захисний бар'єр, сприяє регенерації шкіри. Застосовують у комплексній терапії з лікарськими препаратами при шкірних захворюваннях, таких як: дерматити, вітрянка, лишай, що опоясує, кропив'янка, герпес.

Ще не було питань.

Мітки: Каламін лосьйон 100 мл